• GoHome Professional
do 55000 eura do 70 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 55000 eura do 70 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura do 70 m2 što manji

  • Za upit "do 55000 eura do 70 m2 što manji" pronađeno 9 039 nekretnina - prosečna cena 1.389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • useljiv
    • renovirano
    • 3.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, NOVI SAD, Socijalno, 25.800 €, 16,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Socijalno, ulica Lukijana Mušickog. Garažno parking mesto veličine 16m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini strogog centra grada. Uknjiženo. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) Garaza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 23.000 €, 16,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

39631, 063 547 298 Branka, Odlican lokal ,sređen u radu je. Uknjižen. Pogodan za frizerski,kozmetički salon ili neku drugu tihu delatnost. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 16,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen poslovni prostor u tržnom centru na Bul.Oslobođenja, na samo 1min.od DNEVNIKA, FUTOŠKE PIJACE, PAVLA PAPA.. Lokal je na prvom spratu. Površine 16m2 i trenutno je pod zakupom te je odlična investicija koja se odmah i vraća. Za više informacija o lokalu i zakupnini; POZOVITE!!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo potpuno nameštenu, odličnu garsonjeru bez trunke ulaganja. Na idealnoj lokaciji u blizini Sajma. Odlična investicija za izdavanje, moguće je izdati za 250 eura. U neposrednoj blizini ima sve što je potrebno za život i pun komfor, dom zdravlja, škola, vrtić, marketi, teretane,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 18.050 €, 16,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se suterensko garažno mesto, uknjiženo 1/1. Mogućnost kupovine i garažnog mesta pored, iste veličine. Zbog položaja i veličine bez problema mogu da se parkiraju dva auta većih gabarita. U slučaju kupovine oba, mogućnost manje korekcije cene. Mogućnost i fizičkog odvajanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 59.360 €, 16,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja garsonjere Novi Sad – Sajam, Bačka | Odlična investicija, 16 m2, 1. sprat, uknjiženo Na prodaju potpuno nameštena garsonjera u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji Sajam – ulica Bačka, idealna kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje stanova u Novom Sadu. Garsonjera....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 30.000 €, 16,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Grčko kiparski centar. Lokal sa velikim izlogom, povoljan za sve namene. Agencijska provizija 750E po srednjem kursu NBS. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 30.900 €, 16,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan uknjižen kao garaža. U blizini Bulevara patrijerha Pavla. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 24.000 €, 16,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru koji se nalazi u podzemnom prolazu. Površine je 16m2, pogodan je za različite delatnosti. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv,....

 
 
 
  Stan, LJUBOVIJA, 28.800 €, 16,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ljubovija, Gornja Trešnjica, 16m2, II/2, grejanje struja, novogradnja. Uredna papirologija, dobijena upotrebna dozvola, knjiženje u toku. Stan se nalazi na samoj obali Drine. Luxuzno je opremljen novim nameštajem i tehnikom, spreman za izdavanje. Zgrada je novije gradnje, poseduje....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 60.000 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132257, XI/XI, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. LIMAN 1 - GARSONJERA 16 m2, UKNJIŽENA namestena za življenje ili investicija za izdavanje. LIFT. KLIMA Zbog blizine fakulteta, izdavanje je zagarantovano. Cena nije fiksna. Moguć....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, Centar, 13.500 €, 16,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U centru grada u novoj zgradi se prodaje garaža od 16m2, dovoljno široka i visoka za veći automobil. Građena od čvrstog materijala. Uknjižena 1/1. Garaza, Sombor | Prodaja · 16m² · 13.500€.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 35.000 €, 16,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal 16.4m preko puta OŠ Čegar u Durlanu Na prodaju funkcionalan i uknjižen lokal u Durlanu, u ulici Petra Dobrnjca. Lokal se nalazi direktno preko puta osnovne škole Čegar, što garantuje ogroman protok ljudi svakog dana. Sastoji se od prodajnog prostora, zasebanog magacina i toaleta.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 59.500 € na 58.200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 58.200 €, 16,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 59.500 €
27.03.2026 - 58.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101853 CENA 58,200 e +3% agencijska provizija. Prodaje se kompletno nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Železničke stanice. Idealna kao investicija za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Kontakt 0638901 299 Prikaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 50.000 €, 16,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Garaža-lokal na dva nivoa, nalazi se na Senjaku. .

