• GoHome Professional
do 210000 eura kablovska 50 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura kablovska 50 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura kablovska 50 m2

  • Za upit "do 210000 eura kablovska 50 m2" pronađeno 1 903 nekretnina - prosečna cena 2.362 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • parket
    • 2.sprat
    • interfon
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 93.780 €, 51,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. PDV za kupce I stana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Podno grejanje na toplotne pumpe - izuzetna ušteda. Mogućnost kupovine parking mesta. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 161.790 €, 51,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u mirnom I lepom delu Telepa u ekstra kompleksu urbanih vila na vrlo zanimljivoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Zgradu u kojoj su stanovi gradi proveren I pouzdan investitor I ona će biti završena do kraja avgusta 2025 godine.U blizini se nalaze vrtići....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.000 €, 49,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, odmah useljiv, dvosoban stan, površine 49m2, na 2.spratu u manjoj stambenoj zgradi bez lifta, sa TA grejanjem, na odličnoj lokaciji u Nišu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta osnovne škole Mika Antić, u blizini DIS-a, Lidl-a, crkve Svetog Vasilija Ostroškog, keja na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 155.450 €, 51,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov 2. 5 stan u Novom Sadu, KEJ, površine 49 m2. Stan je useljiv. Cena stana sa Pdv-om. Blizina svih sadržaja škola, pijaca, vrtić, marketi i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa svim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 34.300 €, 49,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vojvode Šupljikca. Kompletno namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa lepim pogledom. IV (poslednji) sprat u zgradi sa liftom. Mašina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 154.500 €, 49,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Kompletno renoviran i opremljen stan na izuzetnoj lokaciji. Mirna ulica, blizina suda, fakulteta, centra Odličan kao investicija, kako za život tako i kao poslovni prostor. Trenutno je u radu advokatska kancelarija. Stan je uknjižen. Naša topla preporuka!!! Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.090 €, 51,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550050-Predstavljamo vam dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše komforom i velikom količinom svetlosti. Blizina autobuske stanice i svih ostalih sadržaja za savršeno funkcionalnu svakodnevnicu. Nameštaj je pažljivo biran i sa ukusom, kako bi se prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.500 €, 49,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 51m2. Nalazi se u Lux Vili sa svega nekoliko stambenih jedinica. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Odlično je povezana sa glavnom saobračajnicom Heroja Pinkija kao i sa ostalim delovima grada. Izuzetno funkcionalan. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 114.520 €, 51,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 125.000 €, 51,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 51m2, DVOIPOSOBAN Predstavljamo Vam renoviran dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju starije zgrade, kvalitetno zidane. Poseduje pripadajuću podrumsku prostoriju. Vlasnička dokumentacija je uredna i postoji mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.670 €, 51,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji. Rok završetka radova krajem 2026. god. Mogućnost povrata PDV-a. Za sve informacije oko nekretnine pozovite agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.560 €, 49,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov, neuseljavan stan na Novom naselju. U pitanju je lep i svetao duplex, sa maksimalno iskorišćenim kvadratima. U okolini zgrade ima mnogo parkinga i zelenila. Stan je useljiv po isplati. Pozovite nas da dogovorite gledanje.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 153.000 €, 49,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113383, NPR/IV, klima, telefon, uknjižen, podrum, stambena zgrada. U najlepšem delu Braće Jerković,prodaje se uknjižen stan,u blizini kompletne infrastrukture potrebne za život,300m udaljen od 2 škole,vrtića,doma zdravlja,pijace,maxi posluje,sa puno zelenila,u mirnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 88.420 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Izgradnja vrhunskog kvaliteta. Cena je sa uračunatim PDV-om. U ulici nove zgrade i lepe kuće, predivna okolina. Pozovite. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 123.600 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prostran dvosoban stan u ulici Pariskih Komuna na veoma lepoj gradskoj lokaciji u blizini sajma, Betanije, Bulevara i svih drugih bitnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na 4/10 spratova u zgradi sa liftom i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 124.440 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstvaljamo Vam odličan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle na Novom naselju. Stan je u izvornom stanju, kupatilo je renovirano pre 10ak godina. U zgradi postoje 3 biciklane, a svaki stan ima pripadajuću ostavu u potkrovlju zgrade. Ceo stan gleda na dvorište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 145.000 €, 49,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAJMIŠTE, 49m2, DVOSOBAN U traženom delu grada prodajemo ovaj opremljen dvosoban stan sa odvojenom kuhinjom i spavaćom sobom. Stan ima i lepu zatvorenu terasu i prodaje se sa svim nameštajem sa slika. Zgrada ima parking za stanare sa dovoljno slobodnih parking mesta. Cena 145.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 126.072 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan prostran dvosoban stan u ulici Danila Kiša na svega par minuta hoda do centra grada,Bulevara Oslobodjenja, Promenade, Fakulteta i svih drugih važnih gradskih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 128.750 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOCIJALNO površine 51m2. Stan je izuzetno funkcionalan. Nalazi se kod SUP-a. