• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome nekretnine mali oglasi
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 69 066 nekretnina - prosečna cena 2.400 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • uknjižen
    • podrum
    • bazen
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. Na prvom nivou stana se nalazi predsoblje, prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, toalet, spavaća soba i mala vešernica. Na drugom nivou se nalazi hodnik, velika spavaća soba sa radnom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 70 m2 što veći'
20.000 €
198.970 €
162.015 €
  Stan, APATIN, 50.000 €, 77,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan 77m2 u Apatinu, širem centru Blok 112,na 5 spratu u blizini vrtića, prodavnica, pijace, škole. Klasičan raspored prostorija. Hodnik sa ugradnim plakarom, dve sobe plus dnevni boravak sa izlazom na terasu, ostava, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom, poseban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Pariske komune Sprat: 9 Spratnost: 9 Soba: 2 Godina izgradnje: 1964 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 138.000 €
05.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan na dobroj lokaciji, u održavanoj zgradi na četvrtom spratu od četiri. Nalazi se u blizini škole, obdaništa, pijace, puno prodavnica, stajališta gsp prevoza. Sastoji se od ulaznog predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. U stanu postoje kosine, uknjižen....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2. 0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 194.000 €, 77,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054594, PRODAJA NEKRETNINA, NOVI SAD - LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 77 m2 U našoj ponudi odličan trosoban stan na sjajnoj, izvinite na najboljoj lokaciji u našem Novom Sadu, na Limanu 1. Dvostrano orjentisan, svetao, prostoran , strukturno idealno koncipiran za porodično stanovanje.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 142.450 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

*Direktna prodaja*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI.Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 133.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 133.000 €, 77,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 138.000 €
06.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.695 €, 77,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 149.350 €, 77,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

41305, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi kod Socijalnog, dobro održavan. Kuhinja uvučena sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnom sobom, 2 velike spavaće sobe, jedno kupatilo. Ostava na terasi. Stan gleda na dve strane. Zgrada nema lift. .

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m², sa osnovom objekta od 77 m² i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je stan u najlepšem delu naselja Braće Jerković. Stan je odličnog rasporeda, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, toalet, ostava, degažman sa plakatima. Stan je renoviran pre nekoliko godina, EG, podrum. Jugozapadno orijentisan. Stan se prodaje....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 35.000 €, 77,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Ćupriji, idealna za one koji žele da stvore dom po svojoj meri ili pametno ulože u nekretninu sa perspektivom. Kuća površine 77m² ima funkcionalan raspored i dodatni prostor koji joj daje posebnu vrednost. Raspored i prednosti: Dve spavaće sobe Dnevni boravak Kuhinja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 226.600 €, 77,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal na prodaju na Telepu, na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj novi lokal u izgradnji pruža savršenu priliku za ulaganje – bilo da želite da pokrenete sopstveni biznis ili da ga kupite kao investiciju i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. 77 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 144.000 €, 77,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko vrtića, gimnazije, reke, gradskog parka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stambeno poslovna zgrada u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini okretnice tramvaja i autobusa, na samo 1 km od autoputa. U blizini se nalaze hipermarket Lidl, osnovne i srednje škole, dom zdravlja, teretane, pijaca, park. Lokacija je obuhvaćena planom buduće trase....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 138.800 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban luksuzan stan idealne strukture! Spavaći deo, gde se nalaze tri spavaće sobe, ostava, kupatilo i hodnik su odvojeni vratima i gledaju na dvorište. Dnevni deo ima hodnik, wc, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak koji ima izlaz na terasu. Terasa gleda na mirnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200.000 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054182, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 77 m² NOVO U PONUDI! Na odličnoj i veoma traženoj lokaciji u Novom Sadu na Novoj Detelinari , u kvalitetnoj i dobro održavanoj zgradi, u ponudi je izuzetno lep i funkcionalan trosoban stan površine 77 m², pozicioniran na petom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.220 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1099365 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Prelep četvorosoban duplex, odma useljiv, na vrlo lepoj lokaciji, ima male kosine po sobama ali to daje na lepoj estetici stana i ne predstavlja nikakav problem. Postoji mogućnost grejanja na gas. Oznaka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Dušana, Medijana, 135000€, 77m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Cara Dušana, Medijana Cara Dušana.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Poseban čar ovog strana su dve velike terase preko celog stana od kojih jedna gleda na ulicu druga na dvorište, a i tu je deo Grbavice koji je prepun zelenila. Još jedna velika prednost je to što u dvorišnom delu zgrade ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 142.980 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam odlican stan u izgradnji blizini Sajma! Za vise informacija pozovite! .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je kompletno renovirana kuća u naselju Kolonija, do koje vodi asfaltni put. Kuća se sastoji od: ✔️ hodnika ✔️ kupatila ✔️ trpezarije sa kuhinjom ✔️ čak tri spavaće sobe Kuća poseduje gradsku vodu, hidrofor, sengrup i monofaznu struju. Idealna je za porodično stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 179.200 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex na jednoj od najlepših lokacija u gradu- popularni Bulevar patrijarha Pavla. Nalazi se u sjajnoj zgradi, koja je građena najboljim materijalima. Sam stan je odličan, vrlo kvalitetno i moderno opremljen. Sve prostorije u njemu su vrlo komforne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.946 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.heroldo.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal, površine 77m2, u jednoj od najprometnijih ulica. Osim samog lokala imate na korišćenje i baštu, površine 80m2, čija je namena idealna za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi poslovni prostor u naselju Višnjička banja.U nivou prizemlju, ukupne površine 77 m2.Odlična lokacija.Pogodno za različite namene. U procesu legalizacije.Poseduje 8 parking mesta .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 180.000 €, 77,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta. Po strukturi se sastoji od velikog predsoblja, kuhinje, ostave, toaleta, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, tri....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.290 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 510)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura