• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan centralno grejanje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura pogodan centralno grejanje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan centralno grejanje

  • Za upit "do 210000 eura pogodan centralno grejanje" pronađeno 83 nekretnina - prosečna cena 1.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 117.000 €, 39,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 1.0 stan, 39 m² – Julino Brdo Odličan jednoiposoban potencijal! Stan je lako adaptibilan u 1.5, uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita za mlade. Nalazi se na 4. spratu zgrade sa 6 spratova, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 109.180 €, 38,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 38 kvadratnih metara grejne površine. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade sa pet spratova i dva lifta. Prostor je renoviran i polunamešteno opremljen sa kuhinjskim elementima. Stan ima centralno grejanje, kupatilo i francuski balkon sa dvorišne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 106.100 €, 38,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Miše Dimitrijevića. Uknjižen dvosoban stan na početku ulice Miše Dimitrijevića. Visoko prizemlje. Ovaj stambeni prostor pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom, ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Politika, Šafarikova, 64m2, SU/3, CG, parking, podrum, internet U veoma lepoj zgradi iz tridesetih godina 20. veka, na izuzetnom mestu između Kopitareve gradine i Skadarlije u tihoj ulici sa dovoljno parking prostora, nalazi se ovaj stan pogodan za posovni prostor, rentiranje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 100.000 €, 147,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dve kuće na jednom placu u Somboru (MZ Mlake), na samo 500m od centra grada. Ukupna stambena površina 147m2 (prizemlje, sprat, potkrovlje), plac nešto više od 6 ari. Pogodno za dve porodice ili jednu veću – kuće su povezane, ali mogu funkcionisati i odvojeno. Raspored:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 99.000 €, 18,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan lokal u Višegradskoj ulici. Lokal se sastoji od poslovnog prostora i toaleta. Opremljen keramičkim pločicama i ima centralno grejanje. Pogodan je za više poslovnih delatnosti i nalazi se u delu između ulica Kneza Miloša i Sarajevske. (agencijska....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 229.000 €, 396,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ozakonjena kuća površine 396m2 sagrađena 2014. godine, sa velikim potencijalom. U kući postoje dve garaže i četiri nivoa- prizemlje, prvi i drugi sprat i potkrovlje. Prvi sprat je potpuno je opremljen. Drugi sprat i potkrovlje su u sivoj fazi i mogu se urediti po želji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 93.000 €, 16,00 m2 cca 5810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličnu garsonjeru u srcu Dorćola. U pitanju je potez kod Visokog Stevana, u blizini Cara Dušana. Pešačka udaljenost od Kalemegdana, Knez Mihailove, Narodnog pozorišta i drugih sadržaja u samom centru grada. U pitanju je starija zgrada, dobro održavana, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska lokal, 50m2, prizemlje, CG, klima U ponudi lokal na odličnoj lokaciji, u centru grada, u neposrednoj blizini Trga Nikole Pašića, Skupštine i Terazija. Kompletno je sređen i ne iziskuje nikakva dodatna ulaganja. Sastoji se od dve etaže - prizemlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 67,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično organizovan nov lokal - poslovni prostor na frekventnoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića, u blizini KBC Zvezdara. Lokal sa izlogom koji se sastoji od jedne prostorije sa jednim mokrim čvorom uz mogućnost da se lakim pregradnim zidovima podeli u više manjih prostorija. Lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 80.750 €, 112,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljna cena i odlična lokacija - na Klisi, u blizini industrijske zone i svih potrebnih sadržaja, prodaje se stambeni prostor, pogodan i za poslovanje za razne delatnosti. Nalazi se u suterenu kuće, u sivoj fazi i potrebna su određena ulaganja kako bi se priveo nameni koja odgovra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera površine 26 m², u prizemlju stambene zgrade novije gradnje iz 2011. godine, u mirnoj ulici na Podbari. Idealna kao investicija za izdavanje ili kao prvi stan. Stan je u izvornom, očuvanom stanju – nije dodatno renoviran, ali se u njemu malo živelo i nema oštećenja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 73.300 €, 37,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal površine 37 m², smešten na odličnoj lokaciji – svega 200 metara od glavne autobuske stanice i 30 metara od prometnog puta, u mirnoj stambenoj ulici sa lakim pristupom i vidljivošću. Prostor je kompletno završen, moderan i svetao, sa velikim staklenim površinama ka....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 67.900 €, 70,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor u prizemlju stambene zgrade u Bloku 30. Sastoji se iz dva nivoa, 70 m2 u prizemlju (tri kancelarije, toalet) i 30 m2 suterenskog dela (jedna kancelarija, kuhinja, toalet), sa izlazom na garažu. U slučaju iznajmljivanja sa 30 m2 suterenskog dela, cena zakupa je 1200e.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Konjarnik, 67.000 €, 30,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Lokal u TC Konjarnik. - Ugovorna površina 27,25 m2. - Stvarna površina 30 m2. - Nalazi se u visokom prizemlju. - Centralno grejanje. - Blizina infrastrukturnih sadržaja. - U blizini okretnice autobusa broj 17 i 31. - Lokal je sa bočne strane. - Prilaz do lokala je sa dve strane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.950 €, 112,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.000 € na 60.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru grada – mirna lokacija!Prodaje se lokal površine 27m², smešten u strogoj gradskoj zoni, ali udaljen od gradske buke, što ga čini idealnim za različite poslovne delatnosti.Lokal se sastoji iz jedne funkcionalne prostorije i mokrog čvora, što omogućava lako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 57.000 €, 21,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjižen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisačkoj ulici. Skroz funkcionalan stan površine 21m2, sa dobrim rasporedom i odnosom veličina prostorija. Nalazi se na prvom spratu, u maloj dvorišnoj zgradi i samim tim je dobro izolovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 57.000 €, 21,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125668, I/I, klima, uknjizen, pogodan za pp. Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u Kisackoj ulici. Skroz funkcionalan stan povrsine 21m2, sa dobrim rasporedom i odnosom velicina prostorija. Nalazi se na prvom spratu, u maloj dvorisnoj zgradi i samim tim je dobro izolovan....