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 49,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan dvosoban stan u tek useljenoj zgradi vrhunskog kvaliteta. Stan se prodaje kompletno namešten. Dvorišne je orejntacije. Prelepa terasa. Portal iz dnevnog boravka. Retko u ponudi. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 69.010 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adaptacija kuće u stanove . Odlično iskorišćen prostor . Useljivo u avgustu 2025. godine . Kontakt: 021/2215100 i 064/8033305 544011 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 51,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na Rotkvariji – 51m², uknjižen 1/1 Prodaje se funkcionalan trosoban stan površine 51m² na odličnoj lokaciji – Rotkvarija, u neposrednoj blizini centra grada. Stan se nalazi u urednoj zgradi i gleda direktno na bulevar, što pruža otvoren pogled i odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 98.300 €, 51,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, ADICE površine 52m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Manji objekat sa svega nekoliko jedinica. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.350 €, 49,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo veoma komforan dvosoban stan koji se prodaje kompletno opremljen u jednom od najtraženijih delova grada - Nova Detelinara. Raspored je fantastičan, svaka prostorija je posebno odvojena, parking je u dvorištu samo za stanare zgrade i u neposrednoj blizini je apsolutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 103.000 €, 49,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u neposrednoj blizini Spensa, odlična kako za život, tako i za investiciju. Blizina svega što je potrebno za svakodnevni život. Stan je dvostrano orjentisan, dosta svetlosti, zgrada je starija, dobro održavana kao i sama nekretnina. Za više informacija i sam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.300 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 194.670 €, 51,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi veoma svetao stan na dva nivoa na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi u odličnoj zgradi, dvorišno je orijentisan pa nema dodira sa gradskom bukom. U prirodi, stan ima oko 82m2! Za više informacija pozovite! 510431 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 90.860 €, 49,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan stan u izgradnji na odličnoj lokaciji, za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. 063/7561705 A.Š. 550279 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 131.300 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU, nadomak LIMANA 4 površine 51m2. Stan se nalazi u novogradnji. Prazan je, uknjižen i useljiv po isplati. Mirna ulica u blizini glavnih saobračajnica. Odličan raspored prostorija. Svi potrebni sadržaji u blizini. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 88.900 €, 51,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u NOVOM SADU u blizini LIPOV GAJA površine 51m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama kao i ostalim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Stan zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.000 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Verovatno najbolji stan u ponudi za život i investiranje na Detelinari. Na prodaju dvosoban stan od 51 m², smešten u mirnom delu Stare Detelinare, idealan za porodičan život. Stan se nalazi u okruženju bogatom zelenilom, u neposrednoj blizini škola, vrtića i brojnih prodavnica, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 75.060 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju u Veterniku. Buduca zgrada ce se nalaziti na samoj granici Futoga i Veternika. Rok predviđen za završetak projekta je jun 2026. godine. Uz svaki stan u ovom buduće izgrađenom objektu. Sjajna oprema gradnje - sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 91.300 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako zeli te mir i udobnost, ovo je stan za vas. Dvosoban stan od 49m2, 1700e po m2, parking mesto koje ide uz ovaj stan 8000e. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 142.800 €, 49,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, svetao dvosoban stan u zgradi iz 70-ih godina sa uređenom fasadom na odličnoj lokaciji u naselju Karaburma u ul.Mirijevski bulevar. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, predsoblja iz kog se ulazi u sve prostorije, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 125.900 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 51m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Somborskog bulevara. Odlično je povezan sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Svi potrebni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 133.900 €, 51,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u blizini Železničke stanice. Za više informacija pozovite agente prodaje ! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 117.700 €, 51,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 51m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 108.150 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550974-Predatavljamo Vam komforan dvosoban stan iod 51 m2 na Staroj Detelinari. Poseduje dnevni boravak sa izlaskom na terasu, odvojenu spavaću i kuhinju, kupatilo i ostavu. Stan se nalazi u mirnom delu grada, ispred zgrada nalazi se autobuska stanica a u neposrednoj blizini su prodavnice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 216.300 €, 51,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi veoma svetao stan na dva nivoa na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi u odličnoj zgradi, dvorišno je orijentisan pa nema dodira sa gradskom bukom. U prirodi, stan ima oko 82m2! Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 599)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>