• GoHome Professional
do 558 eura/m2 barem 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 558 eura/m2 barem 300 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 558 eura/m2 barem 300 m2

  • Za upit "do 558 eura/m2 barem 300 m2" pronađeno 14 211 nekretnina - prosečna cena 105 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 530 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 585 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 3100 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 26.000 €, 300,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Novom Kozjaku selu u opštini Alibunar, na oko 50 kilometara od Vršca i 75 od Beograda, na prodaju slonska kuća sa velikim placem-dvorištem. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama. Kuća ima 5 soba sa ulice, više manjih odelenja u kući sa dvorišne strane, verandu,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 17.000 €, 300,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju udeo u parceli u Proseku, 300 m2. Nalazi se na samoj reci i pogodan je za izgradnju ugostiteljskog objekta ili vikendice. Uknjižen je kao poljoprivredno zemljište, urednog vlasništva. U blizini se nalaze stambene kuće i ugostiteljski objekti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 558 eura/m2 barem 300 m2'
70.000 €
175.100 €
50.000 €
  Poslovni prostor, JAGODINA, 90.000 €, 300,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor je višenamenski , prizemni nivo velika hala , polu sprat sa kancelarijama i mokrim čvorom i kuhinjom ,podrumski deo je celina pa se može koristiti kao magacinski prostor za robu. Lokal se nalazi u centralnom del naselja ispred hale na 3 ari se nalazi veći parking....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 400,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
27.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka, Begaljica – 7. jula kuća, 400m2, terasa, dve lođe, PR+I+PTK, EG/kotao, parking, garaža, pomoćni objekti, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 78. 91 ari Na prodaju kuća i prostran plac površine 78, 91 ari sa više stambenih i pomoćnih objekata, smešten u mirnom delu Begaljice.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Kuća: SEVERNO-BAČKI OKRUG- Subotica-Makova Sedmica, , , 300m2, 59ari, 75000 eur .

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 60.000 €, 300,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – dvosobna kuća + lokal ukupne površine oko 300m2 + pomoćna zgrada 28m2 na placu površine 3,38 ara. Monofazna struja, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Terasa.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 175.000 €, 300,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se samostalna porodična kuća na Kelebiji, u asfaltiranoj ulici, na placu od 2193 m². Kuća je građena od čvrstog materijala i izolovana stiroporom. Ima 300 m² i sastoji se od prizemlja, potkrovlja i podruma. U prizemlju se nalaze terasa, hodnik sa stepeništem, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižena, održavana kuća na dva nivoa. U dvorištu i pomoćni objekat izgrađen kao pmoćni stambeni sa ođakom i kupatilom (trenutno nije u funkciji stanovanja već se koristi za držanje alata i raznih stvari). Neto površina kuće 186m2 a bruto 220m2. Pomoćni objekat neto 63m2, bruto 80m2.....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 70.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća na glavnom putu – idealna lokacija za porodični život ili poslovni prostor Prodaje se porodična kuća u odličnom stanju, smeštena na frekventnoj lokaciji, neposredno uz glavni put. Lokacija je idealna kako za stanovanje, tako i za poslovne aktivnosti (lokal, kancelarije,....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 140.000 €, 300,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Terasa Žarka Zrenjanina Spratnost: 1 Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 164.800 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17174 Kuća 300m2 sa razrađenim lokalom u centru sela. Kuća ima dve spavaće sobe, jedna soba ima sopstveno kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezariju i kupatilo. Trem koji povezuje kuću sa lokalom koji ima 100m2, ulični, razrađen, namešten i kapaciteta za 100....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu Gornje Vrežine. Objekat ima prizemlje i dva sprata i čini ga veliki broj prostorija velikih i manjih soba ukupno osam , sa unutrašnjim stepeništem i prostranom....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.200 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2024.,

www.heroldo.com

Na dvadeset metara od glavnog puta se nalazi parcela koja je odlična za izgradnju kuce kao i za sadnju određenih kultura. 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2023.,

www.heroldo.com

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni za razne delatnosti (trgovina, kancelariski prostor, uslužne delatnosti ) U drugom nivou (na spratu) se nalazi stambeni prostor koji poseduje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

