• GoHome Professional
do 210000 eura porasla cena duplex Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura porasla cena duplex Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura porasla cena duplex Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210000 eura porasla cena duplex oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 148.886 € na 158.273 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.273 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 148.886 €
27.03.2026 - 158.273 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog kompleksa....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 175.000 € na 208.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 208.000 €, 115,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 175.000 €
15.05.2026 - 208.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dupleks na Petlovom brdu, u ulici Omladinsko šetalište u kući u nizu. Stan je ukupne površine 145m2 od čega je 115m2 uknjižene korisne površine. Donji deo stana je površine od 80m2 od čega je korisna površina 68m2 a 12m2 je terasa. Donji nivo se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 190.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

****Bulevar , troiposoban , uknjižen .Agencijska oznaka 1100617 . CENA 190000 e + 3% agencijska provizija. Prodaje se duplex stan u blizini Futoške pijace . Odlično mesto za kvalitetno stanovanje . Stan je na dva nivoa . U donjem nivou je ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja satrpezarijom,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 180.200 € na 195.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 81,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 180.200 €
01.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan trosoban duplex stan površine 81 m², smešten u mirnom delu Grbavice, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom, na petom spratu, dvorišno je orijentisan i obezbeđuje komforno i mirno porodično stanovanje.....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odlican u blizini kruznog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavace....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 155.000 € na 158.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 176.300 €
30.01.2026 - 162.000 €
13.02.2026 - 155.000 €
15.02.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 139.000 € na 149.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.000 €, 128,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 139.000 €
10.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Veoma lep i prostran dvostrano orjentisan duplex u izgradnji. Stan je u završnoj fazi radova. Izuzetno je lepe strukture i podeljen na dva nivoa. Na donjen nivou se nalaze dve odvojene prostorije a moguće je pregraditi i dobiti i još jednu sobu kao i kupatilo i 2 terase. Na gornjem....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 113.300 € na 123.600 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 46,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.01.2026 - 113.300 €
23.02.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoiposoban duplex na Grbavici! Stan je izvanredno isprojektovan u okviru 46 m², maksimalno iskorišćenog prostora, i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Prodaje se kompletno namešten, identično kao na fotografijama. Na donjem nivou se nalazi svetao dnevni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura porasla cena duplex (65)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>