• GoHome Professional
do 617 eura/m2 460 m2 podrum potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 617 eura/m2 460 m2 podrum potkrovlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 617 eura/m2 460 m2 podrum potkrovlje

  • Za upit "do 617 eura/m2 460 m2 podrum potkrovlje" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 458 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 440 m2 (malo manji)
    • 480 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 586 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 647 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 52000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 290.000 €, 448,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na podaju odlična porodična kuća u naselju Pantelej. Blizu su Pantalejska crkva, novi Somborski Bulevar, prema tehničkim fakultetima, brojni marketi, autobusko stajalište. Nalazi se u mirnom okruženju i veoma pogodnim za porodično stanovanje. Kuća je bruto površine 408m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 250.000 €, 480,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Kuca sa tri etaze: povrsine 280 m2; prizemlje + sprat + potkrovlje, na placu od 11,5 ari. Prizemlje: jednosoban stan, tri garaze, podrum. I sprat: dvosoban stan, Potkrovlje-trosoban stan. Kuca je dobro odrzavana. Kuca ima 5 terasa. Grejanje je uz pomoc kotlarnice, moze i na cvrsto....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 250.000 €, 450,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Dodatno: uknjizena, odmah useljiva, klima, ktv, podrum, telefon, internet, dve garaze, parking, cetiri terase, pomocni objekat/pusnica, gradska kanalizacija, voda, struja. Dodatni opis: Na Prodaju: Prelepa Porodična Kuća u Inđiji Ova prostrana i funkcionalna kuća, smeštena na parceli....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 617 eura/m2 460 m2 podrum potkrovlje'
150.000 €
150.000 €
150.000 €
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 150.000 €, 444,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Pećincima , u ulici Braće Vidaković, ukupne kvadrature 444 m2, prostire se na placu od 17,74 ar. U prizemlju objekta se nalazi radionica i stan od oko 70 kvadrata sa zasebnim ulazom, dnevnom sobom, trpezarijom sa kuhinjom, tri sobe i kupatilom....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 150.000 €, 497,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Velika porodična kuća u mestu Mala Vrbica. Kuća se nalazi na 1km od Magistralnog puta koji vodi u Mladenovac. Do Mladenovca ima 6km, a do Beograda 45km. Do kuće vodi asfalt. Plac je ograđen u potpunosti. Kuća uknjižena na 497m2 (podrum, prizemlje i potkrovlje). Podrum ima 120m2. U....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 280.000 €, 500,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat od 500m2 na 4 ara placa u Aranđelovcu. Objekat se nalazi na 10-ak minuta peške od parka. Ima 4 etaže. Prva etaža (suteren) je veliki trosoban stan od 80m2 koji se sastoji od dnevnog boravka, 2 velike sobe, trpezarije sa kuhinjom, manjeg kupatila,....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 155.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo veliku kuću P=500m2 na 8 ari placa u selu Mramor, u centru sela na ravnom delu(nema opasnost od klizišta), dvojna kuća sa 2 ulaza pogodna za veliku porodicu ili adaptaciju u više stambenih jedinica. Leva strana kuće je =300m2 korisne površine i sastoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>