• GoHome Professional
do 4900 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 4900 eura/m2 Zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 4900 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 4900 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 6 548 nekretnina - prosečna cena 2.455 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 4600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 5100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • interfon
    • potkrovlje
    • pogodan
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2(terasa), 7/8, lift, CG, podrum, interfon, internet, klima, ktv Nepokretnost je smeštena na samom početku ulice 27. marta, između Palilulske pijace i Jevremovca (Botaničke bašte), na pet minuta od Trga Nikole Pašića i Tašmajdana. S obzirom na to da se nalazi u užem gradskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mileševska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, iz otkupa, uknjizena zgrada, podrum, parking za stanare u dvoristu zgrade, starogradnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 310.000 €, 72,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hadži Đerina, 3/4, cg,-Stvarna površina-72m2 , ugovorna površina-67.00m2, Retko u ponudi! U ponudi imamo odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se na trećem spratu, prostor odiše svetlošću i prostranošću. Zahteva ulaganja. Prostorije: hodnik, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 142.000 €, 33,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Murska, 4/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-33.00m2, Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Opštine Voždovac sa pogledom na Ustaničku ulicu i Autokomandu. Stan je uknjižen. Nalazi se na 4.spratu lepo uredjene zgrade. Sastoji se iz hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Dvosoban, uknjižen stan bez tereta i zabeležbe. Aluminijska stolarija, komarnici, roletne, nova unutrašnja stolarija, renovirano kupatilo. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzan dvoiposoban stan od 55 m² u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru, u ulici Nikolaja Hartviga (bivša Dubljanska ulica), kod Čuburskog parka. Lokacija pruža idealan spoj mira i urbanog života – u neposrednoj blizini nalaze se Hram Svetog Save, Kalenić pijaca, Čuburski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo odličan uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Strukturno je odličan i adaptibilan u jednoiposoban. Mikro lokacija zgrade je takva da je u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odlkičan kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 620.000 €, 124,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je luksuzan troiposoban stan površine 124m² u moderno projektovanoj novoizgrađenoj zgradi na Vračaru, u ulici Nikolaja Hartviga (nekadašnja Dubljanska), u neposrednoj blizini Čuburskog parka, Hrama Svetog Save, Kalenić pijace, škola, vrtića i drugih obrazovnih ustanova, brojnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.000.000 €, 400,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stambena (poslovna) zgrada u užem centru Niša. Objekat je ukupne površine 400m2. Na parceli se nalaze i 3 parking mesta. Objekat je pogodan za stanovanje, ali i za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 725.000 €, 145,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u blizini svih sadržaja, gradskog prevoza i svega neophodnog za lagodno i kvalitetno funkcionisanje. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji sa smart sistemom. Izuzetno je svetao, sa velikim prozorima i izlazom na privatno dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kondina, 2/7, cg, uknjižen-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-55.00m2, Retko u ponudi! U ponudi kompletno renoviran stan sa najkvalitetnijim materijalima. Odmah useljiv, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, zapadno orijentisan. Ima svoje parking mesto u dvorištu zgrade,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 149.000 € na 135.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.000 €
18.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gospodara Vučića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-27m2 , ugovorna površina-27.00m2, Lep manji stan, odličnog rasporeda. Adaptibilan u 1.5, održavan, bez ulaganja, odlična lokacija: kod Ekonomske škole, na 5min hoda do Južnog bulevara, na 15min do Kalenić pijace. Odličan za život....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Uroša, pr, ta,-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-38.00m2, U ponudi je poslovni prostor u mirnoj ulici nadomak Knez Mihailove ulice i Kalemegdana. Nalazi se u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u ulici Cara Uroša. Tri prostorije i toalet. Preporuka, odlično za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 31,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dubrovačka, vp/5, eg, uknj.-Stvarna površina-31m2 , ugovorna površina-31.00m2, U ponudi je odličan i odmah useljiv stan u srcu Dorćola, u Dubrovačkoj ulici. Stan je kompletno renoviran i odlično koncipiran tako da u 31m2 ima i odvojenu spavaću sobu. Prilikom adaptacije je kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 30,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo stan u blizini Vukovog spomenika-ulica Svetog Nikole U mirnom i veoma traženom delu Zvezdare, prodaje se funkcionalan i lepo organizovan stan površine 30 m², na 3. spratu uredne zgrade. Stan je jednoiposoban, što ga čini izuzetno praktičnim kako za život, tako i kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan, dvosoban stan, odličnog rasporeda, na odličnoj lokaciji, u ulici Džordža Vašingtona, u blizini Kopitareve gradine. Uknjižen na 37m2, uredna dokumentacija, te je stan moguće kupiti i na keš i na kredit. Stan je potpuno renoviran. Primarno grejanje se odnosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevski bulevar, 2/3, eg,-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-37.00m2, Prodaje se odlično pozicioniran svetao dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se škola, market, restoran i crkva. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 163.200 €, 38,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran. Sastoji se od dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavace sobe i kupatila. Na terasu sa otvorenim pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Kanalizacija Interfon Deligradska Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 219.000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno funkcionalan uknjižen stan u ulici Carice Milice, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda. Stan se nalazi u kvalitetnoj predratnoj zgradi odlična gradnja. Po strukturi stan čini prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 321.900 €, 75,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u modernom objektu novije gradnje u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Nekretnina se izdvaja kvalitetom gradnje, odličnim rasporedom i velikom krovnom terasom sa otvorenim pogledom na grad. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 399.000 €, 93,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se četvoroiposoban salonski stan u Lominoj ulici, u samom centru Beograda, nedaleko od Terazija i Terazijske česme. Stan površine 93m² nalazi se u mirnoj i urednoj zgradi sa privatnim unutrašnjim dvorištem i pruža odličan balans između centralne gradske lokacije i privatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.900 €, 73,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban penthouse u Ozrenskoj ulici, u kvalitetnoj novogradnji u neposrednoj blizini Dušanovačke pošte. Stan se nalazi u objektu građenom uz pažljivo birane materijale i opremu visokog standarda, sa akcentom na funkcionalnost, privatnost i komfor stanovanja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mali 1.5 stan na Zvezdari, uknjižene korisne površine 28 kvm (po merenju 33 kvm). Nalazi se na 4. spratu zgrade novije gradnje. Stan je ušuškan u potkrovlju, koje mu daje poseban šarm i mir. Pametno iskorišćen prostor, pun svetlosti. Savršen za mlade parove, studente ili kao sigurna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Belokrajinska Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 352.888 € na 389.888 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 389.888 €, 91,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.05.2026 - 352.888 €
16.05.2026 - 389.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-25m2 , ugovorna površina-23.00m2, Prodaje se uknjižen stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park Šumice. Nalazi se na drugom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi je ugrađen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

TOP INVESTICIJA– Garsonjera 25 m² sa pogledom na park Šumice, 2. sprat, Parking, Kredit Prodaje se garsonjera od 25 m² sa otvorenim pogledom na park Šumice, na idealnom drugom spratu u kvalitetnoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i tihom kraju, okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Interfon Mirijevski bulevar Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 269.000 €, 63,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Ivankovačka, 3/4, eg-Stvarna površina-63m2 , ugovorna površina-58.00m2, U mirnoj ulici, nadomak Tašmajdanskog parka, nalazi se ovaj funkcionalan stan na trećem spratu, manje stambene zgrade. Stan se ističe velikim dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kuhinja strogo zasebna sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 239.000 €, 56,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je mali, izuzetno šarmantan salonski stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u ulici Miloša Pocerca, u neposrednoj blizini Sarajevske ulice. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, što ga čini idealnim kako za život, tako i za različite poslovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 153.500 €, 36,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odlična lokacija, raspored prostorija i jugo-zapadna orijentacija. Stan poseduje lođu i podrum. Ispred zgrade slobodna parking zona. Stan je uknjižen na 30 kvm, merena površina 36 kvm. Uknjižen 1/1 bez tereta, za svaku preporuku. Zgrada poseduje video nadzor. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 375.000 €, 88,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Broj u registru posrednika: 1850 MAXIS GROUP d.o.o Prodaje se kompletno namešten 3.5 stan u zgradi sa 6 stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, 2 spavaće sobe, sobe garderober, ostave, 2 kupatila i lodje. Renoviran je 2019. godine sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 46,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1100605 - Cena 196.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se namešten stan na idealnoj lokaciji u centru grada u blizini keja, Riblje pijace, Dunavskog parka, škola, vrtića i na samo nekoliko minuta hoda do pešačke zone, a opet dovoljno udaljen od gužve i buke.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Maršala Birjuzova, 1/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-54m2 , ugovorna površina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji traže moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogućava brz pristup svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 275.400 €, 55,00 m2 cca 5010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan smešten na prvom spratu moderne zgrade BW Quartet 3, u samom srcu Park distrikta. Stan je uknjižen na 54m², izuzetno komforan i funkcionalno organizovan, idealan za one koji traže kvalitetno mesto za život ili sigurnu investiciju za izdavanje. Zgrada se odlikuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 60,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, 6/7, eg, uknjižen-Stvarna površina-60m2 , ugovorna površina-60.00m2, U prilici smo da vam ponudimo stan u zgradi novije gradnje (2010.god.), kompletno i detaljno renoviran i namešten, tako da nikakva dodatna ulaganja apsolutno nisu potrebna (uređaji su još pod garancijom).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 422)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>