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 23.000 € na 20.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 20.000 €, 16,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 23.000 €
20.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižena garaža u bloku 29. Površina garaže je 16m2 dimenzija: širina 3,6m i dužina 3,85m. Zatvorena je pregradnim pločama. Kupac plaća agencijsku proviziju. .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 39.000 €, 16,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128897, SUT/, uknjizen. U prodaji je izuzetno atraktiran stan na Kopaoniku, u naselju Treska. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje reka Treska koja protice direktno ispred zgrade, pruzajuci jedinstven ambijent, mir i osecaj boravka u prirodi. Stan je uknjizen, uredne....

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 12.000 €, 16,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Više garažnih mesta u predgradnji, u centru grada. U stambenoj zgradi, u prvom nivou podruma. Predviđeni rok završetka leto 2027. Nema plaćanja Pdv-a, već se plaćaju apsolutna prava. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 39.140 €, 16,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u mirnom delu Klise, u blizini popularne Najlon pijace. Odličan za život, kao i inevsticija za izdavanje. Uz stan dobijate parking mesto. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 39.670 €, 16,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101195 Prodaje se jednoiposoban stan u okviru novoizgrađenog objekta na Klisi, površine 22m2, od kojih je 16m2 uknjiženo. Odličan raspored za datu kvadraturu, iznad su tavanske prostorije. Poseduje pravo korišćenja parking mesta kao i veliku ostavu koja se nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.800 €, 16,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja, uknjižena je na vlasnika 1/1, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Kontakt 064/8222-116 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 47.000 €, 16,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, sirovo stanje. Kompletno nov krov, instalacije, i pvc stolarija. Za više informacija pozovite. Šifra: 553722 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 29.680 €, 16,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja uknjižena na 10m2, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 12, 49.900 €, 16,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u YUBC Blok 12, na Novom Beogradu. Prostor je površine 16,28m2 i nalazi se u prizemlju niza lokala. Vrlo prometna i atraktivna lokacija. Poslovno okruženje prostora uglavnom čini niz advokatskih kancelarija, knjigovodstvenih agencija i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 LOMINA, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 47.000 €, 16,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, sirovo stanje. Stan u prirodi ima 24m2. Kompletno nov krov, instalacije, i pvc stolarija. Za više informacija pozovite. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/553722 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV. Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 17,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2024.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 40.300 €, 17,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje ! Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 17,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se mali lokal u ul. Laze Telečkog.. Lokal se sastoji od jedne prostorije, ulaz je iz pasaža..-renoviranjem može se dobiti odlična nekretnina. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21894 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 35.000 €, 17,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se mali lokal u ul. Laze Telečkog.. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 51.000 €, 17,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo apartmane u okviru turističkog objekta ( hotela) u mirnom delu centra Zlatibora, na Obudojevici. Ovaj hotel već 25 godina prima goste i nezaobilazan je na turističkoj mapi Srbije. Poseduje recepciju i obezbeđenje,video nadzor, restoran sa room service....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053498 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. GARSONJERA. 17m2. Prodaje se garsonjera od 17 m² sa galerijom – Nova Detelinara Na prodaju je funkcionalna i lepo organizovana garsonjera površine 17 m², sa dodatnom galerijom koja pruža dodatni prostor i čini stan znatno praktičnijim. Stan....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 17,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 21.000 €, 17,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000422, PETROVARADIN, GARAŽA 17.38M2 Prodaje se nova dvorišna garaža u Petrovaradinu na dobrom mestu. Okrugićeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 17,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina kao garaža u katastru, dok je u prirodi napravljen stan sa odvojenom galerijom za spavanje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 50.000 €, 17,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

-Vlasništvo 1/1. -Uknjižen. -Čista i uredna dokumentacija. -Vlasnik prihvata prioritetno keš kupce. - Odlična lokacija, u blizini su linije gradskog prevoza. -Mali stan/studio, salonske visine. - Korisna (grejna) merena kvadratura je 17m2. - Uknjižen na 12m2. - Idealan je kao investicija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 64.000 € na 60.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 17,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.11.2025 - 65.000 €
27.01.2026 - 64.000 €
07.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081277, NOVI SAD - CENTAR, PRODAJA-VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR, 17m2 U strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni u našoj ponudi , potpuno opremljen ženski-frizerski salon. Vlasnički papiri uredni, uknjižen 1/1. Salon se nalazi u suterenu i vlasnik je spreman na dogovor.....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.984 €, 17,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 421)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>