• GoHome Professional
do 55000 eura do 70 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 55000 eura do 70 m2 klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 55000 eura do 70 m2 klima

  • Za upit "do 55000 eura do 70 m2 klima" pronađeno 1 922 nekretnina - prosečna cena 1.078 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 750 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, APATIN, 50.000 €, 65,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Apatinu od 65 m2 koji poseduje spavaću sobu, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ima svoju pomoćnu prostoriju u dvorištu zgrade. Nalazi se na I spratu. Po podu su laminat i pločice, stolarija PVC, grejanje na klima uređaj i TA peći. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 36.000 €, 71,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U RADNIČKOM NASELJU, U STAMBENOJ ZGRADI SA UPOTREBNOM DOZVOLOM. STAN JE KLIMATIZOVAN. STRUKTURA STANA; PREDSOBLJE, KUPATILO, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, I LOĐOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. VREDI POGLEDATI. BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 54.756 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Nov, odmah useljiv stan u blizini Pedagoškog fakulteta. Sastoji se od hodnika,dnevnog boravka, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Grejanje je na klimu. Nema povraćaja PDV-a. Izolacija- stiropor 10cm, na ploči krova stiropor od 20cm i sendvič paneli od 5cm. Invertna klima Stolarija:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 55000 eura do 70 m2 klima'
50.000 €
50.000 €
56.000 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Dvoiposoban namešten stan na Bulevaru oslobođenja,pogled na Promenadu i Stadion,blizina Centra,Merkatora,Univerziteta . . . kuhinja sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,kupatilo,ustakljena terasa . . . kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Mesečna zakupnina 550 eura,depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje trosobnog stana kod Ribarskog Ostrva! 🏠✨ 📍 Lokacija: Iza Limanskog Lidla, budući Liman 5 🔹 Površina: Prostran trosoban stan sa dve spavaće sobe i terasom od 15m² 🔹 Sadržaj: - Kompletno opremljen stan, idealan za udoban život 🌟 - Klimatizacija za prijatne letnje dane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd,Džona Kenedija ulica, 2.0,70kvm,namešten, odvojena kuhinja+trpezarija+dnevna+spavaća soba, 2 terase, dvostran stan, cg (info stan 14000din),klima, održavanje oko 1000din,useljiv 01.10. novija gradnja, parking nije zoniran,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal od 70m2 u centru Pančeva. Nalazi se u blizini gradske Opštine, pošte, banaka i drugih bitnih infrastrukturnih sadržaja, nedaleko od Tamiškog keja. Lokal se sastoji od tri prostorije, uslužnog i prodajnog dela, proizvodnog dela, ostave kao i dva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE ODLIČAN TROSOBAN STAN NA LIMANU 3 U ULICI NARODNOG FRONTA, ORIJENTISAN PREMA DVORIŠTU ( VEOMA TIHO ZA ŽIVOT) GDE IMA PUNO ZELENILA, MARKETA, BLIZINA LIMANSKOG PARKA, FAKULTETA, PROMENADE, SPENSA.. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, ODVOJENE KUHINJE, VELIKE DNEVNE SOBE SA IZLASKOM....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten, troiposoban stan na Bulevaru Oslobođenja kod Železničke stanice. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, odvojene dve spavaće sobe, jednog samitarnog čvora i terase. Cat friendly (isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan, sa dve spavaće sobe i terasom od 15m2, na min. 12 mes, uz depozit. Komforan, svetao, potpuno opremljen. Klima, mašine za sudove i veš, Sbb internet. Dva kupatila. Bez kućnih ljubimaca. Za par, porodicu sa jednim detetom ili dve devojke. Mogu i stranci. Niski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se trosoban namešten stan u blizini FON-a. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i TA. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz stan se dobija i pripadajuce parking mesto ispred zgrade, ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo poslovni prostor u Zemunu. Poslovni prostor se sastoji od 70m2 i to tri kancelarije, toaleta, dve ostave. Nalazi se na dva nivoa, izdaje se prazan. Sadrži tri klima uređaja, takođe je sprovedeno i centralno grejanje. Poseduje alarm, izlog. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran,nov nameštaj,podno grejanje,3 klime,odmah useljiv. Infostan je oko 5500 dinara;KTV i internet oko 4500 dinara,struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 41.400 €, 69,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nemešten trosoban stan u blizini Bulevara Oslobođenja i Sajma, useljiv odmah. Potreban depozit. Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 50.000 €, 69,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u nizu u Novom Selu na odličnoj lokaciji. Kuća je renovirana, fasada, novi oluci, kompletno pretrešen krov, nova sigurnosna ulazna vrata, novi pvc prozori, kupatilo renovirano sa novim cevima. U kući se nalaze dve nove klime. Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma moderan stan u Zrenjaninu u ul. Jug Bogdana. Pet minuta laganog hoda do centra. Uz stan se podrazumeva i jedno obeleženo parking mesto koje je u dvorištu zgrade. Stan je orijentisan prema dvorištu zgrade i prema ulici. U prostranom dvorištu nalazi se i dečije igralište.....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 60.000 €, 69,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potrebno sredjivanje (krečenje i unutrašnji radovi), ne mora komplet renoviranje, ali treba da se sredi pa je zato i cena niža. Stan ima unutrašnju terasu, kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu i kupatilo. Ispred stana betoniran prilaz za automobil. PVC stolarija i klima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 55.200 €, 69,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan kod Hrama, ispod Karađorđevog parka. Nalazi se u urednoj, maloj zgradi, sa po 2 stana na spratu u mirnom delu ulice. Odličnog rasporeda, funkcionalan, sa divnim velikim terasama, trostrano orjentisan, veoma svetao. Stan ima 69m2 grejne površine i plus 11m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 59.500 €, 70,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 722)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>