• GoHome Professional
do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura novogradnja barem 100 m2

  • Za upit "do 210000 eura novogradnja barem 100 m2" pronađeno 954 nekretnina - prosečna cena 1.420 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.800 €, 98,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen komforan stan u novogradnji, površine 98 m² (58m² stan + 39,96 m² terasa) u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti, dvostrano orjentisan. Sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 61.800 €, 98,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Starija Švapska kuća na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini Centra i odmah je useljiva. Uz odredjena ulaganja može biti odličan prostor za život. Ukoliko želite nov objekat dozvoljena je gradnja dva lokala i dva stana. .

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 179.000 €, 112,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan četvorosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 2. manje stambene zgrade. Stan je površine 112m2 i sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila i dve terase. Iz dnevne sobe vodi izlaz na jednu terasu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 229.530 €, 98,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi stambeno-poslovni kompleks, vizija idealnog stanovanja, osmišljena i projektovana kako bi unapredila sve aspekte udobnog života. Pored stambenih jedinica različitih struktura i kvadrature, pruža i druge pogodnosti - zelene površine, sadržaje za decu, SPA centar sa bazenom, saunom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.912 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u blizini glavnih gradskih saobraćajnica. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade sa ukupno dva sprata i samo četiri stana, što pruža....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 176.000 €, 98,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku, Novi Sad. Fasadna aluminijumska stolarija i drvena unutrašnja stolarija. Energetski pasoš. Grejanje je na gas. Obezbeđeno parking mesto u dvorištu objekta. Svi lokali se nalaze u prizemlju i imaju svoju prostranu baštu, idealnu....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 206.700 €, 98,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i porodičnom delu Batajnice, u ulici Braće Mihajlović Tripić, na teritoriji opštine Zemun. Ekskluzivan apartman od 106 m2 u novogradnji u Batajnici. Idealan spoj komfora, prostranosti i modernog života. Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 169.000 €, 98,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, četvorosoban stan, 98m² sa parking mestom++|++ Nov, neuseljavan stan u mirnoj ulici, blizu Novosadskog puta. Komforan, sa velikim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, ostava i dve terase. Stan je izuzetno svetao, dvostrane orijentacije. Uz....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 179.000 €, 112,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji manje porodicne stambene zgrade, u blizini Lidla i DIS-a. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4 sprata. Struktura stana: -hodnik -prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -tri spavaće sobe -dve ogromne terase Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 149.000 €, 98,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112684, II/II, dupleks, nov luks, novogradnja. Stan je dvostrano orijentisan, nadogradnja pune visine. U prostoru dominira predivno osvetljen prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom površine 35m2 i spavaća soba, na drugom nivou se nalazi jedna velika spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.490 €, 98,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,cetvorosoban stan,nov,useljiv.Vrlo kvalitetna oprema.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 145.600 €, 112,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Salajci u odličnoj zgradi. Ima ogromnu dnevnu sobu, 3 spavaće , kupatilo, wc, terase Silazak liftom u suteren gde su čak 3 parking mesta na raspolaganju. 2 spavaće sobe će vlasnik potpuno opremiti po želji zakupca. Grejanje je podno, sami regulišete temperaturu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 112,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ,nov stan . Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik, 2 spavaće sobe, prostorija za garderobu, Postavljena je španska keramika u kuhinji i kupatilu, podovi su tarketparket, PVC stolarija, 2 inverter....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 112,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina za vas novogradnja na Adicama .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 98,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za decembar 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 60.000 €, 112,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja ( Vrlo lepa lokacija ) u blizini reke Tise, prodaje se kuća etaže P+ Pk. Trenutno od celokupne kuće je delimično osposobljeno trosobno prizemlje površine prizemlja od 112 m 2 i u građevinskom smislu zavrešenim potkrovljem koji nije stambeno osposobljen,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 118.500 €, 97,90 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na nepuna 2 km od centra Barajeva, na visni i u centru Lisovića sa zadovljstvom predstavljamo ovu kuću u zelenilu i voću pod velikim orahom uz koju kupac u ovoj ceni dobija i parcelu od 34,82 ara nedaleko od kuće.Neverovatna ponuda i veoma retka za ljubitelje prirode. Kuća je na glavnom....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 165.000 € na 175.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KAC, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 165.000 €
16.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.850 €, 113,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je nov, neuseljavan, bez trunke ulaganja, odličnog rasporeda i kvaliteta gradnje. Za više informacija poyovite! .

