• GoHome Professional
do 230000 eura 1.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 230000 eura 1.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230000 eura 1.sprat

  • Za upit "do 230000 eura 1.sprat" pronađeno 6 011 nekretnina - prosečna cena 2.023 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju Lux opremljenog trosobnog stana na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom ostavom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 133m2, ČETVOROSOBAN Ovaj stan se nalazi u kući sa ukupno 3 stana i 3 odvojena dvorišta. Nalazi se na prvom spratu i ima 100m2, dok ima odvojen ulaz i svoje privatno dvorište u kom se nalazi odvojen jednoiposoban stan, roštilj i još jedna pomoćna prostorija u vidu ostave. Kolski....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 205 kvadrata u Rajkovcu, ulica Stanoja Bugarskog 19A. Kuća poseduje plac ukupne površine 31 ar, sa bunarom, staklenikom i pomoćnom zgradom velicine 107 kvadrata. Kuća poseduje i tavan sa jednom ozidanom sobom. Kuća poseduje 6 soba, od toga su, 2 standardne....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 199.990 €, 213,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

213m2( stambene površine 188,15m2+terase 24,78m2), P+I+PK, površina placa 405m2. Uknjiženo 88m2 Cena 220.000 evra-moguć dogovor. Moguća zamena za stan 30-50m2,poželjno sa terasom, u krugu Fontane na Novom Beograu uz doplatu. Kuća na Zlatiboru sa 5 apartmana, odlična investicija. Uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.900 €, 83,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 83m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirka Milojkovića, 1/5, uknjižen-Stvarna površina-52m2 , ugovorna površina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom tehnikom I nameštajem u Sunnyville-u u Višnjičkoj banji. Stan se nalazi na prvom spratu i raspolaže odličnim rasporedom - prostrani....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 199.900 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju poslovni prostor-lokal ukupne površine 206m2, na dva nivoa, PR i 1 sprat.Odlična lokacija, Lipov lad, ulica Stanislava Sremčevića, blizu Vojslava Ilića.Lokal je duži niz godina radio kao restoran, urađen šank, roštilj na spratu, vodopad, komplet ventilacija.Prodaje se sa....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 199.900 €, 230,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Funkcionalna, porodična kuća u mirnom delu Jakova u neposrednoj blizini centra. Objekat kvalitetno građen 1975. godine. Potrebna određena ulaganja u estetskom smislu. U zadnjem delu dvorišta je uknjižen pomoćni objekat površine 65 kvm sa sanitarnim čvorom. U sklopu dvorišta je voćnjak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.900 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo trosoban stan, 69m2, na prvom spratu četvorospratnice. Meštrovićeva je prelepa ulica u naselju Braće Jerković, okružena zelenilom i parkovima za decu. U blizini su dve osnovne škole, vrtić, TC Stadion, marketi, Dom zdravlja. Povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 199.500 €, 59,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Prodaja stana – Galenika, odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji – ulica Jovana Stojisavljevića, Galenika. Nalazi se na prvom spratu i prostire se na 59 m², sa odličnim rasporedom koji omogućava jednostavnu adaptaciju u dvoiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.500 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je funkcionalan i svetao dvosoban stan od 55kvm² u naselju Pariske komune, na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je kvalitetne gradnje koju je radio Energoprojekt 2000te godine, uknjižen je, a ono što ga izdvaja jeste izvorni raspored prostorija i dvostrana orijentacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.500 €, 59,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika, odlična prilika! U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji ulica Jovana Stojisavljevića, Galenika. Nalazi se na prvom spratu i prostire se na 59 m, sa odličnim rasporedom koji omogućava jednostavnu adaptaciju u dvoiposoban stan. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 199.500 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, potpuno renovirani poslovni prostor nadomak Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Prostire se na 81m2 i nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Sama lokacija izuzetno prometna, odlična poslovna okolina i parking. Lokal je okružen nizom lokala od prodavnice do pošte.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 222.000 €
15.10.2025 - 208.000 €
09.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta na Karaburmi. Nalazi se u mirnoj ulici Kamčatska i blizini škola, vrtića, marketa i dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma. Takođe ima odličnu povezanost sa drugim delovima Beograda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep 2,5 stan od 70m2 (uknjiženo 65m2, 5m2 terasa) koji se nalazi u Bačvanskoj ulici, na visokom prizemlju trospratne zgrade, visina kao prvi sprat. Zgrada je starije gradnje sa vrlo debelim i kvalitetnim zidovima. Dogovorena je i obnova fasade sa....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 187.000 € na 199.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 187.000 €
27.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjizen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 208.000 € na 199.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 199.000 €, 78,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 222.000 €
17.10.2025 - 208.000 €
11.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo komforan i funkcionalan troiposoban stan na prvom spratu održavane zgrade bez lifta. Nalazi se u mirnom delu Karaburme i blizini svih nephodnih sadržaja. Sem mnogobrojnih škola i vrtića, izdvajamo blizinu dva tržna centra BIG Fashion i TC Karaburma, šetalište Ada Huja. Takođe....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 199.000 €, 116,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa visokim plafonima,originalnom stolarijom i očuvanim detaljima iz perioda u kojem je građen a kompletno renoviran uz korišćenje najkvalitetnijih materijala.Prostran dnevni boravak povezan sa ostatkom stana.Odvojena spavaća soba sa svojim kupatilom koje je moderno uređeno sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 40,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

