• GoHome Professional
do 558 eura/m2 barem 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 558 eura/m2 barem 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 barem 300 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 barem 300 m2" pronađeno 14 213 nekretnina - prosečna cena 105 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3100 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • vrt
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • kablovska
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 38.739 €, 349,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ustupa se građevinska parcela za izgradnju stambeno-poslovnog objekta u Kragujevcu - naselje Mala Vaga (zamena za kvadrate) .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju kuća površine 350m2 koja se nalazi na placu površine 7,5ari u Obrenovcu (Barič). Nalazi se na 1,5km udaljenosti od glavnog puta Obrenovac-Beograd i do nje vodi asfaltni put. Kuća je po strukturi P+2+Pk, prizemni deo objekta je dovršen, dok su oba sprata i potkrovlje u sivoj....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 154.500 €, 350,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću u Šajkašu bez ulaganja. Odmah useljiva! Kuća ima cca 350m2, plac 915m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podruma ispod cele kuće. Prizemlje ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koji poseduje terasu, kupatilo i dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Jevrejska ulica – lokal površine 350m2 u strogom centru grada u suterenu zgrade. Veliki izlog ka ulici, trofazna struja, podno grejanje, granitna keramika, nije spojeno na daljinski sistem grejanja, toalet, uknjiženo 1/1. Centralno grejanje.

 
 
 
  Plac, VELIKO GRADIŠTE, 22.000 €, 350,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1 ag provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 170.000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.heroldo.com

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini bolnice, prodaje se velika trospratna kuća površine 350 m². Kuća je funkcionalno raspoređena i sastoji se od tri stambene jedinice, sa mogućnošću formiranja i četvrte zasebne jedinice, jer već postoje stepenice i poseban ulaz. Raspored prostorija....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ova fenomenalna, moderno uređena kuća smeštena je na mirnoj i porodičnoj lokaciji u neposrednoj blizini bolnice u Ćupriji. Kuća se odlikuje velikim i svetlim prostorijama, savršenim rasporedom i visokim standardom opreme. Prava je prilika za sve one koji žele udoban i funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.000 €, 350,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kompletno domaćinstvo u selu Majur, u blizini Jagodine, na placu površine 16 ari. Ovaj objekat je idealan za porodični život, ali i za sve koji žele da razviju različite poslovne ili poljoprivredne aktivnosti. Glavna kuća, površine 172 m² u jednom nivou i sastoji se od....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se troetažna porodična kuća u Konarevu, 12 km udaljena od centra grada. Kuća je površine 350 m², nalazi se na prostranom placu površine 14,65 a. Karakteristike kuće: Cena: 120.000 EUR Lokacija: Konarevo, 12 km od Kraljeva, u mirnom i lepom okruženju Površina kuće: 350 m² Površina....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 105.000 €, 350,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - ŠIKARA, VELIKA, nedovršena KUĆA cca 350 m2 na parceli od 1.247m2 Prodaje se velika, nedovršena, kuća MODERNOG DIZAJNA na prostranoj parceli od cca 12,5 ari.Sastoji se iz suterena u kojem se nalaze i dve garaže, prizemlja i sprata.Ima trofazna struja, voda i kanalizacija.Kuća....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 138.000 €, 350,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.heroldo.com

Kuća se nalazi u mirnom delu Vrnjačke banje, idealna ponuda za porodice , koje vole mir , prirodno okruženje, potpunu bajkovitu idilu u svom domu. Kuća je građena sa stilom , potpuno je autentična , arhitektonski neobičnog izgleda. Urađena sa najkvalit Etničkom izolacijom bruto površina....

 
 
 
  Kuća, LJIG, 82.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ljig - prodajem kuću u centru Ljiga ..površina kuće 350 m2 ..plac 466 m2 kuća je za kompletno renoviranje ..poslovni prostor u prizemlju kuće . u cenu je uračunat i građevinski plac površine 827 m2 koji se nalazi uz kuću .. Kuća je spomenik kulture i pod zaštitom je države ......

 
 
 
  Kuća, APATIN, 68.000 €, 350,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

PRIGREVICA - Dve kuće na placu do 1.320 m2 Udaljena od Apatina 10 km, od Sombora oko 20 km.I od kanala Dunav Tisa Dunav oko 2 km.Blizu je i prigrevačka banja Junaković Prodaju se dve kuće u centru Prigrevice. - Prva je površine 168 m2 + podrum (u osnovi je 84 m2), spratnica i sastoji....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUCA U ERDOGLIJI NA LEPOM MESTU SA 3.63 ARA PLACA. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Fenomenalna kuća na dva nivoa, pažljivo osmišljena do najsitnijih detalja, nalazi se na prostranom placu od 10 ari – ravan, pravilan, sa uređenim travnjakom i okružen zelenilom koje pruža potpuni mir i privatnost. Prava mala oaza za život. Raspored je izuzetno funkcionalan i prilagođen....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 170.000 €, 350,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Ugostiteljski objekat sa velikim poslovnim mogućnostima u strogom centru Srbobrana. U prilici smo da Vam predstavimo jednu veoma zanimljivu ponudu, a zašto je zanimljiva saznaćete ako pogledate ovaj oglas do kraja. Lokacija, tradicija i potencijal koji krije ova nekretnina osnovni....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Slanci – 3,5 ari građevinskog zemljišta sa pogledom Na prodaju uknjiženo građevinsko zemljište površine 350 m² u mirnom delu naselja Slanci. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice, na samo 11 km od centra Beograda. Površina: 3,5 ari (front prema ulici....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SLANCI, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, garaža(2), parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Pola kuće u pitanju. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 207.000 €, 350,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Ako tražite nekretninu koja spaja vrhunski dizajn, luksuzne materijale i funkcionalnost, ovo je idealna prilika. Prostire se na placu od 4,25 ara i nudi jedinstvenu kombinaciju modernog dizajna, vrhunskih materijala i savremene tehnologije. Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1, spremna....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 150.000 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrano seosko domaćinstvo u mirnom selu Drenovac, na samo 10km od Paraćina. koje pruža spoj porodičnog života i mogućnost za bavljenje poljoprivredom ili seoskim turizmom. Na imanju površine 50 ari smeštena je glavna kuća na dva nivoa, građena od čvrstih materijala....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 350,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

