• GoHome Professional
do 52000 eura klima 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 52000 eura klima 50 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 52000 eura klima 50 m2

  • Za upit "do 52000 eura klima 50 m2" pronađeno 316 nekretnina - prosečna cena 674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • podrum
    • 1.sprat
    • namešten
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lep stan bliz Sajma, koji ima 50 m2. Stan ima kuhinju, dnevnu sobu, spavaću sobu, kupatilo i saunu koja može da se koristi. Stan je veoma prostran, lep, uredan, čist i potpuno opremljen (ima i posteljinu i peškire). EVROPA NS NEKRETNINE,UPISAN U REG.POSREDNIKA BROJ....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na idealnoj lokaciji kod Futoške pijace. Površine 50m2.. Moderno i u potpunosti opremljen. Pet friendly. Stan se nalazi na sjajnoj lokaciji a opet u mirnoj ulici. Stan je potpuno opremljen sa prostranom dnevnom i spavaćom sobom, pri čemu obe izlaze na terasu koja je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🇷🇸 Srpski Izdaje se mirna oaza na Vračaru, u samom centru grada! Stan od 50m², po strukturi dvosoban, sa korišćenjem dvorišta ispred zasebnog ulaza. Mir i tišina uz niske troškove stanovanja čine ovaj stan posebnom i retkom ponudom na izvanrednoj lokaciji. Plaćanje: mesečna renta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 29.500 €, 50,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi jednoj od najlepših zgrada u Novom Sadu, na samo nekoliko minuta od centra grada i železničke stanice, u blizini svih atraktivnih delova grada, izdaje se kompletno namešten stan u jednoj od najkvalitetnijih i najbolje održavanih zgrada u ovom delu grada. Fenomenalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem stan na prvom spratu u zgradi bez lifta u ulici Patrijarha Čarnojevića. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, zatvorena terasa, kupatilo. U dvorištu zgrade obezbeđeno parking mesto. Useljivo od 25.09.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran dvosoban stan kod glavne autobuske stanice, a u blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj prostran stambeni prostor funkcionalnog rasporeda čine komforan dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Odličan, kompletno namešten dvosoban stan u blizini Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Spensa, Fakulteta Nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. 50 m2. Poseduje kompletan nameštaj i tehniku. U kuhinji ravna ploča, ugradna rerna, frižider, mašina za ranje posuđa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan u SQUARE Gardenu,sve novo i moderno opremljeno u stanu,radjeno po meri i sa stilom. Nalazi se na 2 spratu. Sastoji se od ulaznog dela,lepe spavaće sobe sa uvučenom kuhinjom,lepe spavaće sobe,kupatila i terase. Računi su oko 7.000 dinara na mesečnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dugoročno se izdaje renoviran, kompletno opremljen dvosoban stan. Funkcionalan raspored stana, iz predsoblje se ulazi u sve prostorije. Ulazno predsoblje, prostrana dnevna soba, prirodna ventilacija u odvojenoj kuhinji sa trpezarijom, spavaća soba sa francuskim ležajem i američkim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoba stan sa pogledom iz snova na I spratu od 50m2 u samom Centru grada na Trgu Slobode,poseduje yettel kablovsku i internet kompletnu belu tehniku(sudomašinu mašinu za pranje i sušenje veša) posuđe,posteljinu sve što je neophodno za udoban i luksuzan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121419, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp. Izdaje se svetao i funkcionalan, dvosoban stan od 50m2 u Surduličkoj ulici, na izuzetnoj lokaciji kod Autokomande. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji- useljenje u zgradu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Staroj Detelinari, ulica Filipa Filipovića, površine 50m2. Sastoji se iz dve sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Stan se izdaje prazan sa kuhinjskim elementima, bez bele tehnike (ostavljen prostor za ugradnu tehniku). Odmah useljivo. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savrsen spoj luksuza i lokacije -izdaje se potpuno namešten nedavno renoviran dvosoban stan na samom Trgu slobode . Ovo je nesvakidasnja nekretnina za odabrane koji zele da uIvaju u panoramskom pogledu na grad iz svog komfora. Potreban depozit, Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 50 m², smešten u mirnoj i zelenilom bogatoj ulici na Grbavici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i praktičnom ostavom, kupatila i terase. Enterijer je očuvan i potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93025, II/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. U ponudi za izdavanje je stan u nedavno izgrađenoj i useljenoj zgradi na odličnoj lokaciji, nadomak