• GoHome Professional
do 52000 eura klima barem 50 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 52000 eura klima barem 50 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura klima barem 50 m2

  • Za upit "do 52000 eura klima barem 50 m2" pronađeno 1 156 nekretnina - prosečna cena 600 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novgradnja-Smart zgrada garazno mesto ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 55.000 €, 54,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – Dvosobna kuća površine 54m2 + pomoćna zgrada površine 13m2, na placu ukupne površine 3,15 ara, sa kolskim ulazom. Monofazna struja sa urađenim novim instalacijama. Zamenjena spoljna stolarija novom PVC stolarijom. Renovirana kuhinja. Ugradni elementi rađeni po meri se prodaju....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 54,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća Nova Kolonija. Kuća je dvosobna sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinja i trpezarija su zajedno i kupatila. Površine 54m2 + pomoćna zgrada 13 m2, na placu površine 315 m2. Kolski ulaz. Struja monofazna - nove instalacije struje. Spoljna PVC stolarija. Renovirana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se moderan dvosoban stan – Banatić, Bačka ulica 🏡 U ponudi je potpuno nov, moderno opremljen dvosoban stan, smešten u mirnoj ulici. Lokacija pruža savršen spoj tišine i odlične povezanosti – sve što vam je potrebno nalazi se na samo nekoliko minuta hoda. ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, PROKUPLJE, 56.000 €, 54,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i praktičan stan na prizemlju, idealan za porodičan život ili investiciju! Ova nekretnina se prostire na pažljivo osmišljenom rasporedu, pružajući maksimalnu iskoristivost prostora. Raspored prostorija: Dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Odličan, veoma komforan dvosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, dva hodnika, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine garaza 100e+ Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo namešten, dvosoban stan u ulici Narodnog fronta. Odlična lokacija, u blizini Limanskog parka, pijace, tržnog centra Promenada. Miran kraj sa puno zelenila,garaža. Zgrada je nova, poseduje lift i fontanu u holu, ima kalorimetre pa su smim tim troškovi niski. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, izuzetno lep i kompletno opremljen stan,vrlo svetao sa prelepim pogledom,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa, dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv odmah, cena 900 e+ depozit+....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran trosoban stan na Sajmištu. Nalazi se na prvom spratu zgrade. Dozvoljeni su manji kućni ljubimci. Ispred zgrade postoji veliki parking ( sajamski) . Cena je 600€ + depozit od 600€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više informacija kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kotorska, visoko prizemlje. Parking mesto ukljuceno u cenu. Stan moze biti potpuno opremljen po zelji. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten,dvosoban stan od 54 m2 na Bežanijskoj kosi u ulici Partizanske avijacije.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan 54m2 u strogom centru grada. Navedena cena 550e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i dobar internet. Stan je na 1 spratu zgrade - donja etaža: veliki dnevni boravak, kuhinja , trpezarija, kupatilo, na spratu je jedna veća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lep salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Svetozara Miletića. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu sa velikom terasom i visokim plafonima. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Cena je 650 evra+režije Dostupan od 01.oktobra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan preko puta Promenade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miše Dimitrijevića izdajemo namešten dvoiposoban stan.Stan se nalazi na I spratu.Dnevni boravak,dve spavaće sobe,odvojena kuhinja,dva kupatila,terasa.U stanu je nova klima i bela tehnika. Useljivo od 01.augusta. Najtraženija lokacija. Nataša 060/424 97 72 Potreban depozit,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 55.620 €, 54,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina. Po rečima prodavca u prirodi ima oko 90 m2 i sastoji od tri nivoa, a svaki je veličine 30 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe i špajiz. Na spratu su spavaća soba, kuhinja i kupatilo. Postoji i potkrovlje u sirovom stanju koje se može preurediti u stan. Grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran poslovni prostor, idealan za kancelarijske delatnosti (advokatske kancelarije, IT kompanije, agencije ili bilo koji biznis kojem je potrebna reprezentativna i praktična lokacija). Smešten u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Prostor se nalazi u zgradi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 56.700 €, 54,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor za izdavanje – Novi Beograd, kod Beogradske arene Lokacija: ✔ Nalazi se u samom srcu Novog Beograda, neposredno kod Beogradske arene, na frekventnoj lokaciji sa odličnom vidljivošću i prometom pešaka i vozila. Površina i raspored: ✔ Ukupna bruto površina: 54 m² ✔....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban stan – na Grbavici, 54m² | 11. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen trosoban stan površine 54m², smešten na 11. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten PET FRIENDLY trosoban stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu u novoj zgradi na uglu Braće Ribnikar i Bulevara Oslobođenja,dve spavaće sobe,dnevni boravak,kuhinja sa sudomašinom,u svakoj sobi TV,stan za svaku preporuku,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI DVOIPOSOBAN STAN RENOVIRAN SA NOVIM NAMESTAJEM PREKO PUTA JODNE BANJE. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE, IDEALAN ZA PORODICE. U BLIZINI VRTIC, SKOLA, MARKETI, PIJACA, BANKE, POSTA, AUTOBUSKO STAJALISTE ITD.. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA AGENCIJSKA 50% REGISTAR....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 37.000 €, 54,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17800 Trosobna kuća 54m2 plus pomoćni objekti na placu od 543m2.Kuća je zidana od čvrstog materijala , postavljena izolacija na temelju protiv vlage. Stolarija PVC , podovi , pločice , beton i laminat.Voda gradska , septička jama i trofazna struja. Kuća se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, stan u novogradnji na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na 11. spratu, dvostrano je orijentisan i ima prelep pogled na grad. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Niski troškovi, grejanje se plaća samo u grejnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hadzi Ruvimova, dupleks. Pet friendly za manje zivotinje. Parking u dvoristu zgrade. Ugovor minimum 12 meseci. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111179. Izdaje se lep, kompletno opremljen novijim nameštajem, dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, u Centru. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – SAVSKI VENAC, SARAJEVSKA ULICA (BLIZINA PALATE PRAVDE) Izdaje se moderan i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji – Savski venac, u neposrednoj blizini Palate pravde, Sarajevska ulica. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade novije gradnje, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 728)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>