• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 68 808 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 65.000 €, 76,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2024.,

www.heroldo.com

Prelepa kuca sa bazenom na četiri kilometra od grada. Radi se o starijem objektu koji je u dobrom stanju i poseduje dve spavace sobe, kuhinje, dnevnog boravka i kupatila. Odrađena je nova struja, grejanje je na peći za čvrsta goriva. Voda je bunarska, sengrup. Na jednom delu kuće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 132.500 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Darosavi kod Aranđelovca. Kuća je starije gradnje, a ima 76m2. Od prostorija ima dnevni boravak, 2 spavaće sobe, ostavu, predsoblje, kupatilo i 2 podruma. U pomoćnoj zgradi se nalazi kuhinja sa trpezarijom, garaža i pomoćna prostorija. Struja je trofazna i monofazna,....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 135.000 €, 76,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat prizemlje 76 m2 trosoban stan, etažno grejanje, pomoćni objekat,plac 3851 m2 voća na placu. Poseduje 2 strujomera. Mogućnost dokupiti još zemlje.replique montre pas cher Agencijska provizija 3%. ID oglasa: 42546. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 134.000 €, 76,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan na Petlovom brdu. Na dva nivoa, prvi nivo površine 77m2 sa terasom i izuzetnim rasporedom. Drugi nivo 45m2 veoma funcionalan i sređen. Pored terase stan poseduje i dvorište od 2 ara, što je velika prednost u Beogradu. Na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 230.000 €, 76,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109760, XI/XV, lift, uknjižen, garaza, stambena zgrada. Odlican 3.0 stan ,dvostrano orjentisan 2 mokra cvora ,2 spavace sobe vece dn.boravak trpezarija i kuhinja,Brzo useljiv . Na odlicnoj lokaciji. Neposredna blizina Novog Merkatora ,prevoza ,prodavnica. Odlicna investocija....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2025.,

www.heroldo.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije, trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju, masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje, pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Karagača, Petrovaradin, 136800€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Karagača, Petrovaradin Karagača.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 198.000 €, 76,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Braće Jerković, Voždovac, 198000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braće Jerković, Voždovac Braće Jerković.

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 55.000 €, 76,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor površine 76 m², smešten na placu od 2.5 ari, na izuzetno atraktivnoj i prometnoj lokaciji, na tranzitnom putu. Prostor se nalazi u neposrednoj blizini više medicinske škole i centra grada, što ga čini idealnim za različite poslovne namene. Veliki izlozi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 168.800 €, 76,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Vinarska, Zemun, 168800€, 76m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Vinarska, Zemun Vinarska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 194.410 €, 76,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 125.000 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji u CENTRU grada. Salonskog tipa u zgradi sa liftom. Dvostrano orjentisan. Pogodan za promenu rasporeda i prilagodjavanje potrebama kupca. Struktura: dve sobe koje imaju izlaz na terasu koja je celom sirinom stana, kuhinja sa trpezarijom, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.550 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Telepu. Vrhunksi kvalitet gradnje i opreme. Odlična lokacija za život, u blizini osnovna škola i vrtić, market, autobuska stanica. Takođe, cena je sa PDV-om. Ne propustite ovu sjajnu priliku. Za više informacija pozovite naše agente. KING NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 76,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep četvorosoban stan na Adicama. Odlična novogradnja u delu grada koji postaje sve atraktivniji! Za sve dodatne informacije, pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art.nsgroup@gmail. com Agencijski ID: 513313 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 76,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bate Brkića, Novi Sad, 171000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bate Brkića, Novi Sad Bate Brkića.

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 121.600 €, 76,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:8081338, SUBOTICA, LOKAL, 76 m2, CENTAR Prodaje se poslovni prostor smešten u samom srcu Subotice na izuzetno atraktivnoj i frekventnoj lokaciji.Lokal se nalazi u prizemlju sa odličnom vidljivošću i pristupom za klijente što ga čini idealnim za različite vrste delatnosti.Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 136.600 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Učitelj Tasina, Medijana, 136600€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Učitelj Tasina, Medijana Učitelj Tasina.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 140.000 €, 76,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975, sprat: 1/2, ta, u izvornom stanju, poseduje pripadajući podrum, useljiv odmah Ovaj stan se može kupiti iz kredita banke. KONTAKT: 063/805-7861....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 123.600 € na 115.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 76,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 123.600 €
20.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru Niša uknjižene površine 76m2, sa terasom od 18m2 na V (petom) spratu stambene zgrade, bez lifta. Nalazi se u blizini SUP-a, Osnovnog suda, Narodnog pozorišta, Filozofskog fakulteta Stan se sastoji od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.898 €, 76,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Tolstojeva, Novi Sad, 163898€, 76m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Tolstojeva, Novi Sad Tolstojeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.110 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan, prelep dupleks na Novoj Detelinari. Prodaje se potpuno namešten sa tehnikom, dodatno je renoviran. Uknjižen na ime vlasnika, može da se prometuje i putem stambenog kredita. Juzno orijentisan, ka dvorištu - izuzetno svetao. Postoji mogućnost i adaptacije u troiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 206.717 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kvalitetna novogradnja u srcu Ceraku U ponudi su stanovi u savremenom stambenom objektu na atraktivnoj lokaciji – Partizanske vode Planirani završetak radova: mart 2027. godine. Mogucnost kupovine garažnog mesta (kolektivna garaža sa auto-platformama): Donji nivo – 18.000 € Gornji....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 117.040 €, 76,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 76 m² – Prijepolje – pogled na Lim U ponudi imamo izuzetno funkcionalan i svetao stan ukupne površine 76 m² (66 m² stambenog prostora + 10 m² terasa), smešten na drugom spratu stambene zgrade u Polimskoj ulici – Podvaroš, Prijepolje. Stan je dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao , dobro toplotno i zvucno izolovan. postoji mogucnost da se lako podjeli u dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima iz stubista.stan je odrzavan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 175.000 €, 76,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen na 76m2 + terasa 30m2. Grejanje: eg (električni kotao). Stan je trostrano orijentisan. Održavano stanje. 2 mokra čvora. Nalazi se blizu marketa Aroma na Stojčinom brdu. Prostorije: predsoblje, wc, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.900 €, 76,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlican dupleks. Za vise informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 107.640 €, 76,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

