• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan 50 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 210000 eura pogodan 50 m2 što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan 50 m2 što veći

  • Za upit "do 210000 eura pogodan 50 m2 što veći" pronađeno 253 nekretnina - prosečna cena 2.433 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 3.sprat
    • kablovska
    • opremljen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? Dizajnerski Perfektan Stan na Salajci – 50 m², Širi Centar Novog Sada – Idealna Investicija! U ponudi prostran i moderno uređen stan od 50 m² , nalazi se na odličnoj lokaciji – Salajka, širi centar Novog Sada , sa brzom vezom do svih delova grada i na samo par minuta od strogog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.000 €, 50,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se potpuno renoviran i useljiv stan u mirnom delu Grbavice, u zgradi kvalitetne novije gradnje. Stan se nalazi na trećem spratu i ima funkcionalan raspored: Dnevni boravak Kuhinja sa trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa sa pogledom ka dvorištu Zgrada poseduje lift i uredan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 50,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u u samom centru grada, u neposrednoj blizini Banovine. Lokal je površine 50 m2 sa mogućnošću da se dopravi galerija jer je visina 4.5 m. Na odličnoj lokaciji, pogled ka Nišavi, pogodan za obavljanje različitih delatnosti (ordinacija, kancelarije, trgovina, ugostiteljdstvo)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 Izdaje se dvosoban nenamešten stan – Miroslava Antića | Idealan za advokatsku kancelariju | Odmah useljiv Na izuzetnoj lokaciji u ulici Miroslava Antića , nadomak Suda , izdaje se dvosoban nenamešten stan , idealan za advokatsku delatnost ili druge tihe kancelarijske namene. 📍⚖️....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal 50m2, u TPC "Kalča" na I spratu pogodan za sve delatnosti. Struktura: jedna velika prostorija i mokri čvor. Svojina privatna, vlasništvo 1/1. postoji mogucnost zamene za drugu nepokretnost, dobar auto. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu oglasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kompletno namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Pešačka uona i Dunavski park na samo pare koraka. Zgrada poseduje lift. Stan pogodan za samce, parove i sve one kojima je bitna blizina centra. Useljiv. Kontakt: 069/383-1003 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 62.500 €, 50,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117293, PR/, izlog, nov, zidani, fasada dobra, parking, poslovna zgrada. Na prodaju je lokal,odlicne povrsine sa iskoriscenim prostorom.Pogodno je i za agenciju,stomatoloska ordinacija,frizerski,kozmeticki salon,butikSta god vam padne na pamet.Ima izlog tako da moze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah pored KK Vizura.Jedan od najlepsih delova Zemuna. Luksuzna lokacija. Kvalitetna novogradnja. Pogodan za rentiranje ili stan na dan. dvostrano orjentisan. Od prostorija poseduje hodnik,kuhinju,trpezariju,dnevni boravak,kupatilo,spavaću sobu i lodju. Posrednička naknada 2% Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan prelepo namešten mesečno plaćanje 2 depozita u iznosu od 1.000 EUR vraća se po izlasku iz stana ako se stan ostavi u istom stanju, od računa (kablovska sa internetom, infostan čišćenje septičke jame) 9000din i struja koliko se potroši račun stiže za stan na ime brojila. Inače....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobroselica je kutak za one koji žele pravi Zlatibor: svež vazduh, nesmetan pogled u daljinu i planinske vrhove i mir između jela, širokih pašnjaka i planinskih potoka. Upravo takav, ogroman plac građevinskog zemljišta (13563m2) sa planinskom, seoskom kućom (50m2) imamo u ponudi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 93.000 €, 50,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni duplex stan, u prizemlju kvalitetni zgrade, 50m2 dvorišno orijentisan, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje na donjoj etaži, dnevni boravak i odvojenu kuhinju. manju sobu, kupatilo, hodnik i na gornjoj etaži se nalazi prostrana spavaća soba. Od parking mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep lokal u Bulevaru kralja Aleksandra sa izlogom (u pasažu) u blizini Arhitektonskog fakukteta. Lokal je kompletno renoviran, plocice, kupatilo, rasveta i postavljena je inverter klima tako da su troskovi minimalni. Postoji mogućnost spajanja sa lokalom pored (48m2) pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

