• GoHome Professional
do 210000 eura najnovije barem 60 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura najnovije barem 60 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura najnovije barem 60 m2 pala cena

  • Za upit "do 210000 eura najnovije barem 60 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 75.000 € na 72.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RIPANJ, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 75.000 €
08.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Ripanj kuća, 60m2, 18a, PR/0, čvrsto gorivo, parking, asfaltni put. Kuća u Ripnju na 150m od samog centra, nalazi se na placu od 18a koji je deljiv na dva dela. Širina placa do ulice je 47m2. Plac je u blagom padu, sa mogućnošću izgradnje stambenog objekta PR+1 ukupno 200m2.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 150.000 € na 140.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.11.2023 - 120.000 €
24.01.2024 - 130.000 €
28.01.2024 - 119.900 €
08.03.2024 - 110.000 €
07.04.2024 - 120.000 €
17.05.2024 - 119.000 €
30.06.2024 - 110.000 €
14.07.2024 - 115.000 €
02.08.2024 - 119.000 €
06.10.2024 - 120.000 €
27.12.2024 - 119.000 €
07.02.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 150.000 €
05.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. Označen je deo grada- ne tačna lokacija. 069BEOKROV .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 220.000 €
07.11.2025 - 210.000 €
24.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3. 0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom atmosferom, veoma osunčan i dvostrano orijentisan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi, sa lepim pogledom. Nalazi se u blizini Zvezdarske....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 169.900 €
29.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je odmah useljiv trosoban stan od 60 m² u Surčinu, u naselju Ledine. Stan je u novijoj gradnji, u mirnoj i urednoj ulici sa porodičnim kućama, u neposrednoj blizini glavne ulice, ali dovoljno udaljen od buke i saobraćaja. Dvostrano je orijentisan i ima funkcionalan raspored:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
24.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Prvomajska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 215.000 €
07.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 Agencija za nekretnine Maxis Group doo Beograd Prodaja – Odličan stan u ulici Vojvode Stepe U ponudi je kvalitetan i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – ulica Vojvode Stepe, poznata po odličnoj infrastrukturi i sjajnoj povezanosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.900 € na 204.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.900 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 209.900 €
16.04.2026 - 204.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 53.000 € na 49.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PARAĆIN, 49.000 €, 60,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 53.000 €
17.03.2026 - 49.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.heroldo.com

Prodajemo funkcionalan, dvoiposoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom, komforno predsoblje, prostoriju za pranje veša, kupatilo i prostranu terasu. Moguća je zamena....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 170.000 €
05.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan u naselju Borča ukupne površine 60 m2. Lux renoviran stan u nivou visokog prizemlja u zgradi od ukupno osam stanova. Stan je dvostrano orijentisan sa centralnim grejanjem i pripadajućim podrumom.Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura barem 60 m2 pala cena (2650)
  • do 210000 eura najnovije barem 60 m2 (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>