Boleč, samostalna kuća ukupne građevinske površine 350m2, korisne površine 320m2, na svojoj parceli pravilnog oblika površine 7 ari, u sivoj fazi, sa uvedenom strujom i vodom, uknjižena, u vlasništvu 1/1. Kuća se sastoji od dva posebna stana, po vertikalama, a može se koristiti i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Jagodin Mala, 92.000 €, 350,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac, gradsko građevinsko zemljište, površine 3.5 ari, u Niškom naselju Pantelej. Plac se nalazi u samom naselju, Iznad ckve Sv. Pantelejmona, u blizini škole. Nalazi se u neasfaltiranoj ulici, gde je grad u obavezi da obezbedi asfaltiranje. Moguća je prodaja i za kvadrate.....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 149.350 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 350,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se kuće u blizini Gradske Bolnice, ukupne površine 350m2, na 3.72 ara placa. Prva kuća se sastoji od prizemlja i sprata, sa zasebnim ulazima, a po strukturi su dva trosobna stana, ukupne površine 230m2. Urađena spoljna PVC stolarija, spoljna izolacija. Kuća nema dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Kuća, PLANDIŠTE, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90959, 15a, spratna, 3, struja, kanalizacija, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, garaza(2), parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Pola kuce u pitanju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Restoran splav, 250m2+100m2 bašte + 50m2 magacina Plovni registrovan objekat sa plovidbenom dozvolomn se sastoji od 250m2, zatvorene sale sa kuhinjom. Bašata splava ima 100m2. Takođe splav restoran ima magacin od 50m2. Provizija 2% 065/683 0000 Prikaži broj Poslovni prostor /....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 80.000 €, 350,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(97) Kuća 350m2 na placu od 1309m2 - širi centar Prodaje se kuća od čvrstog materijala, površine 350m2 na placu od 1309m2 na vrlo lepoj lokaciji.Prvi deo se sastoji od tri sobe,kuhinje,ostave,kupatila i predsoblja.Drugi deo u prizemlju ima četiri garsonjere-apartmana (soba sa kupatilom....

 
 
 
  Kuća, UROVCI, 160.000 €, 350,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Obrenovcu – opština Urovci, ukupne površine 350m2, na 22.80 ari placa, koja se nalazi na odličnoj lokaciji na samo 3 km od centra Obrenovca. Kuća se sastoji od prizemnog dela koji se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg sa desne strane stepenice vode na sprat na kom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 180.000 €, 350,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Palilule. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.500 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Velika kuća koja se sastoji iz 4 dela pod jednim krovom, tri dela su stambena, a četvrti deo se sastoji od garaže-radionice. Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 185.500 €, 350,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u naselju Šumarice, površine 350 kvm, na 6,31 ar placa, grejanje etažno na pelet.Kuća se sastoji iz dva dela (dva ulaza), dve nezavisne celine. Prva kuća se sastoji od :PRVOG ULAZA Prizemlje( hodnik, kupatilo, dnevna soba,kuhinja),unutrašnje stepenice, Sprat( dve sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 77.250 €, 350,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stambeno - poslovni prostor na odličnoj lokaciji,magistralni put Bačka Palanka -Sombor-Novi Sad.Poslovni trostor se nalazi na placu od 1079m2.Od toga 350m2 je poslovni prostor,170m2 hala za više namena,42m2 kancelarija,42m2 prodavnica,60m2 garaža sa kanalom.Prostor....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 350,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Poželjna lokacija u Rakovcu, stambeno poslovni objekat +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045526, Rakovac, Centar. Oglašavamo prodaju porodične kuće od 350m2 na četiri etaže , suteren ,prizemlje , i dva sprata . U prizemlju se nalazi poslovni prostor ,sa lokalom i magacinskim prostorijama....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 140.000 € na 127.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 127.000 €, 350,00 m2 cca 360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 127.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće na placu površine 3,98 ari – odlična prilika za porodično stanovanje ili investiciju. Na placu se nalazi potpuno sređena i odmah useljiva kuća koja je opremljena svim potrebnim sadržajima za udoban život. U kući je uvedeno grejanje na gas, urađen je nov krov, postavljena....

 
 
 
  Kuća, KULA, 55.000 €, 350,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna, termoizolovana kuća sa odličnim podrumom i mogućnošću uredjenja potkrovlja. Lepo, prostrano dvorište sa dosta pomoćnih prostorija. Kuća se nalazi blizu centra Sivca. . Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, ŠID, 82.400 €, 350,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuca u Gibarcu.Kuca je komplet namestena. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE -NOVI SAD ,....