• GoHome Professional
do 220000 eura opremljen do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 220000 eura opremljen do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura opremljen do 60 m2

  • Za upit "do 220000 eura opremljen do 60 m2" pronađeno 6 284 nekretnina - prosečna cena 2.614 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen trosoban stan površine 58 m², smešten na 5. spratu uredne i novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dodatnog toaleta i terase sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu investicuju! Na samo par koraka od Trga Republike, u Dositejevoj ulici nalazi se 2.0 stan u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Nalazi se na prizemlju / 6 spratova. Stan je potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sav nameštaj i oprema ulaze u cenu stana, spreman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 165.650 €, 57,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Mirijevo, Orlovska, 57m2 . 57m2, 2.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, lux Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov. Stan se nalazi u novoizgrađenoj kvalitetnoj EKO zgradi, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.912 €, 57,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116226, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Visina plafona varira od 2,60 m do 2,90 m, doprinoseći osećaju prostranosti. Stolarija je izrađena od premium aluminijuma brenda Alumil, sa niskoemisionim staklom punjenim argonom, što obezbeđuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 57,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlično razrađen kafić u radu već 12 godina. Izlazi na dve ulice, u samom srcu Nove Detelinare. Prodaje se kompletno opremljen bez trunke ulaganja! Površina 57m2. Uknjižen 1/1 . Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 111.550 €, 57,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prostrani troiposobni stan nalazi se u mirnom delu Novog Naselja, idealnom za porodični život. Stan je savršeno smešten u blizini svih potrebnih sadržaja, čineći ga savršenim izborom za udoban svakodnevni život. Stan poseduje terasu sa ostavom, što dodatno povećava funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 34.200 €, 57,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan, veoma ukusno i u potpunosti opremljen stan u ulici Dragana Rakića u Zemunu, naselje Sava Kovačević. Koncept zatvorenog naselja sa ulaznom rampom za automobile sa šifrom, čime dobija na privatnosti. Naselje novije gradnje, iz 2014. godine. Stan se sastoji se od prijemnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 136.000 €, 56,25 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
  Stan, BANJA, 93.000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se opremljen stan u samom centru Niške banje na I spratu starije zgrade sa TA grejanjem. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaca sobe, hodnika i kupatila koje ima ulaz iz hodnika i iz spavaće sobe. ODLIČNA LOKACIJA !!! Za dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 123.500 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novoizgrađenom kompleksu "Jelena Anžujska", na samo 15 minuta hoda od Kraljevih voda, nala zi se ovaj luksuzni dupleks koji vam predstavljamo. Zgrada sa 7 satambenih jedinica, ima 2 sprata, izgrađena je od najkvalitetnijih građevinskih materijala (termo blok) i opremljena vrhunskom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 123.000 €, 56,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten duplex stan smešten u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji sa fantastičnim panoramskim pogledom na livadu i grad, što pruža osećaj mira i privatnosti, a istovremeno omogućava blizinu svih neophodnih sadržaja. Nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA – MODERAN, UŠUŠKAN I KOMFORAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan stan, savršeno uređen u modernom stilu sa pažljivo odabranim detaljima u toplim žutim nijansama koje prostoru daju poseban šarm, energiju i osećaj doma. Stan je ušuškan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 87.550 €, 56,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kupite sebi savrsen kutak za odmor u srcu prirode! Iz apartmana se pruza prelep pogled. Savrsen za uzivanje u miru i tisini planinskog okruzenja. Opremljen je modernim i udobnim namestajem, idealan za parove ili porodice.Prostrani dnevni boravak sa velikim portalima kroz koje se pruza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 172.400 €, 56,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u kompleksu "Kraljev park" u Novom Sadu. Stan je moderno opremljen i nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Kompleks poseduje 24h obezbedjenje, blizina vrtića , obdaništa, škole, policije, doma zdravlja, centra grada je nešto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 202.000 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan dvosoban stan u izgradnji na Voždovcu, u prestižnom stambenom kompleksu Smartlife Park. Stan se nalazi na povučenom spratu sedmospratne zgrade vrhunske gradnje, sa rokom useljenja u novembru 2025. godine. Zgrada je opremljena najmodernijim materijalima i tehnologijama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.860 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. U ponudi stanovi vrhunskog kvaliteta, sa PVC stolarijom, italijanskom keramikom prve klase, moderno opremljeni. Mogućnost kupovine putem kredita i povraćaja PDV-a. Ograničen broj stanova – rezervišite na vreme! KONTAKTIRAJTE NAS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.360 €, 56,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan stan u izgradnji, nalazi se na granici Telepa i Limana 4. Opremljen najekskluzivnijim materijalima, italijansko-španska keramika, nemački pvc, parket prva klasa. Za kupca prve nekretnine povrat pdv-a, a ako Vam nije prva nekretnina samo za Vas korigujemo cenu. Pozovite....