*Gas prošao pored kuće *Kuća se nalazi na glavnom putu, odličan prilaz placu i kući *Kuća je useljiva i u super stanju 300 m 2 5 2 0 .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 110.000 €, 300,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST POVRŠINE 11 ARI, SA PORODIČNOM KUĆOM POVRŠINE OKO 300M2 U INDUSTRIJSKOJ ZONI, PROSTOR JE POGODAN ZA IZGRADNJU POSLOVNO-STAMBENOG OBJEKTA. U NEPOSREDNOJ BLIZINI JE VELIKIH SAOBRAĆAJNICA. ŠIRINA PARCELE UZ ULICU JE OKO 18 METARA. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.heroldo.com

Na samo nekoliko minuta vožnje od grada, a daleko od gradske buke, nalazi se ovo izuzetno seosko imanje koje pruža savršen balans između prirode, komfora i funkcionalnosti. Na prostranom placu od 82 ara, smeštene su dve kuće ukupne površine 300m², što pruža obilje prostora za porodični....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 10.000 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru, Knićanska strana od 3 ara za 10.000 e. Plac je P3. Plac se nalazi na 150 m od obale. Prelep kraj i prelep pogled. Postoji mogućnost kupovine više placeva i cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija koju plaća kupac. Ovo je topla....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Odlična lokacija za porodični život *Poseduje podrum Prilaz - PEŠAČKA STAZA i ASFALTNI PUT 300 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju prostrana šestosobna kuća površine 300 m², smeštena na placu od 6 ari, u mirnom i porodičnom naselju Budžino brdo, udaljenom svega 3 km od centra grada. Kuća je idealna za veću porodicu ili za one koji žele komfor, prostor i mir, uz odličnu povezanost sa gradom. Raspored....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 170.000 €, 300,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kuću u Temerinu 300m2..Sastoji se od 3 stana po 50m2 i lokalom od 150m2. Plac od 1000m2... Kolski ulaz,front 20m , parking , grejanje gas... Može i zamena za stan u Novom Sadu. Tel. 063/863- 4686 ... Prikaži broj Kuća, Temerin | Prodaja · 300m² · 170.000€.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2024.,

www.heroldo.com

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4. 02 ari placa, pružajući dovoljno prostora za udoban život i razne aktivnosti na otvorenom. Kuća je potpuno nameštena modernim i funkcionalnim nameštajem, pružajući....

 
 
 
  Kuća, VALJEVO, 104.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dve kuce od po 186m2 i 104m2 sa 4 ara placa u Valjevu, Novo naselje .