 
 
 
  Stan, VINIK, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 140.000 €, 113,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam izuzetnu priliku – novoizgrađenu, potpuno opremljenu kuću na prostranom placu od 50 ari, smeštenu u Sisevcu, jednoj od najatraktivnijih destinacija za odmor, oporavak i ulaganje u prirodni turizam u ovom delu Srbije. Kuća se nalazi u podnožju Južnog Kučaja, u srcu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 199.000 €, 113,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 15 minuta od centra grada, prodaje se kompletno namešten, prostran, moderan i topao dupleks od 113 m2 (uknjižena kvadratura, vlasnik 1/1). Smešten je u mirnom delu Višnjice i idealan je za one koji žele spoj udobnosti, topline doma i impresivnog pogleda na reku. Stan odiše....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 120.000 €, 113,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Da li ste ikada želeli da provedete život u kući u prirodi? Vaša potraga je došla kraju! Ovo je kuća za Vas! Ova preslatka nedavno sređivana spratna kuća se nalazi na prelepoj Popovici, blizu grada. Kuća je 113m², a nalazi se na placu od 1000m²! U prizemlju se nalazi kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 230.000 €, 113,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96973, V/VII, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaža(2), parking, ostava, deljiv. U ponudi tek useljen,lux opremljen stan u novogradnji na Panteleju. PRODAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN ( Bosh tehnika). namestaj uredjen....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 154.600 €, 114,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam nov četvorosoban stan. U pitanju je stan u centru grada, koji se nalazi na 1. spratu. Stan poseduje komforan dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, 2 balkona, ostavu, hodnik, predsoblje. Grejanje na gas, klima uređaji u svakoj sobi, kombinacija parketa....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 151.470 €, 114,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni četvorosoban stan u novogradnji, na prvom spratu, bez lifta, moguć povrat PDV-a, površine 114 m², koji kombinuje savremeni dizajn, funkcionalnost i vrhunski komfor. Stan se nalazi blizu centra idealnom za porodični život sa obezbedjenim parking mestom. Stan je....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 145.000 €, 114,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 3.0, Lux, 2 velike terase, dvostrano orijentisan sa pogledom na planinu Rtanj i Ozren. Od prostorija ima 2 velike spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava u hodniku. Odlične strukture. Dnevni boravak, kuhinja i trpezarija....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 74.000 €, 114,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Iriga, sa velikim potencijalom za stanovanje, izdavanje ili kombinovanu upotrebu. Glavna kuća od 114 m² se sastoji od prizemlja i podruma od 35 m². Građena je čvrsto, ali zahteva adaptaciju krova – nov crep i prateći materijal su već obezbeđeni. Na placu se....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se nedovršen stan u kom kupac po želji može da formira strukturu i raspored,u prelepoj zgradi sa samo četiri stana. Stan je izuzetno prostran i svetao, sa divnim pogledom. U okviru potpuno ograđenog i obezbeđenog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 170.000 € na 162.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 170.000 €
08.03.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125381, II/II, terasa, uknjizen, novogradnja. Prodaje se nedovrsen stan u kom kupac po zelji moze da formira strukturu i raspored,u prelepoj zgradi sa samo cetiri stana. Stan je izuzetno prostran i svetao, sa divnim pogledom. U okviru potpuno ogradjenog i obezbedjenog....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 55.000 €, 115,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121323, 8.67a, spratna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikend kuća u izgradnji, u popularnom vikend naselju Mandjelos. U ponudi su dve parcele od po: 867m2 i 800m2, jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 172.500 €, 115,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u novogradnji, na prvom spratu stambene zgrade u mirnoj ulici u Zemunu, u blizini Prvomajske. Ispred stanov se nalazi dodatni prostor koji se takođe može iskoristiti. Lokacija je idealna za poslovne delatnosti – u blizini vrtića i osnovne škole, marketa, na odličnoj....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 213.000 €, 116,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan lokal na Salajci između Temerinske i Kisačke ulice. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, VINIK, 110.000 €, 116,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju nezavrsena vikendica na Viniku pored auto puta, sa pogledom na grad. Vikendica se sastoji od prizemlja i sprata, 58m2 po etazi. Unutra je malterisana, razvedena je struja i voda, nov je krov. Potrebno je uraditi fasadu i zavrsne radove unutar kuce. Kuca je kvalitetne gradnje,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 110.000 €, 116,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 203.000 €, 116,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u PETROVARADINU, KARAGAČA površine 116m2+terasa 16m2. Stan je nov, odmah useljiv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet opreme. Ostava uz stan. Garažno mesto u suterenu uz stan. Odlična komunikacija sa gradom. Zavređuje pažnju. Pozovite da....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 116m2, LOKAL Lokal se nalazi u novijoj zgradi sa parkingom ispred i unutar zgrade za stanare. Obezbedjen je rešetkama i nema ulaganja u samom lokalu, stanje je novo. Grejanje je na gas sa kalorimetrima po potrošnji. U prizemlju lokala se nalazi open space prostor odmah sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 487)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>