Beogradskog dramskog pozorišta na Vračaru. Neposredna okolina zgrade ima odličnu infrastrukturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na Grbavici. Useljiv odmah.Cena 500e+depozit. Agencijska provizija 50 % od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se stan – Liman 2, Blagoja Parovića (iza kafića Vitraž) 📅 Useljiv od mah 📐 Površina: 50m² 🏢 Sprat: 5.sprat 🛋️ Potpuno opremljen novim nameštajem 🔹 Struktura stana: 🛏️ Dve identično opremljene sobe 🍽️ Kuhinja sa trpezarijom 🧺 Ostava 🛁 Kupatilo 🚪 Hodnik 💰 Cena zakupa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101654, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Nudimo vam priliku da budete prvi zakupci stana u nedavno useljenoj zgradi sa malim brojem stanova na Vračaru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Svetojovanska. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne škole ´Ivo Lola Ribar ´, centra gradaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Višenamenske prostorije. - Lokal. - Poslovno - magacinski prostor. - Kancelarijski prostor. - Voda. - Struja. - Parking (veći broj mesta). - Odličan prilaz (za kamione i kombi vozila) - Sanitarni čvor. - Pločice. - PVC stolarija. - Na samom Smederevskom putu. - U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. Odličan višenamenski, ulični lokal u neposrednoj blizini Bulevar Evrope. Ovaj lokal ukupne površine 50m2 čine dve etaže: prizemlje i galerija od po 25m2. Prizemlje čini jedna celina i sanitarni čvor dok galeriju čini jedna celina. Veliki portali. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121703, I/VI, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Prote Mateje , par metara od Njegoševe, izdaje se stan od 50 m², u novoj zgradi kompletno i udobno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan. Poseduje video nadzor,ulaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Vojvode Mišića. Kompletno namešten dvosoban stan na prelepoj lokaciji. Nadomak šetališta keja i DUnavskog parka, nedaleko od stogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 83689, XVII/XVIII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Veselina Masleše. Kompletno namešten komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan od 50 m2 nov,opremljen novom tehnikom i nameštajem prvi put se izdaje . Za sve informacije pozvati na 064 1126239 MIODRAG Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, ŠID, 52.000 €, 51,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18159 Dvosoban stan sa terasom 51m2 novogradnja na top lokaciji.Blizina prodavnica, benziske pumpe, autobuske i železničke stanice, centar 5 minuta, gimnazija, vrtić Jelica Stanivuković. Stan se sastoji iz 1 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhija, trpezarija, veće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 29.070 €, 51,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran dvosoban stan na Limanu 4, ulica Banović Strahinje, ovršine 51m2. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Izdaje se potpuno namtešn i opremljen belom tehnikom i klimom. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100545. Novi Sad, Kej – ulica Maksima Gorkog kod škole. Lokacija koja svima odgovara. Odmah useljiv dvosoban stan klasičnog rasporeda. 49m2, III sprat, dvostrano orijentisan, kompletno i kvalitetno renoviran. Terasa. Odvojena kuhinja, izdvojena trpezarija.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvorišni stan u centru grada Sombora, 3 min od pešačke zone. -Površina dvorišnog stana je 49 m2. -Stan poseduje hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe i ostavu. -Grejanje je centralno na čvrsto gorivo. Stan poseduje i klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.500 €, 49,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem funkcionalan dvosoban (49 m2),kompletno namesten stan na 2 spratu , u centru Novog Sada,na 3min od Mileticeve,Zmaj Jovine ul .Useljiv 1 oktobra,. lep,suncan,topao, mirna lokacija (bez buke),balkon, zgrada posjeduje parking u dvoristu, koji mozete koristiti uz daljinski za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru- ulica Augusta Cesarca 49m2 parking u dvorištu zgrade pet friendly 550e Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep jednosoban stan u lepom zajedničkom dvorištu sa prijatnim komšijama. Stan se nalazi u mirnoj ulici blizu reke Krivaje i blizu centra grada. Stan je kopletno renoviran od krova do poda. Sve urađeno novo, strujna i vodovodna instalacija, ima novo tuš kupatilo, postavljen....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 21.000 €, 51,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu od 770 m2. Sastoji se od terase, hodnika, dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Trofazna struja, bunarska voda sa hidroforom, septička jama, solarna topla....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 316)