• GoHome Professional
do 220000 eura 60 m2 klima što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 220000 eura 60 m2 klima što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 60 m2 klima što veći

  • Za upit "do 220000 eura 60 m2 klima što veći" pronađeno 2 715 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Avenija Garden kompleks je pravo urbano utočište koje pruža savršenu ravnotežu između udobnosti, sigurnosti i stilskog života. Sa svojim impresivnim nizom pogodnosti, uključujući privatni parking i 24/7 obezbeđenje, ovaj kompleks pruža bezbrižan način života za svoje stanare. Stanovnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je dizajnerski osmišljen, sav nameštaj je rađen po meri. U osnovi stan ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba se koristi kao radna....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 163.800 € na 157.400 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.400 €, 63,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 163.800 €
29.03.2026 - 157.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan je površine 63m2. Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je održavana i kvalitetne gradnje, bez lifta. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 116.550 €, 63,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130616, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju šarmantan i funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju u Beogradu, ukupne površine 63m2 (redukovano zbog kosina), uknjižen na 35.5m2. Nekretnina se nalazi u zgradi sa liftom i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje stanova Beograd.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ekskluzivna prodaja 2,5 stana u kući u Surčinu, od 63m2, na samom ulazu u Surčin, blizu glavne ulice. Stan se nalazi na prvom spratu, iznad je tavanski prostor. Do stana se dolazi metalnim stepenicama, na terasu sa tremom. Stan je vrlo ukusno namešten, čist i uredan. Sastoji se iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 553995 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.220 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,9m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 138.210 €, 63,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, trosoban, površine 62,82m2, nalazi se na četrvtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 150.000 €, 63,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121825, III/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno lep i komforan stan na odlicnoj lokaciji u Sremcici. Sve svakodnevne potrebe su na svega 50m od zgrade. Parking ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 107.000 €, 63,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno namešten stan od 63m² u Nišu Struktura stana: ✅ Dve spavaće sobe ✅ Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom ✅ Kupatilo ✅ Hodnik Prednosti i dodatne pogodnosti: ✔ Prodaje se sa celokupnim nameštajem – spreman za useljenje odmah ✔ Tri klima uređaja – maksimalna udobnost....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 63,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO 63 m2 Centar , ul. Valentina Vodnika, trosoban uknjižen stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, klima CENA 180000 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 CENTAR ul. Valentina Vodnika 63 m2 – 180000 Evra P 12324 Agencija je upisana u registar posrednika....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na grbavici, u sklopu kuće, na prvom spratu. Postoji mogućnost da se zakupi cela kuća (260m2) za 2000e + režije. Pozovite nas za više informacija. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban po strukturi,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe i kupatilo,grejanje na norveske radijatore i inverter klimu,ima jednu lodju,dtan....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 63,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderno uređen trosoban stan u srcu Podbare – jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u mirnoj ulici, u održavanoj zgradi sa parkingom u dvorištu namenjenim isključivo stanarima.Ovaj stan odiše stilom i funkcionalnošću – prodaje se kompletno namešten,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 185.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 160.000 €, 63,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 185.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, šarmantan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici! U ponudi je funkcionalan dvosoban stan u potkrovlju, smešten na četvrtom spratu novije, uredne i održavane zgrade sa liftom, na jednoj od najatraktivnijih lokacija ovog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.500 €, 63,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan, svetao i dizajnerski osmišljen stan, sa nameštajem rađenim po meri u zgradi koja je izgradjena 2019. godine. Cena: 204.500e Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja, dvorisna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u blizini Železničke stanice. Ova nekretnina se sastoji od velike dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase i ostave. Stan je renoviran kvalitetnim materijalima,....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 170.500 €, 63,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda I Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 121.540 €, 63,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏙️ Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Centar grada U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada , površine 63m² , koji se nalazi na 4. spratu kvalitetne i uredne zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv i pruža idealan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično održavan uknjižen stan, svetao i prostran u fenomenalnoj zgradi na Keju. Bez ulaganja, ishoblovan parket. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka i dva sanitarna čvora. U cenu je uračunata kompletna kuhinja sa uređajima, ugradni nameštaj i dve klime. 021/425-112 r117....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 151.200 €, 63,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115635, VPR/III, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Stan se nalazi na Ledinama,trosoban po strukturi,ima kuhinju sa dnevnim boravkom,dve spavace sobe i kupatilo,grejanje na norveske radijatore i inverter klimu,ima jednu lodju,dtan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, na izuzetnoj lokaciji – Nova Detelinara, ulica dr Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u kvalitetnoj novogradnji, i predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, dvostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten ! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt 064/8033305 021/2215100 Sifra 508957 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.100 €, 63,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u jednoj od najlepših ulica u gradu,svetao,komforan,kompletno opremljen,lep raspored,hodnik,dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,soba,kupatilo,terasa,mirna ulica,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,useljiv od 01.septembra,cena 700e+depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 72.100 €, 63,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Ledenoj steni. Odlična investicija za porodični život. Nalazi se u blizini osnovne škole ,, Bubanjski heroji '', ambulante. Autobusko stajalište je u blizini , kao i mnogobroni trgovinski marketi. Postoje dva prilaza do kuće. Plac je površine 212m2. Kuća je ukupne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju veoma šarmantan i funkcionalan stan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici. Prodaje se kompletno namešten, sa garažnim mestom. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi u potkrovlju na četvrtom spratu u zgradi novije gradnje. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.450 €, 63,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. . CENA 198450E + agencijska provizija 3%Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep dvosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući udobnost i kvalitet života. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 134.320 €, 63,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.490 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi komplex na atraktivonoj lokaciji. Rok izgradnje je septembar 2025. godine. Mogućnost refundacije PDV-a! Premium kvalitet gradnje i opreme: - Fasada: Demit fasada u debljini od 15 cm! Blok Klimablok Aku 25cm testiran i do 54 dB zvučne izolacija, sa preko 100 termokomora. - Keramika:....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 151.800 €, 63,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetna novogradnja u Zemunu - Batajnica Prikazana cena u oglasu je sa PDV-om! Lokacija objekta: Batajnica, Bosanske Krajine 69 Rok završetka: septembar 2026! O projektu: objekat Po+P r + 1 + Ps, ukupno 6 stanova Strukture: Stanovi 43 m² do 63 m² ️ Cene: Stanovi : 2.400 EUR/m²....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 536)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>