• GoHome Professional
do 210000 eura porasla cena duplex barem 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura porasla cena duplex barem 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura porasla cena duplex barem 40 m2

  • Za upit "do 210000 eura porasla cena duplex barem 40 m2" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 2.199 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 111.034 € na 118.034 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 118.034 €, 44,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 111.034 €
27.03.2026 - 118.034 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok je pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 113.300 € na 123.600 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 46,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 113.300 €
23.02.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban duplex na Grbavici! Stan je izvanredno isprojektovan u okviru 46 m², maksimalno iskorišćenog prostora, i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Prodaje se kompletno namešten, identično kao na fotografijama. Na donjem nivou se nalazi svetao dnevni....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.060 € na 114.240 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 114.240 €, 40,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 105.060 €
27.03.2026 - 114.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog kompleksa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura porasla cena duplex barem 40 m2'
88.000 €
108.528 €
158.273 €
 
+9%

Promena cene sa 113.000 € na 122.808 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 122.808 €, 43,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 113.000 €
27.03.2026 - 122.808 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRNJAČA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 77.000 €
19.09.2025 - 70.000 €
08.03.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Stan- Duplex u naselju Kotež, dobra lokacija- ulica Veletinska,blizina centra Koteža.U fazi ozakonjenja .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 97.180 € na 105.672 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 105.672 €, 37,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.180 €
27.03.2026 - 105.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavace....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 82.000 € na 107.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** 67 m2, 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima život....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 190.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini Futoške pijace . Odlično mesto za kvalitetno stanovanje . Stan je na dva nivoa . U donjem nivou je ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja satrpezarijom,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 180.200 € na 195.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 81,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 180.200 €
01.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prijatan i funkcionalan trosoban duplex stan površine 81 m², smešten u mirnom delu Grbavice, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom, na petom spratu, dvorišno je orijentisan i obezbeđuje komforno i mirno porodično stanovanje.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 155.000 € na 158.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 176.300 €
30.01.2026 - 162.000 €
13.02.2026 - 155.000 €
15.02.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
18.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen duplex površine 86 m² u prestižnom naselju Zlatibor 1000. Stan je dizajnerski sređen i spreman za useljenje ili izdavanje. Površina: 86 m² Struktura: Duplex (3 spavaće sobe, 2 kupatila) Dvorište: Da (veliko, travnato) Centralno grejanje na elektro kotao....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 141.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.000 €, 95,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT Nov! Neuseljivan! Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu. Kuhinja i trpezarija odvojene gipsanim zidom, tako da mogu....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 139.000 € na 149.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.000 €, 128,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 139.000 €
10.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep i prostran dvostrano orjentisan duplex u izgradnji. Stan je u završnoj fazi radova. Izuzetno je lepe strukture i podeljen na dva nivoa. Na donjen nivou se nalaze dve odvojene prostorije a moguće je pregraditi i dobiti i još jednu sobu kao i kupatilo i 2 terase. Na gornjem....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 17)

<< <1> >>