• GoHome Professional
do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 podrum - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 podrum

  • Za upit "do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 podrum" pronađeno 79 nekretnina - prosečna cena 1.227 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj zoni, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji koja pruža idealan spoj komfora, praktičnosti i potencijala za buduća ulaganja. Broj parcela:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 206.900 €, 92,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je prostran trosoban porodičan stan grejne površine 82m², plus dve lođe, na veoma traženoj lokaciji u naselju Braće Jerković, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život – škola, vrtića, marketa, pijace i drugih sadržaja. Stan je odlično povezan sa svim....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 215.000 €, 148,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Nudimo vam kuću u Karlovčiću,opština Pećinci.Kuća je uknjižena na osnovu orizemlja74 kvm ,a ima i 74 kvm na spratu,ukupno....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 215.000 €, 148,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Nudimo vam kucu u Karlovcicu,opstina Pecinci. Kuca je uknjizena na osnovu orizemlja74 kvm ,a ima i 74 kvm na spratu,ukupno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 157.000 €, 92,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov i moderan stan za luksuzno i udobno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, okružen zelenilom, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada.....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 215.000 €, 148,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Nudimo vam kuću u Karlovčiću,opština Pećinci. Kuća je uknjižena na osnovu orizemlja74 kvm ,a ima i 74 kvm na spratu,ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 219.000 €, 92,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/II, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat na legalizaciju. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 123.000 €, 150,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u centru Vranića, opština Barajevo. Kuća ima 225 m2 stambenog prostora,30 m2 garaza, podrum i tavan. Plac je površine 7.5ar.Kuća je legalizovana i uknjižena 1/1. Dnevna soba u prizemlju koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom u jednu celinu ima 30 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 139.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 139.000 €, 153,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150.000 €
03.04.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 160.000 €, 154,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj U ponudi je komforna kuća na izuzetnoj lokaciji u selu Nemenikuće, nadomak Kosmaja - savršen izbor za one koji traže mir, privatnost i blizinu....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 98.000 €, 156,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica se nalazi u Novom Slankamenu, na prelepom delu Fruške Gore, okružena vinogradima i prirodom, što je čini idealnom za porodice koje žele da uživaju u miru i tišini, daleko od gradske gužve. Kuća se prostire na tri nivoa - podrum, prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 156....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Kuća, KOLARI, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Opis U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuéu sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlicna lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najvecu nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruza vetrova sto vam garantuje svez i cist vazduh Savrseno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 224.000 €, 160,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je u tri nivoa i poseduje svoje dvorište. Prvi nivo, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, kupatilo i terasa sa izlazom na dvorište. Drugi nivo dve spavaće sobe, garderober, toalet i terasa. Treći nivo delimično opremljen. Postoji velika ostava, garaža i dva parking mesta. Ako....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, deljiv. Odlična nekretnina na Fruškoj gori, sa dve kuće i 180m2 stambenog....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 125.000 €, 180,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 95.000 €, 190,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Spratna salonska kuća u naselju Bagljaš površine 190 m2 na placu od 4,69 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizemlje se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, ostave, kupatila i vešeraja. Sprat čine dve sobe od kojih jedna ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo NOV, komplet namešten stan u zgradi bez lifta. stan je duplex gde je prva etaža P=132m2 i sastoji se od : ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, 3 spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica i 2 terase. Potkrovlje je u sivoj fazi P=67m2, Nova,....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 164.800 €, 229,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Inđija, Stari Slankamen - Hilandarska kuća, 240m2, terasa, grejanje na struju, podrum, garaža, struja, voda, asfalt, plac 10.33 ara Komforna i fukncionalna kuća od tri etaže ukupne površine 240m2. Pored kuće se nalaze stepenice koje vode do Dunava. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 188.000 €, 240,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Podrum Banja Vrujci Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 10 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 220.000 €, 280,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 35568, 7a, spratna, pr+1, struja, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Prelepa kuća okružena zelenilom, blizu Ibarske Magistrale , 30km od Beograda, kuća može da funkcioniše kao 3 odvojena stana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 280,00 m2 cca 790 €/m2