• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što skuplji" pronađeno 68 686 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lift
    • renovirano
    • opremljen
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 226.650 €, 75,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, površine 75m², sa privatnim dvorištem od 80m², idealan za porodičan život u mirnom delu Zvezdare. Lokacija: 700m od VI beogradske gimnazije; 300m od KBC Zvezdara; U neposrednoj blizini nalaze se marketi, apoteke, parkovi i gradski prevoz – sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 226.650 €, 76,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Varovnička, Zvezdara, 226650€, 76m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Varovnička, Zvezdara Varovnička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.620 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 237.000 € na 226.600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 257.500 €
11.03.2026 - 247.200 €
20.03.2026 - 237.000 €
17.04.2026 - 226.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, LIMAN 2, TROIPOSOBAN, 70M2. Oglašavamo prodaju komplet renoviranog stana na Limanu 2 na fantastičnoj lokaciji. Stan je renoviran od poda do plafona, nova košuljica, nov parket, kuhinja, kupatilo. Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan trosoban stan kod Socijalnog sa garazom!!! 70m2 226600 Uknjizen Pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno. Centar grada na 5 minuta laganog hoda. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, fizički odvojene kuhinje, dnevnog boravka, trpezarije i kupatila. U ceni je uračunata garaža u suterenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Grbavici. Nalazi se u novijoj zgradi. Ulično je orijentisan. Odličan je kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan se prodaje polunamešten, ostala bi kuhinja sa uredjajima, ugradni plakar iz hodnika , dva klima uredjaja. Duž stana....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u NOVOM SADU, SOCIJALNO površine 70m2.Dve terase,jedna zastakljena. Stan se nalazi na odličnoj lokaaciji i prodaje se sa Garažom u ceni. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Izuzetno je prijatan i funkcionalan. Garaža....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten i izuzetno osvetljen trosoban stan, površine 70 m², koji uključuje prostranu dnevnu sobu, hodnik, spavaću sobu i dečiju sobu. Stan je smešten na četvrtom spratu uređenog stambenog objekta. Sve prostorije su pažljivo raspoređene tako da pružaju udobnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 70 m2, na Žitnom trgu.Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom Uz stan se prodaje i i uknjižena garaža od 15 m2 koja se nalazi u suterenu zgrade . Stan je kompletno renoviran. Strukturu stana čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja,dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten stan, moderno opremljen,odličnog rasporeda,hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja je odvojena,2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,ostava,dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad i Frušku goru.Jedna od najlepših lokacija za urban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan komforan trosoban stan u novogradnji, na svega 3 minuta peške od pešačke zone u centru. Nadomak škola, vrtića, marketa, pijace pa i šetališta na Keju. Stan se prodaje kompletno namešten kao sto je na slikama i uz stan se dobija jedno parking mesto na korišćenje. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan u centru grada, kod Riblje pijace, na samo 2 minuta hoda od pešačke zone. Stan poseduje ogroman dnevni boravak povezan sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i terasu.Sa stanom se prodaje i nameštaj u njemu. Svi ormari su ugradni, kao i kuhinja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 226.600 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN U CENTRU--- Agencijska šifra 1005759 Kompletno namešten trosoban stan u centru Novog Sadu. U neposrednoj blizini Trga mladenaca. Stan ima fizički odvojenu kuhinju i dve terase od kojih je jedna zastakljena. Stan je pre svega izuzetno fukcionalan a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRELEP STAN U CENTRU ! Lokacija odlična na nekoliko metara od Pupinove palate. U mirnoj ulići ušuškan, odlična izolacija i kvalitet zgrade. Iskorišćena kvadratura sa velikim lepim dnevnim boravkom i dve komforne spavaće sobe, i dve terase. Prodaje se kompletno namšten, sa svom tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 67,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA U CENTRU GRADA*Prodajemo na odličnoj lokaciji Trosoban stan 67 m2 dvostrano orijentisan sa tri velike sobe , odvojenom kuhinjom i dve terase od kojih je jedna zastakljena . Stan je pre svega izuzetno funkcionalan, opremljen je kvalitetnim nameštajem, španskom keramikom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 66,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

AGENCIJSKA OZNAKA - 1060904 - Uknjižen dvosobni stan kod Riblje pijace, neposredna blizina pešačke zone i strogog centra grada. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, odličnog položaja, dvostrano orjentisan, sa dve terase, prostran i svetao. Sastoji se iz dve velike sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 226.600 €, 66,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u odličnoj zgradi u neposrednoj blizini Riblje pijace. Stan zahteva higijenska ulaganja,useljiv po isplati. Sastoji se od tri komforne prostorije koje čine dnevna soba, spavaća soba, kao i kuhinja sa trpezarijom. Dvostrano orijentisan, takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 226.600 €, 66,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Grbavica ! U kvalitetnoj zgradi, odlično održavanoj, stan je bez ulaganja, odmah useljiv po isplati. Nalazi se u blizini svih aktuelnih dešavanja, kao i marketa, apoteka, prodavnica, lokala, autobuskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 66,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