SALONSKI STAN NA VRAČARU – RENOVIRAN, TERASA, MOGUĆNOST PROŠIRENJA! Na prodaju funkcionalan i potpuno renoviran dvosoban salonski stan površine 38 m² + terasa 2 m², smešten na 1. spratu održavane predratne zgrade u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija na Vračaru – u mirnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 199.000 €, 175,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Petosoban stan 205 m² (175 m² + 4 terase) – Resnik, prvi sprat, tavanski prostor 150 m² Na prodaju prostran i funkcionalan petosoban stan u mirnom delu naselja Resnik, u porodičnoj stambenoj zgradi, na prvom spratu. Stan ima 175 m² stambene površine + 4 terase, ukupno 205 m². Odličan....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 199.000 €, 280,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sopot, Kosmaj, Aminačka, 280m2, 20a . 280m2, 7.0, PR/1, EG, terasa, garaža, parking, podrum, telefon, lux, uknjižen. Na prodaju bajkovita kuća sa panoramskim pogledom na prelepu prirodu i Kosmaj.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 199.000 €, 140,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se porodična kuća, površine 140m2, na placu 4.25a, u Niškoj Banji. Kuća je po strukturi P+1+Pk. Etaže su po strukturi dvoiposobne, čine ih ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Na placu se nalazi pomoćni objekat koji....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 187.000 € na 199.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
29.05.2024 - 158.000 €
11.04.2025 - 172.000 €
16.04.2025 - 182.000 €
06.07.2025 - 187.000 €
23.03.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 105943, I/V, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se trosoban stan na Miljakovcu u Borskoj ulici, na 1.spratu,79m²,uknjižen na 72² i poseduje dve terase od (5m²+2m²).Stan....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 199.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Stanovu, blizu Šumarica od 240m2 plus 30m2 pomoćni objekat na 10 ari. Kuća se sastoji od dva nivoa prizemlje i sprat sa posebnim ulazima. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i ostavom,dve sobe, kupatilo i hodnik. Sve je sređeno i održavano, a razvedeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.000 €, 93,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 77m² (izmereno 93m²) na prvom spratu četvorospratnice izgrađene 2000. godine. Stan je uknjižen. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, toaleta, kupatila i terase. Trostrano je orijentisan i potpuno sređen. Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.600 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANAProdajemo Lep Četvorosoban stan 71 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Prvom spratu,dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-405 (od ukupno 405)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>