• GoHome Professional
do 240000 eura 1.sprat podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 240000 eura 1.sprat podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 240000 eura 1.sprat podrum

  • Za upit "do 240000 eura 1.sprat podrum" pronađeno 431 nekretnina - prosečna cena 2.011 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRBAS, 100.940 €, 270,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Na desetak minuta peške od glavne ulice i centra grada, u mirnom kraju, na prodaju kuća ukupne površine 270 kvadratnih metara, tri etaže - uređen podrum ispod cele kuće, prizemlje i sprat. Kvalitetna gradnja, bez kosina, betonske ploče i izolacija. Dva kupatila, prostrano predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se na glavnom putu u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 230m2, u osnovi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 100.000 €, 230,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 98.880 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na Novom naselju, uknjižen na 46m2, ali ima pridodat deo hodnika i veliku terasu koja se nije u celosti knjižila po ranijim propisima. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Maksimalno je očuvan i funkcionalan. Ima predsoblje, dnevni boravak i spavaću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 97.850 €, 41,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan jednosoban stan, retko u ponudi, najlepši deo Novog Naselja. Nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle. Odlično održavan. U stanu ostaju kuhinja i klima uređaj, za ostatak dogovor. Ima pripadajuću ostavu na tavanu. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 96.000 €, 160,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji Beloj Palanci od 160 kvadrata (5 ari plac) po ceni od 96 000 evra. 600 evra/kvadrat. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 108.200 € na 95.790 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 95.790 €, 82,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 108.200 €
19.04.2026 - 95.790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na spratu kuće u Veterniku, Novi Sad. Stan je površine 82 m² i nalazi se na prvom spratu kuće. Prodaje se bez nameštaja, a sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i polovina dvorišta, jedna garaža i zajednički podrum. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRVI SPRAT.UKNJIŽEN.ODVOJEN WC. PVC STOLARIJA.MOŽE KUPOVINA NA KREDIT. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 95.000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban namešten stan 63m2, kod Sportskog centra Pinki u Sremskoj Mitrovici. Stan se nalazi na prvom spratu, renoviran je 2014.godine, sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i terase. Grejanje je gradsko-toplifikacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.klikdooglasa.com

Stan je na prvom spratu, uknjižen i odmah useljiv. Dvostrano orijentisan, renoviran, prostrana lođa, pripadajući podrum. Opremljen je alarmnim sistemom i klima uređajem. U mirnoj ulici sa uređenim parkiralištem, u blizini škole, vrtića, dečijeg igrališta, doma zdravlja, pijace, tržnog....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 90.000 €, 240,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