SIFRA: 1052897, NOVI SAD, FUTOSKI PUT JEDNOIPOSOBAN, 49M2 U ponudi je dvosoban stan površine 49m², smešten na trećem spratu od ukupno pet u zgradi redovne spratnosti, u naselju Satelit. Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za život tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao 2,5 stan u Boleču, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija. Stan je površine 49 m² i uknjižen je, uz dodatnih 14 m² (terasa i ostava) koji nisu ušli u uknjiženu kvadraturu, ali značajno doprinose komforu i praktičnosti prostora.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2026 - 112.800 €
12.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 205.000 €, 49,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Trnska, 3/4, cg, uknji��en, renoviran-U lepom delu Vra��ara u blizini Kaleni�� pijace, prodaje se dupleks ugovorne povr��ine 46m2. Stan je pogodan za mladi bra��ni par, studente. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 132.300 €, 49,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 10.-tak min. od prestižnih lokacija Novog Beograda (West 65,Airport city i ostalog atraktivnog sadržaja) se nalazi ovaj kompleks koji se sastoji od 4 lamele. U ponudi poslovni apartman, pogodan za različite namene. Kvalitetna gradnja, energetski pasoš. EG – podno, stolarija....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. Jednoiposoban stan, mereno 43 m2 + 6m2 zastakljena lođa + 9m2 zaseban ozidan podrum.Stan je orijentisan ka parku,jugozapadno.Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 119.900 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127630, VPR/VI, lift, telefon, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, podrum, pogodan za pp, Adaptibilanu u 2.5, stambena zgrada. Jednoiposoban stan, mereno 43 m2 + 6m2 zastakljena lodja + 9m2 zaseban ozidan podrum. Stan je orijentisan ka parku,jugozapadno.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 115.000 €, 49,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na 150m od Merkura i 200m od parka na prvom spratu 49m2 uknjizeno plus terase koje nisu usle u kvadraturu pa smim tim stan ima oko 60m2 opremljen starogradnja renoviran,sastoji se od dve spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom i ostavom , dve terase , kupatilo i....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan,moderno namesten stan–apartman površine 49 m², ususkan na prvom spratu novije stambene zgrade, preko puta hotela Vila Opera“.Nalazi se u elitnom delu Vrnjačke Banje (Sunčev breg),u blizini dvorca Belimarković. Samo minut hoda Vas deli od banjskog parka, Promenade,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 87.000 €, 49,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.000 €, 49,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao stan na jednoj od traženijih lokacija u gradu, između Keja i šoping centra Delta Planet. Površina stana iznosi 49 m², nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom i termoizolacionom fasadom. Sprat nije poslednji. Stan ima dobar raspored koji omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na fantasticnoj lokaciji Agencijska oznaka stana 1100156. Novi Sad, Grbavica, dvosoban, 49m2. Sa minimalno ulaganja. Stan je na odlicnoj lokaciji na 10 minuta hoda od centra, fakulteta, Spensa. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Kontakt Anđela 064/82-36-638 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 49,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Blizina sajma, med.fakulteta, pošte, marketa, gradskog prevoza. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Izgradnja sa rokom useljenja oktobar 2023. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Pogodan i za poslovni prostor, kancelarije, ordinacije. Naša preporuka. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117315, I/III, klima, podrum, stambena zgrada. *** Svetao, komforan, renoviran dvosoban stan, lokacijski odlično pozicioniran.*** Sastoji se od ulaznog hodnika, dve prostrane sobe, od kojih jedna ima izlaz na lođu, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 80.000 €, 49,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116264, PR/, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan 44m²+5m pripadajuca lođa. Na 15 metara od Smederevskog puta i autobuske stanice. Zavrsetak radova Oktobar 2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 180.000 €, 49,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u prizemlju zgrade, ulicno orjentisan. Visina do prozora od trotoara ne prelazi 70 cm. Pogodno za poslovni prostor, kozmeticki salon ili stomatolosku ordinaciju. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 109.680 €, 49,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116382, VPR/IV, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici u centru Žarkova. Stan se nalazi na visokom prizemlju, ali je zapravo u visini prvog sprata. Velika terasa od 7m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 121.540 €, 49,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Preduseljenjem. Top lokacija! Blizina sajma, med.fakulteta, pošte, marketa, gradskog prevoza. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Pogodan i za poslovni prostor, kancelarije, ordinacije. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 103.520 €, 49,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na sjajnoj lokaciji u Beočinu. Pogodan za više delatnosti. Za gledanje i više informacija pozovite naše agente prodaje. Novogradnja, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 118.512 €, 48,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Jagodina - Đure Jakšića lokal, 48m2, prizemlje, TA, interfon, video nadzor Na 10m od Doma zdravlja Jagodina, u ponudi је lokal u TC „Most“. Sastoji se od velike prostorije i mokrog čvora. Lokal poseduje električno brojilo snage 11kw i svoj vodomer. Pogodan je za razne delatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude jednosoban stan u ulici Braće Mihajlović Tripić u Batajnici. Uknjižen stan smešten u Batajnici u blizini Osnovne škole. Sastoji se od 35m2 funkcionalnog prostora i dodatnih 13m2 koji se koristi kao zona za odmor. Stan je pogodan kako za stanovanje tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na fantastičnoj lokaciji, nadomak Skupštine, Trga Republike, Politike, u jednoj od lepših ulica Beograda nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 169.000 €, 48,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Danteova, 48m2 . 48m2, 2.0, 3/5, EG, klima, terasa, lođa, parking, podrum, interfon, telefon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan u centru grada, u neposrednoj blizini pešačke zone. Odličnog rasporeda, uknjižen 1/1.Stan se prodaje namešten sa svim stvarima. Zbog svoje lokacije i strukture, pogodan za život kao i za izdavanje. Za više informacija, pozovite nas! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.100 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dvosoban stan u izuzetno kvalitetnoj zgradi. Prodaje se sa kompletnim namještajem koji je nov. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini centra. Okruženje sa puno zelenila i parking mjesta. Pogodan za život a takođe se može i dobro rentirati. Centar nekretnine 021,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 230.000 €, 48,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108015, VPR/V, lift, salonski, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, pogodan za pp, stambena zgrada. Na fantasticnoj lokaciji, nadomak Skupstine, Trga Republike, Politike, u jednoj od lepsih ulica Beograda nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 76.700 €, 48,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan poslovni prostor na Adicama u prizemlju manje stambene zgrade, nedaleko od puta N.Sad-Veternik. Uknjiženo kao tri garaže. U okviru prostora je toalet. Pogodan za magacin, kancelarijsko poslovanje, manje radionice i sl. Osim stklenog portala sa ulazom za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan dvosoban stan povšine 48m2 koji se nalazi u srcu Lekinog brda, u ulici Todora Dukina, zaklonjen od buke i saobraćaja, a opet u blizini svih neophodnih sadržaja i infrastrukture. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na III spratu i sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 25.000 €, 48,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

SOMBOR - Dvorišni stan 48m2 Prodaje se dvorišni stan blizu centra.Površine 48 m2.Sastoji se iz spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila.Podovi su brodski pod, keramika i beton.Monofazna struja, gradska voda, kanalizacija.Ima zajednička terasa sa još jednim stanom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 254)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>