 
 
 
  Stan, RUMA, 55.000 €, 44,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan u Rumi, kod Doma zdravlja, površine 44 m2. Stan je u prizemlju, pogodan za život, ali i za poslovni prostor uz manju korekciju i prilagođavanje svrsi. U stanu je laminat, PVC stolarija, visoki plafoni ( 3m). Stan je na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja, ima svoju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična uknjižena garsonjera sa terasom i odvojenom kuhinjom, na jednoj od najtraženijih lokacija. Klima, interfon, centralno grejanje na gas sezonsko, mali mesečni troškovi. Blizina fakulteta, tržnih centara Veoma lep raspored prostorija. Pogodno za izdavanje ali i stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 26 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR, DVORIŠNI STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 1101282.CENA STANA JE 50000E + 3% . Prodaje se manji stan u strogom centru. Stan je u prizemlju a iznad ima stan . U stanu treba samo higijensko krečenje. Kuhinja je u sklopu sobe i kupatilo. Pord zgrade ima mesto za sedenje i sušenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 44.000 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u samom centru grada, na prometnoj i izuzetno atraktivnoj lokaciji. Poslovni prostor ima 23m² i nalazi se na visokom prizemlju, što ga čini lako dostupnim. Prostor je funkcionalan i pogodan za različite vrste delatnosti – kancelarije, uslužne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.500 €, 30,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, MEDVEĐA, 37.000 €, 300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KUĆA SA KAFANOM POVRŠINE 300m2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NA REGIONALNOM PUTU LESKOVAC - MEDVEĐA. KAFANA IMA KUHINJU, POSEBAN WC ZA OSOBLJE, OSTAVE I PROSTORIJU ZA ŠANK, KAO I DEO SA VEZANIM MOKRIM ČVOROVIMA ZA GOSTE. NA GORNJEM SPRATU JE STAMBENI DEO SA PARKETOM U SVIM SOBAMA,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan prostor na lepoj lokaciji. Pogodan je za kancelarijski prostor raznih vrsta edukacija i slično. Trenutno je škola za programiranje. Stan se izdaje isključivo za mirnu delatnost i ne izdaje se za stanovanje. U CENU ZAKUPA SU URAČUNATI SVI TROŠKOVI....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje na visokom prizemlju u starogradnji, renoviran jednoiposoban stan, površine 40m2, odmah useljiv. Klima, centralno grejanje, mesečne režije u okviru 130e. Nalazi se u oazi mira u najvibrantnijem delu grada, u jednoj od najstarijih ulica Beograda, dubokog istorijskog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Dragoslava Popovića, 40 m2, dve prostorije, hodnik, kuhinja, kupatilo, ulaz sa ulice, . Centralno grejanje, internet.Pogodan za kancelarijski prostor, manju školu, ordinaciju. Agencijska provizija iznosi 50 % od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. 066-308-908 Dragoslava....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037, CARA DUŠANA -....