40749, 063 555 832 Zoran, Prodaje se komforan stan u okolini Sajma od 76m2 i terasom od 10 m2. Sastoji se od predsoblja, 2 kupatila, 3 spavace sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom i izuzetno prostranom terasom. Sve sobe imaju izlaz na terasu. Terasa je zasticena sestokrilnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 76,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kosovska, Novi Sad, 180000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kosovska, Novi Sad Kosovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.200 €, 76,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu na Klisi. U pitanju je kuća koja poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa ostavom, dve komforne spavaće sobe i kupatilo. Sprat kuće je u sirovom stanju. Nalazi se na Slanoj bari, u mirnoj ulici.. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 109.000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Objekat je na visokom prizemlju, a ispod se nalazi suturen površine 21 m².....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 52.000 €, 76,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vikendica u dobrom stanju, neto površine 76 m2 na 2 sprata na zajedničkoj parceli sa pripadajucim delom zemljišta od 1463 m2. Od ulaza se stepeništem se spušta u dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom i kupatilom, i penje se u spavaću sobu. Podovi su laminat, stolarija je drvena i PVC,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, duplex, eg, 1/1, dve terase, dvorište. Odličan duplex na 1. spratu u mirnom delu Ceraka u Prištinskoj ulici. Izvorno stanje, 2 kupatila, 2 terase, tavanski prostor iznad stana, pripadajući podrum, 1ar zajedničkog dvorišta. Mala zgrada sa par stanova, lepo održavana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 76,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLICAN trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, zgrada novije gradnje, za vise informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.330 €, 76,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan sa tri spavaće sobe u prelepom delu grada. Ulica je slepa i samim tim vam garantuje mir! Pravi porodičan stan! U cenu uračunat PDV, tako da kupci prvog stana ima mogućnost na refundaciju. Za više informacija pozovite Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Resnik (Spomen park Jajinci) - Jakova Galusa 3.5, 76m2 (terasa 10m2), VPR/4, EG U ponudi dvostrano orijentisan, troiposoban stan u visokom prizemlju, u sivoj fazi. Nalazi se u blizini Spomen parka Jajinci. Može zamena za nekretninu na Divčibarama. Uknjižen na 66m2. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 199.980 €, 76,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u mirnom i traženom delu naselja Braće Jerković, u ulici Braće Jerković. Nalazi se na 9. spratu od ukupno 11, u uredno održavanoj zgradi sa liftom. Stan je korisne površine 69m2, sa terasom ima ukupno 76 m². Raspored je izuzetno praktičan i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.100 €, 76,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSOBAN DUPLEX 76m² - 141.100€ NOVA DETELINARA.RENOVIRAN.TERASA.LIFT.UKNJIŽEN.PETI SPRAT.PARKING.CENA SA STVARIMA. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 153.000 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao dvoiposoban stan od 76 m², lociran u odlično pozicioniranom delu Novog Sada, u blizini glavne autobuske i železničke stanice. Stan je okružen zelenilom i nalazi se u neposrednoj blizini marketa, uz odličnu povezanost sa gradskim prevozom. Svojim funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.550 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Telepu. Vrhunksi kvalitet gradnje i opreme. Odlična lokacija za život, u blizini osnovna i srednja škola, vrtić, market, pijaca, autobuska i železnička stanica. Takođe, cena je sa PDV-om. Ne propustite ovu sjajnu priliku. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 169.950 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fenomenalan uknjižen troiposoban stan na Limanu. Ceo stan je okrenut na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Sve je kompletno renovirano, od poda do plafona. Ugrađena je odlična pvc-stolarija sa roletnama, uvozna keramika, ulazna sigurnosna vrata, vrhunski hrastov parket i promenjene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.000 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU!!!Cetvorosoban trostrano orijentisan stan,u mirnom delu grada Novog Sada sa pogledom na Frusku Goru,nalazi se sam na prvom spratu novoizgradjene urbane vile koja ima samo dva sprata.Uknjizen,po listu nepokretnosti je povrsine 76 m2.Stan se prodaje sa ful opremljenoscu novom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 509)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>