• GoHome Professional
do 55000 eura do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 55000 eura do 70 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura do 70 m2

  • Za upit "do 55000 eura do 70 m2" pronađeno 9 194 nekretnina - prosečna cena 1.389 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 4.sprat
    • renovirano
    • parket
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MEĐULUŽJE, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2022.,

www.indomio.rs

Ravan ograđen plac površine 50 ari i kuća veličine 70 m2 se nalaze u divnoj prirodi Velike Ivanče udaljenoj oko 13 km od vrha Kosmaja. Mladenovac se nalazi na razdaljini od 20 km, dok je Beograd na udaljenosti od 70 km. Kuća se prodaje nameštena; ima dnevni boravak, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, APATIN, 39.500 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

* Na prodaju dvosoban stan u Apatinu, 5 min od centra grada, u blizini igralšta. - Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan obuhvata kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo, predsoblje....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Odlična vikendica u rezervatu prirode Tiganjica površine oko 70 m2 na placu od 15.78 ari. Prizemlje se sastoji od natkrivene i zastakljene terase koja se prostire oko cele vikendice, hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. U potkrovlju dve sobe. Građena od čvrstog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 55000 eura do 70 m2'
60.000 €
40.000 €
35.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 70,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Adice,prazan,nov odmah useljiv poslovni prostor/stan,idealan za teretanu,rođendaonicu ili neku drugu tihu delatnost...Uz stan ide i ostava 5-7m2.Ovaj prostor ima poseban/nezavistan ulaz od cele zgrade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051159 .

 
 
 
  Kuća, VUKMANOVO, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja vikendice na putu za Vukmanovo, pored asfaltnog puta, na placu od 21ara.Vikendica je čvrste gradnje i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju ima dve sobe, na spratu,hodnik,dve sobe,terasa dok je potkrovlje nesređeno. Plac je veliki,pod nagibom,zasađen voćem,sa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna montažna kuća naselje Gradnulica. Kuća je okvirne kvadrature 70 m2, na prostranom placu od 577 m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika, kupatila ,dve spavaće sobe i zatvorene terase. Kuća nije istaknuta, u postupku je legalizacije....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODICNA KUCA U RUDARU, SA POMOCNIM OBJEKTIMA NA PLACU OD 10 ARI. KUCA SE NALAZI PORED ASFALTNOG PUTA, KOMUNALNO JE OPREMLJENA. NA PLACU JE DUGOGODISNJI VOCNJAK. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.000 €, 70,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan stan - trosoban, stambeno naselje, 4. sprat, uknjiženo, zastakljena terasa, 59,000 e. .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 38.200 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve sobe, trpezariju sa kuhinjom, ostavu, kupatilo, terasu. Gradska voda, struja, kanalizacija. Cena 38.200e za dogovor. Kuća, Sombor | Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec dana. Sam splav je na pontonima,unutrasnjost je kombinacija drveta i metala. Konstrukcija drvo metal sa izloacijom izmedju od stiropora.....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća starije gradnje tipa tuglara, površine od 75m2 + pomoćni objekat od 60m2, uz ostale ekonomske prostorije (garaža, plastenik, šupa i sl) na placu površine od 9 ari, sa lepim pogledom na Niš, na odličnoj lokaciji u Knez selu, u blizini crkve Sveti Ilija i česme sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Starčevu, u glavnoj ulici, na 800 m od strogog centra, kod okretnice za autobus, plac od 6 ari, na uglu, 20 m × 30 m. Na placu je uknjižena kuća za rušenje od 70 m2 koja ima struju i vodu. Plac je idealan za poslovne objekte ili porodičnu kuću. Cena je 42000 evra. Agencija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Predstavljamo zasebnu kuću tek renoviranu, dobro izolovanu, sa malom potrošnjom energije*** **Ova kuća se nalazi u naselju Sajlovo i u blizini je nov vrtić kao i velik market Gomeks** **Parking obezbeđen** **Kapaciteta je 6-7 ljudi i obezbeđeno je spremanje i zamena poseljine po....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 60.000 €, 70,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Balosavama-Gruža od 70m2 na dva hektara okućnice.Nalazi se 100 metara od glavnog puta za Kraljevo. Asfalt prolazi pored same kuće sa dve strane. Kuća je starije gradnje, renovirana.Urađena fasada, izolacija i parno grejanje na pelet.Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 55.000 €, 70,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća na placu od 6 ari, sa dva ulaza. Prvi ulaz sadrži dnevnu sobu, trpezariju i kuhinju (spojeno), spavaću sobu, hodnik, kupatilo i špajz. Drugi ulaz ima predsoblje i još jednu spavaću sobu. Kuća ima struju, vodu i kanalizaciju, dok je gas sproveden kroz ulicu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 59.700 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za prodaju lokal od 70m2 - Socijalno. Za sve dodatne informacije pozovite: AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan u registar posrednika 1817. SLOVAČKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Zemunu u mirnom kraju pored Zelene avenije, veoma prostran i konforan, sa velikom terasom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase. Pored stana se nalaze Lidl i Zemunski park. Stan je slobodan....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 50.990 €, 70,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična vikendica nove gradnje okružena zelenilom! Nalazi se u vikend naselju blizu Dunava u mirnom kraju. Prava oaza za odmor! Za više informacija i gledanje ove nekretnine javite se našim agentima prodaje. Terasa.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 29.000 € na 26.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOVAČICA, 26.000 €, 70,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 29.000 €
06.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu seku na oko 65 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, ali generalno sređena iodmah useljiva. Kuća ima 2 spavaće sobe, dnevni boravak,kuhinju sa trpezarijom,kupatilo,ostavu i predsoblje. Podovi laminati i pločice, novo urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 46.350 €, 70,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Nedovršena vikendica čvrste gradnje na fenomenalnom placu! Plac je na odličnom položaju, pun je zelenila i ima prelep pogled. Za više informacija pozocite Vaše agente prodaje! Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzan, komforan, dvosoban stan kod Katoličke porte. Odlična lokacija, u samom centru Novog Sada (pešačka zona). Stan je opremljen novim i modernim nameštajem. Sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, odvojene spavaće sobe i jednog sanitarnog čvora. Pored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Dvoiposoban namešten stan na Bulevaru oslobođenja,pogled na Promenadu i Stadion,blizina Centra,Merkatora,Univerziteta . . . kuhinja sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,kupatilo,ustakljena terasa . . . kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Mesečna zakupnina 550 eura,depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, potpuno renoviran stan u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu, na svega nekoliko minuta hoda od Savskog keja i u neposrednoj blizini velikih poslovnih i tržnih centara – Delta City, Airport City i TC Piramida. Stan se prostire na 70 m² funkcionalno raspoređenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, BARIČ, 57.000 €, 70,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan kod Gradske bolnice. Površine je 70m2, nalazi se na XI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grrejanje je centralno. Stan je ufazi opremanja i biće opremljen....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čurug Prodaje se kuća od 70m2 na prelepom placu od 2158m2. Kuća se nalazi u delu Telepi. Cena 40.000 eura. Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana.Registarski br. posrednika 1856 Snežana trio nekretnine .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 18.000 €, 70,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo sprat-potkrovlje u sivoj gradnji P0=73m2 na zajedničkom placu P= 2.15 ari, objekat poseduje gradjevinsku dozvolu i projekat za adaptaciju. upisana svojina prvivatna. Mogucnost prepravki i dobijanja trosobnog stana. Za više informacija i razgledanje nekretnine pozvati:065/222....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Kuća, VELIKA IVANČA, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 576)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>