• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 68 703 nekretnina - prosečna cena 2.406 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 4.sprat
    • parking
    • lođa
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.indomio.rs

Koliko je teško pronaći stan na ovoj lokaciji u Novom Sadu mozete i sami posvedočiti, jes ste pregledali gomilu oglasa. Ako se za neku lokaciju u Novom Sadu može reći da je prestižna za život onda je to svakako Liman 1. Blizina Štranda, Dunava, SPENS-a, Promenade su svakako dodatan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 77,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prostran troiposoban duplex u Futoškoj ulici , savršen za porodičan život. Stan se nalazi na par minuta hoda od centra grada u neposrednoj blizini su vrtić, osnovna i srednja škola (sve udaljeno manje od tri minuta pešice), kao i market i Futoška pijaca. Stan dvorišno orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Davorina Jenka, Zvezdara, 150000€, 77m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Davorina Jenka, Zvezdara Davorina Jenka.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 77,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno opremljena, veoma moderno dizajnirana kuća na Zlatiboru u naselju Kobilja glava. Prostire na četiri nivoa i pažljivo je projektovana kako bi pružila maksimalan komfor i funkcionalnost. Na prvom nivou nalazi se dnevni boravak sa izlazom na terasu, odakle se....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 51.500 €, 77,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju u Bečeju nalazi se u mirnom i porodičnom naselju, na samo 2 km od centra grada i 2,5 km od reke Tise. U dvorištu se nalaze radionica, ostava i garaža, što pruža dodatni prostor za odlaganje, hobi aktivnosti ili obavljanje zanatskih poslova. Objekat je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Futoška, Novi Sad, 200000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Futoška, Novi Sad Futoška.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 187.000 €, 77,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 77 m² na Savskom vencu sa pogledom na Hram Svetog Save. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini hajd parka i stadiona Partizana. Nalazi se na 5. spratu uredne zgrade, bez lifta, sa centralnim grejanjem i pruža kombinaciju komfora, privatnosti i praktične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.220 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099365 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prelep četvorosoban duplex, odma useljiv, na vrlo lepoj lokaciji, ima male kosine po sobama ali to daje na lepoj estetici stana i ne predstavlja nikakav problem. Postoji mogućnost grejanja na gas. Oznaka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 123.600 €, 77,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastican trosoban stan u blizini Zeleznicke stanice. Odlicnog rasporeda, dvostrano orijentisan, u blizini svega sto Vam je potrebno za zivot. Miraj kraj, pun zelenila i uvek slobodnih mesta za parking. Cena nije fiksna, za vise informacija nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.000 €, 77,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122678, II/II, terasa. Na prodaju odličan penthaus, četverosoban stan na drugom spratu na Telepu. Stan se nalazi u stambenom kompleksu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust 2026 godine. Cena je sa PDV-OM i postoji mogućnost povrata PDV-a. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor u naselju Višnjička banja.U nivou prizemlju, ukupne površine 77 m2.Odlična lokacija.Pogodno za različite namene. U procesu legalizacije.Poseduje 8 parking mesta .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u održavanjoj zgradi, na dobroj lokaciji. Ulazni deo vodi u prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezariojm iz koga se ide na lođu, spavaću sobu i kupatilo. U produzetku je hodnik sa malom radnom sobom iz koga se ide u spavaću sobu i koji stepenicama vodi na malu galeriju....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.018 €, 77,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TOP PONUDA! MOGUĆNOST STAMBENOG KREDITA I KREDITA ZA MLADE! Odmah useljiv, potpuno nov stan u izuzetnoj novogradnji – sa povraćajem PDV-a i najpovoljnijom trenutnom cenom (sa PDV-om)! ✓ Mogućnost kupovine na rate, bez odlaska u banku ✓ Više modela učešća ✓ Lift u zgradi ✓ Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.010 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican kvalitet gradnje i opreme.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. Na prvom nivou stana se nalazi predsoblje, prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, toalet, spavaća soba i mala vešernica. Na drugom nivou se nalazi hodnik, velika spavaća soba sa radnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 12, 192.000 €, 77,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121385, PR/, izlog, terasa, uknjizen. Odlican lokal na dobrom mestu u YUBC se prodaje. Sastoji se iz dva dela, zatvorenog prostora od 41m2 i terase od 36m2. Uknjizen je na 77m2. Idealan za sve vrste usluznih delatnosti. Za svaku preporuku. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan u naselju Sava Kovačević Prodaje se renoviran stan sa 3 spavaće sobe na odličnoj lokaciji u jednom ad najpopularnijih delova Zemuna. Stan je uknjižen na 77m2, čista papirologija, vlasnik 1/1. Kompletno renoviran pre 10 godina sa svim zamenjenim instalacijama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 205.000 €, 77,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Stjepana Filipovića, Savski venac, 205000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Stjepana Filipovića, Savski venac Stjepana....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 142.099 € na 149.780 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 149.780 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 142.099 €
22.02.2026 - 149.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na traženoj i atraktivnoj lokacij, na samo nekoliko minuta peške do centra, autobuske stanice, pijace, velikih marketa; A na desetak minuta od železničke stanice, pozicionirana je zgrada u izgradnji sa predviđenim rokom završetka april 2026. Izolacija na zgradi je termoblok+stiropor....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 150.000 €, 77,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena, kompletno renovirana, terasa, internet, dvorište. Trostrano orijentisana, kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 18.5 ari na izvanrednoj lokaciji na Fruškoj gori. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i izlazom na terasu (12m2 koja nije ušla u kvadraturu), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Ratarska ulica, Adice - Kamenjar. Uknjizen na 77m2 ali ima realnih 96m2.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija ukljucena u cenu. - Šifra nekretnine: 1000394 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od velikog predsoblja, kuhinje, ostave, toaleta, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.260 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju koja je odlikovana visokim kvalitetom, modernim dizajnom kao i smart home funkcijama. Nalazi se u mirnom delu Telepa, u ulici koja je vrlo blizu škole i vrtića i koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.000 €, 77,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Hollywood hill, 3.5, 77m²++|++ Nov 3.5 stan, 77m², u kompleksu zatvorenog tipa u mirnom delu Mišeluka. Izgrađeno po najvišim standardima energetske zaštite, šestokomorna stolarija, električne roletne. Podne obloge su kombinacija granita, keramike i Tarrket-a. Grejanje i hlađenje na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2024.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Poseban čar ovog strana su dve velike terase preko celog stana od kojih jedna gleda na ulicu druga na dvorište, a i tu je deo Grbavice koji je prepun zelenila. Još jedna velika prednost je to što u dvorišnom delu zgrade ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, APATIN, 50.000 €, 77,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 77m2 u Apatinu, širem centru Blok 112,na 5 spratu u blizini vrtića, prodavnica, pijace, škole. Klasičan raspored prostorija. Hodnik sa ugradnim plakarom, dve sobe plus dnevni boravak sa izlazom na terasu, ostava, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, poseban....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 192.000 €, 77,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi poslovni prostor uknjižen na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Nalazi se na visokom prizemlju poslovno - sambenog kompleksa YUBC. Sastoji se od kancelarijskog dela 41m2, sa dva morkra čvora i ostavom; i bašta (terasa) od 36m2. Pogodan za ordinacije, salone lepote, kancelarije,....