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan stan površine 56m², smešten u blizini izvora Snežnik, na trećem spratu stambene zgrade. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i tesare. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Prostor....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052096 NOVI SAD, SREMSKA KAMENICA, TATARSKO BRDO, PRODAJA STANA, DVOIPOSOBAN, LUX, NAMEŠTEN 56 m2 IZDVAJAMO IZ PONUDE luksuzno namešten dvoiposoban stan na Tatarskom brdu - Sremska Kamenica Na prodaju luksuzan, kompletno opremljen dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno namešten stan u novogradnji, u naselju Medaković 3. Stan je opremljen svim modernim uređajima i belom tehnikom, koja olakšava svakodnevni život. Poseduje dve spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, dnevni boravak, kupatilo, toalet i prostranu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.140 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam stan na atraktivnoj lokaciji, na samo 2 minuta hoda do pešačke zone u centru grada. Stan je po strukturi dvoiposoban, izvorno je bio dvosoban tako da se sa malim prepravkama može vratiti u prvobitno stanje. Sastoji se od jedne veće spavaće sobe, jedne manje spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 173.040 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju luksuno opremljenog jednosobnog stana u suterenu na Salajci. Sastoji se od prostrane sobe za odmor, kupatila i odvojene kompletno opremljene kuhinje. Stan opremljen nameštajem i materijalima visokog kvaliteta, jakuzi, parno kupatilo, podno grejanje, protočna topla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 146.260 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji, udaljen svega dva minuta hoda od pešačke zone i samog centra grada. Idealan je kako za svakodnevni život, tako i kao investicija za izdavanje po principu „stan na dan“. Stan je po strukturi dvoiposoban, a izvorno je bio dvosoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.375 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran, moderno uređen trosoban stan površine 56 m², na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je trosoban sa prostranom dnevnom sobom i dve odvojene spavaće sobe. Dnevna soba je svetla i komforna, sa direktnim izlazom na terasu koja gleda na mirnu stranu ulice – terasa omogućava....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125025, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.150 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog jedinstvene kombinacije lokacije, strukture i terasa, što ovu nekretninu čini idealnom kako za život, tako i kao investiciju u segmentu izdavanja....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvoiposoban stan sa dnevnom sobom i dve spavaće sobe. Stan ima 56m2 grejne površine, a građevinske 64m2. Stan se nalazi u Rakovici u ulici Majora Omera Mehića (stari naziv Mile Dimić) gde se u blizini nalazi škola, dom zdravlja, pošta, laboratorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 230.000 €, 56,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno opremljen dvosoban stan. Nalazi se na sedmom spratu zgrade koja je useljena 2021 godine. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, vrhunska stolarija....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 75.600 €, 56,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Sokobanja, ulica Kneza Miloša - Na prodaju 1.5 stan u Sokobanji u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade uknjižene površine 56,21 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila, posebno odvojenog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 142.140 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju – moderan dvoiposoban stan u strogom centru Novog Sada, idealan za život ili investiciju Oglašavamo prodaju izuzetno atraktivnog dvoiposobnog stana na vrhunskoj lokaciji – svega 2 minuta hoda od pešačke zone i centra Novog Sada. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi i ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.530 €, 56,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodični stan od 56 kvadrata. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak otvorenog koncepta sa trpezarijom i kuhinjom. Kupatilo je prostrano, u njemu je smeštena tuš kabina koja je nova, stavljena prošle godine. Uz stan ide komplet opremljena kuhinja koja je rađena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 412)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>