RIPANJ Stanica Objekat iz 1946 godine za renoviranje, površina objekta 250 m2, plac 476 m2. Pozicija na glavnom putu pored glavne železničke stanice u Ripnju više nego dobra za privatnu delatnost. Cena nije fiksna Objekat ucrtan, poseduje podrum koji je sazidan, prizemlje i sprat....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 90.000 €, 290,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Kuća poseduje podrum, prizemlje i sprat. Jedna strana je lepljena za drugu kuću. Grejanje je kotao na gas i čvrsta goriva. Gradska voda, sengrup, podna obloga laminat, spoljna stolarija drvena. 6 spavaćih soba, 2 terase, 2 kupatila. Kuća je napravljena 2005 godine i objekat je upisan....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 90.000 €, 212,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće u Radničkom naselju površine 212m2, na placu od 5a. U pitanju su dva sprata, od postojećih tri. Na prvom spratu se nalazi kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, izdvojeni garderober i dve terase. Na drugom spratu je takođe izdvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 88.000 €, 91,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od suterena,prvog i drugog sprata,kao i potkrovlja(u potkrovlju je betonska ploča nije završeno). U suterenu se nalazi kuhinja sa trpezarijom i....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, fakulteta, Spensa Terasa sa ostavom. Ulično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji! Stan je uknkjižen na vlasnika 1/1, kupovina putem stambenog kredita je moguća. Stan je strukturno idealan za adaptaciju u dvosoban, nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Pored strukture i velikog potencijala, lokacija na kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119160, I/VI, klima, parking, podrum, ostava. Prodaje se lep jednosoban stan u blizini bulevara kod železnicke stanice. Komforan stan, namešten, dnevna soba, odvojena kuhinja, pretsoblje i kupatilo. Prvi sprat. U okruženju ima mnogo zelenila, novih dečjih igrališta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem lep, komforan, stan, namešten. Jedna soba, odvojena kuhinja. Prvi sprat. Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 65,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,konforan stan P=65m2+terasa 17.5m2 na prvom spratu manje stambene jedinice. Stan se nalazi u mirnom delu grada, naselje Čalije,Sastoji se od: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, veliki hodnik,2 spavaće sobe,kupatilo i terasa. PVC stolarija,podovi-parket,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 85.800 €, 44,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 33,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan površine 33m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini doma zdravlja, pijace i na samo 100m od centra Banje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Stan ima pripadajući....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 85.000 €, 190,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Prokuplju, u izuzetno lepom delu grada, ispod Hisara. Nadomak je reka Toplica, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nedaleko svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice Kuća je bruto....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 85.000 €, 68,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 68m2 u naselju Pivara na prvom spratu. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan poseduje pripadajući podrum. Grejanje je na TA peć, a sproveden je i gas do stana. Spoljna stolarija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 32,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u centru Kragujevca, na jednoj od najtraženijih lokacija, u neposrednoj blizini Prve kragujevačke gimnazije, pozorišta i Ambulante 5. Stan se nalazi na prvom spratu, površine 32m², i odlikuje ga funkcionalan raspored koji pruža maksimalnu iskorišćenost prostora. Grejanje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 85.000 €, 82,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s488 Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 82 m², smešten na prvom spratu zgrade u mirnom delu Dedinja, Mladenovac. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini vrtića, škole, velikog marketa, parkova i sportskog centra. Udaljen je samo 10 minuta hoda....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 90.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem uknjizenu kucu po zadnjem zakonskom vlasnistvu. Prostran, potpuno ogradjen plac, mogucnost drzanja pasa (ozidani boksovi i pomocni objekti). Kuca je uradjena tako da su potpuno odvojene tri stanbene jedinice. I sprat- stan [telefon] m [telefon] (dnevna soba sa kuhinjomi trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 84.000 €, 36,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban stan u mirnom i porodičnom delu Borče. Odmah je useljiv. Stan je površine 36m2 i prostor je optimalno iskorišćen. Prostorije u stanu su: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, hodnik i praktična ostava. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 83.000 €, 37,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa zasebnim ulazom u sklopu manje stambene zgrade blizu pošte u Železniku. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan u blizini škole, vrtića, prodavnica, autobusa. Grejanje na TA peći. Odmah useljiv. PROSTORIJE: hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113166, I/IV, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se jednosoban stan, 28m² u Puškinovoj ulici, na prvom spratu. U blizini Limanske pijace i osnovne škole. Zgrada nema lift. Stan je svetao i ulično orijentisan. Spoljašnja stolarija je PVC,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo odličan jednosoban stan od 28m2 koji se nalazi na 1. spratu zgrade na Grbavici. Delimično je renoviran, kupatilo zahteva ulaganja. Jedina mana stana je što ne poseduje terasu. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i višenamenska prostorija (podrum) koja pruža mogućnost opremanja po želji....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće dobiti jednoiposoban prepravkom. Prvi sprat, podrum. Kontakt osoba, 064/823-66 -16 Prikaži broj Nikola Jednosoban stan, Novi Sad - Satelit....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jednosoban stan 30m2, uknjizen, 1 sprat, centralno grejanje. Zgrada uvucena bez buke, okruzena zelenilom, besplatan parking, Uz stan podrum i biciklana, U blizini vrtica, škole, marketa, pijace, pošte. U cenu uračunata agencijsa naknada u iznosu od 3% Kontakt Stanislava 069/383-1010....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1096042 - Uknjižen jednosoban stan na Satelitu u blizini Satelitske pijace. Delimicno renoviran, svuda pvc stolarija. Moguće dobiti jednoiposoban prepravkom. Prvi sprat, podrum. Kontakt osoba, 064/823-66-16 Nikola .

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 82.000 €, 49,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Novih Banovaca na prvom spratu. Stan dvostrano orijentisan, svetao sa dve spavaće sobe i prostranom tesasom. U neposrednoj blizini prodavnica, vrtića, škole. Prostorije : - hodnik - kupatilo - dve spavaće sobe - kuhinja - dnevna soba - terasa Samo....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 431)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>