 
 
 
  Stan, APATIN, 46.400 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se lepo održavan stan, odmah iza Lidla, od 77m2 na petom spratu u zgradi bez lifta. Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa izlazom na zatvorenu terasu, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo i poseban toalet. Grejanje na struju. Novi osigurači, krov nedavno rađen.....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 77.000 €, 77,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U balneološkom odmaralištu Banja Koviljača (Zapadna Srbija) prodaje se divan dvospratan stan. Stan se nalazi na poslednjem (šestom) spratu. Ima lift. Prvi nivo se sastoji iz hodnika, kupatila, velike dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Dnevna soba ima izlaz na terasu sa predivnim....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 77,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prazan plac na atraktivnoj lokaciji u naselju Hajdukovo koji pruža mogućnost za izgradnju stambenog ili komercijalnog objekta.U prošlosti je tu stajala stara kuća koja je nedavno srušena površine 77m2.Na placu postoji priključak za struju koji je trenutno u mirovanju.U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.970 €, 77,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN trosoban dupleks u kvalitetnoj novogradnji u Cara Dušana, peti sprat, lift. Donja osnova - hodnik, kupatilo, odvojena kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba. Gore - galerija, kupatilo, veća spavaća sa ostavom . Moguća kupovina nekretnine putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 77,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novoj zgradi, na odličnoj lokaciji. Blizina Limana. Stan je dvorišno orjentisan, pa je uvek mir i tišina. Odličnog je rasporeda i bez ulaganja. Izuzetna prilika za miran porodičan život. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samom početku Zemuna predstavljamo vam ovaj zanimljiv stan sa pomoćnim objektom u zajedničkom dvorištu, na površini od 3,8 ari građevinskog placa. Stan je u prizemnoj kući, koja je zidana 1925. godine, a renovirana 1984. godine, što podrazumeva debele zidove i prijatnu toplinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 166.560 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan trosoban stan, savršenog rasporeda na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja je okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.800 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Naš komitent prodaje fantastičan trosoban stan koji je odličnog rasporeda,stan ima 77m2 + 4m2 ostave koja se nalazi u stanu. Stan je dvorišno orijentisan pa samim time nije bučno. Za ovu nepokretnost nije potrebno nikakvo ulaganje,stan se prodaje sa kompletnim nameštajem koji ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

****ODLIČAN DUPLEKS**** Stan se nalazi na odličnoj lokaciji! Uknjižen 1/1. Novija gradnja, prostorije su prostrane, renovirane. Uz stan ide i parking mesto. Za ostale informacije pozvati agente. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan se nalazi u zgradi Toblerone koju karakteriše posebno originalan dizajn i jedna je od građevinskih znamenitosti u Beogradu.Ima 17 spratova.Nalazi se pored Bogoslovskog fakulteta,ima odličnu infrasrukturu,dobru povezanost sa ostalim delovima grada. Ima obezbeđen parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.970 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov, neuseljavan stan u mirnom delu grada, na samo nekoliko minuta od glavnih dešavanja. Stan poseduje veliku dnevnu sa tri spavaće sobe, 2 kupatila i prostranu terasu.Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Veličine je 77,27m2. Za više informacija pozovite - 0668442288.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan prostran dvosoban stan ukupne površine 77m2 u održavanoj zgradi starije gradnje na devetom spratu sa liftom. U blizini se nalaze opština Novi Beograd, Merkator, Dunavski kej, veliki broj prodavnica, marketa, škola, vrtića kao i svi ostali sadržaji i kompletna infrastruktura.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 185.000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Odličan stan u naselju Medaković 3 na 8. spratu ukupne površine 77 m2 (66m2 grejna površina + 11 m2 lođe). Dvostrano orijentisan, svetao, uvučen od glavne ulice i izolovan od buke. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle sa 2 lifta, u neposrednoj blizini linija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 505)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>