66m2 RIBLJA PIJACA komforan dvosoban +++ .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.600 €, 65,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na grbavici, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Nekretnina se nalazi u blizini Limanske pijace. Poseduje dve terase koje ne ulaze u knjižnu kvadraturu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam kompletno namešten, moderno opremljen dvoiposoban stan u naselju Sajam Kompleks. Površina stana je 64,46 m2, sastoji se od hodnika, 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase sa ostavom. U kupoprodajnu cenu uračunat je kompletan nameštaj,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju konfornog velikog dvosobnog stana 64m u Novom Sadu u centru grada, ulica Vase Stajića na III spratu. U stanu se nalaze veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno namešten. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 64,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN komforan dvosoban stan u centru grada, sama blizina Spensa. Odvojena kuhinja, treći sprat, lift, terasa. Zgrada iz 2000. godine, IDS 86145. Dvosoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja · 64m² · 226.600€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 71,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan porodičan komforan stan na najpoželjnijoj lokaciji u Novom Sadu, na limanu 1. Kompletno renoviran stan, odličnog rasporeda, tri spavaće sobe, ogroman dnevni boravak. Dvostrano orjentisan, dnevni boravak i prelepa terasa gledaju na Frušku goru, spavaće sobe na centar. Na 15....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 71,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007478.Prodaje se odličan četvorosoban stan na 15. spratu (nije poslednji) zgrade sa liftom nadomak Promenade, na Limanu 2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i terase. U cenu stana ulazi sav ugradni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 226.600 €, 71,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi prostran renoviran stan na fantastičnoj lokaciji sa pogledom na Frušku goru. Moderno opremljen,dvostrano orijentisan stan u centru grada. Blizina štranda,promenade,spensa,vrtića,škole,fakulteta,okolina sa puno zelenila i igrališta za decu. Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prava retkost! Fantastičan stan u odličnoj zgradi, sve urađeno sa ukusom. Prostrane sobe, školskog rasporeda. Odlična lokacija, a opet u svom miru. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Fenomenalan dvoiposoban stan na najboljoj lokaciji u gradu - Kej. Dvostrano je orijentisan - kuhinja i manja spavaća soba na dvorište, a dnevni boravak i veća soba ulično. Okružen zelenilom, sa pogledom na Dunav i Patrovaradinsku tvrđavu! Sve prostorije su odvojene,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553358-Prava retkost! Fantastičan stan u odličnoj zgradi, sve urađeno sa ukusom. Prostrane sobe, školskog rasporeda. Odlična lokacija, a opet u svom miru. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican,dvoiposoban stan na Keju,blizina centra.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 226.600 €, 63,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553358 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji kod Sajma. Ovaj prelep stan se nalazi u modernoj i atraktivnoj zgradi novogradnje, a njegova dvostrana orijentacija pruža obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Svi materijali i oprema u stanu su pažljivo odabrani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno svetao, prostran i dvostrano orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji Agencijska oznaka 1100378. Open space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ostava. U izvornom stanju stan je trosoban tako da postoji mogućnost prilagođavanja prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 226.600 €, 61,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-sajam/546026 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063567 - Uknjižen dvosoban stan na Limanu 1, blizu studentskih domova, Dunava i Štranda. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i izdvojenom kuhinjom. Prvi sprat, lift, terasa sa lepim pogledom na parkove u okruženju. U zgradi postoji biciklana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063008 - Uknjižen dvosoban salonski stan u samom centru Novog Sada,, pešačka zona. Zgrada je pozicionirana u mirnom kraju punom zelenila daleko od buke i saobraćaja. Stan poseduje spavaću sobu, veliki dnevni boravak i izdvojenu kuhinju sa trpezarijom. Sve prostorije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan dvosoban stan od čak 60m2 i to sa odvojenom kuhinjom. Ovaj prostran i svetao stan prednjači svojim komforom, kvalitetom starije gradnje kao i perfektnoj lokaciji punoj urbanih sardžaja. Ova nekretnina je pravi pogodak kako za komercijalnu upotrebu tako i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 60,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u ulici Ilije Ognjanovića. Strogi centar grada, zgrada se nalazi u pešačkoj zoni. Stan se prodaje komplet opremljen. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 226.600 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nenamešten trosoban stan na odličnoj lokaciji, idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi sa liftom na 4. spratu, pružajući udobnost i komfornost. Poseduje dve terase, garažu i parking, a uz to dve spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman I, četvorosoban stan s predivnim pogledom na traženoj lokaciji +++ Agencijska oznaka stana 1100618, Novi Sad, Liman I. Kompletno renoviran stan lepog rasporeda na Limanu I , za one koje vole višu spratnost sa predivnim pogledom na Frušku goru. Stan je sa velikim dnevnim boravkom,....