• GoHome Professional
do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 parking

  • Za upit "do 210000 eura novogradnja barem 100 m2 parking" pronađeno 367 nekretnina - prosečna cena 1.487 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovno-stambeni prostor, POŽAREVAC, 185.000 €, 204,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno - poslovne zgrade NOVOGRADNJA u Bratstva jedinstva u Pozarevcu Prizemlje,poslovni prostor - lokal 102m2 Sprat - stan 102 m2 Besplatno parking mesto Izlazak na dve ulice cena 185.000eur ZA VISE INFO POZOVITE 065 644 97 67 .

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. U mogućnosti smo da vam ponudimo kuću sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaškog polja,opština....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. U mogucnosti smo da vam ponudimo kucu sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaskog polja,opstina....

 
 
 
  Stan, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 218.000 €, 210,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Obrenovcu, naselje Zabrežje, ukupne površine 210m² (glavna kuća 180m² + pomoćni objekat 30m²), smeštena na ravnom i ograđenom placu od 11 ari. Kuća je novogradnja iz 2014. godine, kompletno uređena i prodaje se nameštena, bez dodatnih....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 123.600 €, 219,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Spratna kuca na klisi.Novogradnja. 021/425-112, 064/8222146, 061/6608824 Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 130.000 €, 226,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra; K630 Potpuno nova uknjižena neuseljena nameštena kuća izgrađena u šumadijskom stilu površine 77 m2 sa 1,6 ha placa udaljena oko 1 km od centra Topole. Od prostorija poseduje: kupatilo i otvorenu prostoriju (dnevna soba, kuhinja, trpezarija). Na podovima su pločice; stolarija....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 164.800 €, 229,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 120127, 15.92a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Odlična porodična kuća sa kapacitetom i tradicijom bavljenja seoskim - banjskim turizmom.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 188.000 €, 240,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Internet Klima Parking Novogradnja Terasa Interfon Podrum Banja Vrujci Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 10 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 140.000 €, 240,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforna prizemna kuća od 240m2, na 8 ari placa, sa izlazom na dve ulice. U mirnom delu Bečmena. U neposrednoj blizini uključenja na "Miloš veliki", "Nacionlnog stadiona","Bojčinske šume","Ribnjaka", budućih Golf terena isvega potrebnog za komforan život. Novogradnja koja je delimično....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 225.000 €, 240,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2-etažna kuća u naselju 9. maj. Kuća je površine 240m2, sa posebnim objektom-lokalom od 50m2, sa placem površine od 6 ari. Kuća je opremljena i renovirana. Kuća se sastoji od prostranog hodnika, 2 kupatila, 2 kuhinje, 2 dnevne sobe sa trpezarijom, spavaćim sobama, terasama....

 
 
 
  Plac, IRIG, 144.200 €, 270,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se noviji poslovni prostor 300m2 na velikom placu 1200m2. Uknjiženo. Prostor je namenjen proizvodnji prehrambenih proizvoda, ima tri hladne komore, dva ulaza i sve potrebne prostorije za proizvodnju i preradu. Čvrsta i panel gradnja. Ograđeno. Klizna kapija, poravnato dvorište.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 220.000 €, 280,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 35568, 7a, spratna, pr+1, struja, telefon, terasa(3), uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Prelepa kuća okružena zelenilom, blizu Ibarske Magistrale , 30km od Beograda, kuća može da funkcioniše kao 3 odvojena stana....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 220.000 €, 280,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 35568, 7a, spratna, pr+1, struja, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Prelepa kuca okruzena zelenilom, blizu Ibarske Magistrale , 30km od Beograda, kuca moze da funkcionise kao 3 odvojena stana....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 220.000 €, 280,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 290,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 stambena objekta ukupne neto površine 290m2, podeljene u 4 stambene jedinice. Uknjižena površina je 83m2, vlasnik 1/1. Nalazi se u Batajnici, naselje Šangaj. Prvi objekat čini jedna prizemna stambena jedinica od 70m2 sa garažom od 35m2. U pitanju je starija porodična....

 
 
 
  Poslovni prostor, BAČKA PALANKA, 77.250 €, 350,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stambeno - poslovni prostor na odličnoj lokaciji,magistralni put Bačka Palanka -Sombor-Novi Sad.Poslovni trostor se nalazi na placu od 1079m2.Od toga 350m2 je poslovni prostor,170m2 hala za više namena,42m2 kancelarija,42m2 prodavnica,60m2 garaža sa kanalom.Prostor....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 180.000 €, 800,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća za investiciju u strogom centru,idealna za hotel, motel, pansion, ili starački dom sa preko 50 kreveta i restoranskim delom, vrtić, tržni centar , robnu kuću , kancelarijski prostor ili veliku porodičnu kuću . Stara gradnja započeta rekonstrukcija 800 + kvm, plus vinski podrum....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 64.900 €, 6631,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra Velikog Borka u tihoj i mirnoj ulici predstavljamo Vam velik plac koji je nekad bio pravo srpsko domaćinstvo. Na placu se nalazi kuća koja nije uknjižena i stari vajat. Posle novih propisa i renoviranja kuća se može privesti nameni. Kuća ima monofaznu struju, a....

 
 
 
  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljiste u Lezimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 140.000 €, 350,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve kuće na placu površine 3,98 ari – odlična prilika za porodično stanovanje ili investiciju. Na placu se nalazi potpuno sređena i odmah useljiva kuća koja je opremljena svim potrebnim sadržajima za udoban život. U kući je uvedeno grejanje na gas, urađen je nov krov, postavljena....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 215.000 €, 304,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, ulica Avgusta Cesarca( Breg). Kuća ima 304 kvadrata, novogradnja iz 2001, odlično stanje. Ima solarne panele 10kw( Belgijske najkvalitetnije), dva lokala ispred kuće, pušnicu veliku, dva garažna mesta, svinjac, kokošinjac, voćnjak i povrtnjak. Može zamena za....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Farma, DONJI PETROVCI, 92.250 €, 580,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 15 km od Rume i isto toliko do Indjije, a 7 km do naplatne rampe Pecinci, nalazi se ova farma koja ceka svog novog vlasnika. Farma je ociscena i prazna. Na placu koji je povrsine 3000 m2 se nalazi i stambeni objekat od 28 m2. Cena je za dogovor i razgovor. Sve informacije na broj....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u centru Paraćina koji se sastoji iz 3 etaže sa lokalom do ulice, ukupne površine 600 metara kvadratnih. Objekat poseduje 2 hladnjače za zamrzavanje i jednu za održavanje, magacinski prostor popločan mermerom, teretni lift, dve kancelarije, kuhinju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-367 (od ukupno 367)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>