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2024.,

www.heroldo.com

Kompletno domacinstvo sa dve kuce od kojih glavna imo 390m2, a manja kuca oko 100m2 i nalaze se na velikom placu pa imate velike mogucnosti poput postavljanja plastenika ili bazena. Glavna kuca se sastoji od prizemlja i to velikog hodnika iz kog se ulazi u svaku prostoriju, velikog....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u centru, površine 300m2, na parceli 11ari.Izgrađena od čvrstog materija, spoljnja i unutrašnja stolarija je drvena, grejanje na gas, trofazna struja. Kuća se sastoji iz dve zasebne stambene jedinice , dvosobnog i trosobnog stana. Uknjižena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Opovu selu na oko 30 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 300 m2 sa 16 ari placa. Kuća spratna, sa visokim suterenom, u osnovi 134 m2. Kuća sređena uz manja ulaganja odmah i useljiva. U prizemlju 1 spavaća sobeasa ulice,veliki dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,hodnik,terasa....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 95.000 €, 300,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131666, uknjizen. Prodaje se uknjizen plac u naselju Mali Beograd u blizini Temerinskog puta, ali ne na glavnom putu. Plac ima 365m2. Front oko 20m. Okruzen je porodicnim kucama. Dozvoljena je gradnja porodicne kuce ili male urbane vile, sto moze biti interesantno investitorima.....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 68.000 €, 300,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nezavršena kuća u Aranđelovcu. Kuća ima oko 300m2 na 5.32 ara placa. Kuća ima 3 etaže + suteren. U suterenu se nalazi garaža i 2 ostave od kojih je jedna predviđena za kotlarnicu. Prva etaža se sastoji iz 2 dela. Prvi deo čini veliki lokal sa toaletom, dok je drugi deo....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 99.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Milana Mitrovića 3 deo, uknjižena-Stvarna površina-300m2 , ugovorna površina-103.00m2, Prodaje se kuća na Kosmaju u popularnom vikend naselju Babe, poznata po ruži vetrova. Kuća je u osnovi 103m2, u tri etaže sa placem od 10ari koji je ograđen , sa velikim voćnjakom. Gradska kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuca u Erdecu, tvrde gradnje, povrsine 71m2, na placu 3 ara. Kuca ima gradsku vodu, monofaznu struju, grejanje na drva. Sastoji se iz hodnika, 2 kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve male sobice. Cena 23000 evra .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 300,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆ DOGOVOR OKO CENE! Materijal: Puna opeka Parcela: 610m² Izolacija: Demit 5cm Garaža: DA Spratnost: Po+P+1 Grejanje: Gas, crepane peći Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon: DA | CATV: DA Terasa: 3 terase Pod: Parket, Brodski pod, Pločice Tereti:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 300,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena 2004. god. Nalazi se na pet minuta hoda od centra, u blizini stare Šivare. Prizemlje i sprat se sastoje od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 39.000 €, 300,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac na Staroj planini, površine 3ara. Plac se nalazi u građevinskom područiju namenjenom izgradnji objekata apartmanskog tipa za koju postoji saglasnost nadležnog ministarstva. Ovaj plac predstavlja odličnu investiciju jer se nalazi u područiju koje je u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Trnavskoj Baluzi, površine 300m2, koja se nalazi na 38 ari placa. Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata. Prizemlje je trosoban stan, koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Potkrovlje je trosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 150.000 €, 300,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovno stambeni objekat na ulazu u Ćupriju iz pravca Jagodine. Objekat se sastoji od tri lokala u prizemlju bruto površine oko 150m2 pogodni za razne delatnosti (trgovina, kancelariski prostor, uslužne delatnosti) U drugom nivou (na spratu) se nalazi stambeni prostor koji poseduje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća je u sivoj fazi. Lokacija odlična, u blizini škola, vrtić...U ulici sva infrastruktura. Pozovite naše agente 064 8 222 154 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127031, 6.2a, spratna, uknjižen. Na prodaju porodična kuća na Klisi sa placem od oko 620m2 . Na placu je glavna kuća koja ima 123m2 u osnovi i sastoji se od podruma, prizemlja i sprata. U podrumu je garaža i radionica. Prizemlje: dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća sa tri stambene jedinice u naselju Gradnulica, neto površine oko 300m2, na parceli površine 4,19ari.Izgrađena od čvrstog materijala.Sastoji se od tri stambene jedinice, jedan četvorosoban i dva trosobna stana, sve stambene jedinice su etažirane (u katastru upisani kao posebni....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 72.000 €, 300,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Šidu, u ulici Alekse Šantića 14. 300m od doma zdravlja. Nalazi se gotovo u samom centru, a kraj je veoma miran. Kuća je 100m2 u osnovi. Podrum (gotovo ispod cele kuće)+prizemlje+prvi sprat + potkrovlje. Ceo plac je veličine 510m2 (17x30m). Pomoćni objekti površine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 430)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>