• GoHome Professional
do 220000 eura 60 m2 klima što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 220000 eura 60 m2 klima što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 60 m2 klima što veći

  • Za upit "do 220000 eura 60 m2 klima što veći" pronađeno 2 715 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • renovirano
    • 3.sprat
    • podno grejanje
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 113.325 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 64,39 m2, u izgradnji, na trećem spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi trosoban, u čijem su sastavu dve spavaće sobe površina 9,76 m2 i 10,27 m2, terasa 4,78 m2, kupatilo 4,72 m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV NAMESTEN STAN NA BULEVARU MALA MIRNA ULICA DVORIŠNO ORJENTISANO USELJIVO ODMAH KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553666-Liman 1, prava retkost! Kvalitetna gradnja, renoviran stan u jednom u najlepših krajeva u Novom Sadu! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Kovilju. U pitanju je prizemna renovirana kuća. U odličnom stanju. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i ostave. Deo kuće ima odvojen ulaz i on se sastoji od dnevne sobe i spavaće sobe. U dvorištu letnja kuhinja, šupa i garaža. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvoiposoban stan – Spens, 64m², 1. sprat 🏢📍 U ponudi je prazan dvoiposoban stan površine 64m² , koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade u atraktivnom i traženom delu grada – u blizini Spensa . Stan je uselјiv od 01.09. , idealan za one koji žele da urede....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten ili prazan - polunamešten dvosoban stan 64m2 na odličnoj lokaciji u centru grada, Maksima Gorkog ulica, blizu Suda i Spensa. Nalazi se na 1. spratu, nema lift u zgradi. Stan ima terasu, dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Biće okrečen po želji zakujpca. Odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118453, VIII/VIII, lift, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se stan na Limanu 2 koji se sastoji od - Prostranog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe, izuzetno funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Osim navedenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu. Samu zgradu je izgradio renomiran investitor, poznat po opremi i kvalitetu. Zgrada je useljena 2021. godine. U sklopu zgrade se nalazi i dvorište za stanare, kao i igralište za decu. Sam....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 90.000 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Jabučkoj ulici. Na prodaju lep, renoviran stan, ukupne povrsine 40 m2 sa pripadajucom terasom od 30m2. Zgrada je uknjizena stan je iz otkupa. Stan je svetao, topao, prostoran, sastoji se od kuhinje, kupatila, hodnika, dnevne sobe kao i 2 spavace sobe od kojih je jedna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.190 €, 64,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kontaktirajte nas: 064/803-33-23 021/230-00-31 art.nsgroup@gmail.com www.art-nekretnine.rs Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 110.000 €, 64,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL:art.nsgroup@gmail.com Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća na potezu Rakovca. Kuća u prirodi ima 150m2 od čvrstog materijala. Kuca poseduje suteren,prizemlje i potkrovlje. Plac je od 1596m2 i grejanje je na gas. Za više informacija kontaktirajte nase agente prodaje. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 175.000 €, 64,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na Lionu. Renoviran,lux. Posrednička naknada 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, IRIG, 78.280 €, 64,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan renoviran stan na lepoj lokaciji. Stan je strukturno dvosoban, može da bude i trosoban. Zamenjene vodovodne i strujne instalacije. Svaka prostorija je komforna. Stan je uknjižene površine 64m2, svaka prostorija ima terasu tako da je ukupna površina stana 90m2. Instalacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spens - Dvoiposoban - Novogradnja sa liftom - 539003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 159.650 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan u mirnom delu grada - Jugovićevo. Stan ima dve odvojene spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i ostavu. U cenu ostaje kompletna kuhinja. U blizini nekretnine nalaze se veliku marketi, Dom zdravlja, apoteke, vrtići a autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 153.830 €, 64,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553626-Na prodaju odličan, kompletno renoviran dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u naselju Avijacija – idealan izbor za one koji traže udoban i funkcionalan dom u prijatnom okruženju. Stan se nalazi u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, što pruža prijatnu atmosferu za život, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan poslovni prostor u centru grada, u Višnjićevoj ulici, kod "Alonsa". Nalazi se na prvom spratu starije zgrade sa urednim ulazom. Sastoji od dve sobe, kupatila, ostave i terase. Renoviran je i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Zbog lokacije i strukture, ova nepokretnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen, uknjižen troiposoban stan površine 64m2 sa 30m2 privatnog dvorišta na atraktivnoj lokaciji u održavanoj zgradi novije gradnje, nadomak svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u suterenu zgrade, na samo nekoliko minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 168.100 €, 64,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov trosoban stan na Podbari na odlicnoj lokaciji u blizini centra grada. Nalazi se na 1.spratu zgrade u mirnoj ulici bez buke. Poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom,veliki hodnik i kupatilo , i dve spavace sobe. Blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju konfornog velikog dvosobnog stana 64m u Novom Sadu u centru grada, ulica Vase Stajića na III spratu. U stanu se nalaze veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 120.510 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan odličnog rasporeda u novijoj zgradi. U blizini škola, vrtić, Novosadski put, odlično povezan autobuskim linijama sa ostalim delovima grada. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade. Uknjižena nekretnina 1/1 na vlasnika pa je moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.900 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEMO ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA LEPIM RASPOREDOM U LEPOJ ULICI IMA I GARAŽU . TEL. 063538166 ZORAN Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 165.000 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN, 64m2, LIMAN 1 Prodaje se trosoban stan na Limanu 1, 64m2. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, hodnik iz kog se ulazi u dve spavaće sobe i kupatilo. Terasa ima izlaz iz dnevne sobe i jedne spavaće sobe, ostava i podrum. Stan je renoviran i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 57.600 €, 64,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, ušuškan i tih, a u samom srcu opštine Palilula, izdajemo izuzetan stan na I spratu dvorišne zgrade. U blizini Poštanske štedionice, nadomak Tašmajdana, Bulevara, fakulteta i škola kao i autobuskog stajališta koje ima vezu sa svim delovima grada. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 218.220 €, 64,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.800 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odmah useljiv trosoban stan na pocetku Telepa,u blizini Limana i Ribarskog ostrva. Stan je uknjizen i odmah useljiv. Odlican raspored prostorija. Postoji mogucnost povrata PDV-a. Garazna mesta u suterenu zgrade koja se posebno prodaju po zelji kupca. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 134.900 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

