• GoHome Professional
do 52000 eura klima podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 52000 eura klima podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura klima podrum

  • Za upit "do 52000 eura klima podrum" pronađeno 74 nekretnina - prosečna cena 896 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 29,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica na gružanskom jezeru - selo Žunje Vikendica je napravljena 2024. godine Sagradjena je od modularnih kontejnera (paneli 5 cm) Sve je novo. . . Pogled sa vikendice na samo jezero Plac 4 ara, ogradjen. Vikendica ima 2 terase, jedna je na otvorenom i jedna pokrivena.....

 
 
 
  Stan, ŠID, 52.000 €, 51,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18159 Dvosoban stan sa terasom 51m2 novogradnja na top lokaciji.Blizina prodavnica, benziske pumpe, autobuske i železničke stanice, centar 5 minuta, gimnazija, vrtić Jelica Stanivuković. Stan se sastoji iz 1 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhija, trpezarija, veće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 52000 eura klima podrum'
35.000 €
35.000 €
51.500 €
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 51.600 €, 41,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: S293 Prodaje se odličan stan površine 43 m², smešten na 4. spratu zgrade, što mu pruža izvanredan pogled na grad i omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan je orijentisan ka mirnom delu, pa nudi privatnost i osećaj mira, a istovremeno se nalazi nadomak svih....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 51.500 €, 53,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 51.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu ,250 metara kvadratnih,podkrovlje,donji deo 100 kvadrata isposobljen ,gornji deo 100 kvadrata samo grubi radovi,podrum ispod pola kuce 50 kvadrata,veliko dvoriste,basta supa svinjac,,vise info na broj 065/6795025 Terasa, Parking, garaža, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 50.000 €, 39,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s268 Na prodaju je praktičan renoviran stan površine 39 m2, smešten na izuzetnoj lokaciji u Mladenovcu, tačno na 25. maju. Ovaj funkcionalan stan nudi sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od: dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i trepezarije, kupatila, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 40,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Regrutnog centra i OTC-a. Ukupna površina parcele je oko 90m2, objekat ima oko 40m2 + podrum oko 16m2. Kuća je po strukturi dvosobna. Sastoji se od ulaznog hodnika gde je smeštena trpezarija i mini kuhinja, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 48.000 €, 82,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća čvrste gradnje sa pomoćnim objekatima takođe čvrste gradnje, koji mogu služiti za različite namene (garaža, podrum, pecara,letnja kuhinja, ostava). Ukupna površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 (stambeni objekat): 82 m² 🔹 Objekat 2 (pomoćni objekat): 20 m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjizen, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. VELUX prozori. Sa prozora je vidljiva okolina, Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 47.400 €, 115,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u izvornom stanju , potrebno ulaganje, lokacija odlična, pogodna za investicije. Čvrsta gradnja, debeli zidovi, visoki prostrani tavan, veliki podrum sa zasebnim ulazom. Za više informacija pozovite naše Agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 47.000 €, 131,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Priključena struja, voda iz bunara, predato za priključak na gradski vodovod, kanalizacija. Ispod kuće je....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 47.000 €, 51,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116913, II/IV, klima, uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, ostava, stambena zgrada. Prodaje se Stan u naselju Vrbovsko.Naselje je jako mirno.Stan se sastoji od prostrane zasebne kuhinje sa ostavom,osvetljenim dnevnim boravkom,velikom....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 53.050 €, 152,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam spratnu kuću na samo 500m od centra Čortanovaca. Na prizemlju je komforan dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prozorom i kupatilo, a na spratu su četiri spavaće sobe od kojih se iz jedne izlazi na terasu koja gleda ka ulici. Kuća je starija, zahteva....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 46.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2022.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju polunamešten stan u najužem centru grada, kod kružnog toka. Stan je u odličnom stanju, potpuno renoviran, pvc stolarija sa roletnama, podovi, kupatilo sve renovirano. Klima uredjaj u dnevnoj sobi, terasa sa predivnim pogledom na grad. Grejanje je gradsko sa ugradjenim kalorimetrima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 43.550 €, 67,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban funkcionalan salonski stan u dobroj zgradi sa lepim ulazom. Stan je delimično renoviran. Iznad stana je već uradjen stan u okviru postoječeg gabarita potkrovlja. Hitna prodaja. Slike će u ponedeljak biti postavljene. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 40.000 €, 144,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bela Crkva je Poznata po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana još u 17.veku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 39.500 €, 50,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119326, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je sredina 2026. godine. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 37.000 €, 30,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 30 m² u mirnom delu Rume, kod Doma zdravlja. Stan se nalazi na 5. spratu bez lifta . Stan ima blage kosine koje ne narušavaju komfor. Raspored: dnevna soba sa terasom , kuhinja, kupatilo – oba sa prirodnim svetlom i ventilacijom. Stanu....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Kovačićevo, 54.500 €, 51,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kovačićevo, zgrade od fasadne cigle, delimično renoviran stan, dvosoban, 51 kvadrat, natkrivena terasa i podrum. Drugi sprat, lep raspored prostorija, inverter klime. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 54.500 €, 32,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji se nalazi u Filmskom Gradu, u neposrednoj blizini Košutnjaka. Nedaleko od stana je osnovna škola, kao i vrtić. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan poseduje i pripadajući podrum. Blizina stajališta....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 38.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Lux Stan [telefon] kvadrata u Naselju gaj-BarajevoTekst oglasa: Stan je bas Lux kategorije na [telefon] spratu sa dobrim liftom, nasa zgrada jedina ima liftove u naselju, ispred parking mesto, decije igraliste ispred i iza zgrade, autobuska na [telefon] metara, podrum, garaza koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.770 €, 26,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 36.500 €, 113,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18205 U jednom od najlepših vojvodjanskih sela na obroncima Fruške gore i prelepih jezera prodaje se kuća 113m2 na placu od 22 ara.Kuća ima pomoćne objekte , letnju kuhinju, terasu, tavan, podrum, baštu i voćnjak.Podovi su brodski pod i pločice.Kuća ima gradsku i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Za više info kontaktirajte naš stručni....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 72)

<< <1 2> >>