~NOVO U PONUDI~ Novogradnja na Telepu u lepoj ulici, sakrivenoj od gradske buke, na samo 500 m od Limana 4. Stanovi lepih rasporeda. Visok kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na gas. Garažna mesta u suterenu zgrade. Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-a. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.000 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем трособан стан од 64 квадратна метра. 4. спрат новоградње. Стан се налази у згради директно иза Лидла на Лиману. Кухиња и плакари су квалитетно урађени и по мери. Кухињски апарати су потпуно нови. Стан никада није усељен. Ходник и дневна соба имају додатно осветљење. Дневна....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.000 €, 64,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Podbara dvoiposoban stan 64m2 Nov neuseljavan prvi sprat grejanje podno, kalorimetri (samostalno podešavanje regulisanja temperature) Topla voda Stan se nalazi u mirnom i porodičnom kraju, u neposrednoj blizini centra grada, škola, vrtića, marketa i javnog prevoza. Idealna prilika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KATASTRA, BUL.OSLOBOĐENJA, MAKSIMA GORKOG, PEŠAČKE ZONE, 2min.od SPENS-a i SUD-a.. Uredan i svetao salonski stan na uglu Železničke i Laze kostića, ulično orijentisan. Po strukturi dvosoban. Sastoji se od dve velike prostorije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 93.000 €, 64,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119929, klima, izvorno stanje, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuća u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Beogradu - Slavujev venac. Idealno mesto za miran život uz neposrednu blizinu svih važnih sadržaja. Nekoliko minuta hoda do Bulevara kralja Aleksandra,....

 
 
 
  Stan, ZAGRAĐE, 121.600 €, 64,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, na samom početku ulice Zagrađe, na 50m od ul.Vitezova Karađorđeve Zvezde, u prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stanovi su novi, neuseljavani, i svaki stan ima aluminijumsku stolariju sa aluminijumskim roletnama, inverter klimu, kotao za grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.140 €, 64,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA! Strukturno odličan trosoban stan na Podbari! Komforne sve prostorije. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, domaca keramika. Podno grejanje. Za više informacija pozovite! šifra 541104, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan sa bajkovitim dvorištem! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 64m2 Struktuta: dvoiposoban stan u čiju strukturu čine: - predsoblje, - dnevni boravak, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe, - terasa i -pripadajuće dvorište OPIS: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.660 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 109.360 €, 64,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je savremeni stambeni kompleks u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do kraja 2026. godine. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji u Bečeju, u mirnom i urbanom okruženju, sa lakim pristupom svim važnim sadržajima – školama, prodavnicama, zdravstvenim ustanovama i javnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 536)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>