• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 što skuplji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što skuplji" pronađeno 68 951 nekretnina - prosečna cena 2.400 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lift
    • interfon
    • novogradnja
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasičan trosoban stan sa predivnim pogledom na Beogradskom keju, četvrti sprat sa liftom. Fantastičan pogled na Dunav. U blizini su škola, obdanište,pijaca,marketi šetališta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasican trosoban stan sa predivnim pogledom na Beogradskom keju, cetvrti sprat sa liftom. Fantastican pogled na Dunav. U blizini su skola, obdaniste,pijaca,marketi setalista....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lepi funkcionalni stanovi na atraktivnoj lokaciji, u potpuno novom uređenom kompleksu, opremljeni najnovijom tehnologijom i materijalima. Stan je dvorišno orijentisan, sa odgovrajućom površinom prostorija, kao i odvojenom tehničkom prostorijom. Sam objekat izgrađen je po sistemu ''pametnih''....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude nov, dvoiposoban stan na Voždovcu u ulici Save Maškovića. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Prostorije: -hodnik, -kuhinjsko-dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -lođa, -ostava, -parking mesto ( 12m2 30.000e ) Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na 9a sagrađene montažne proizvodne hale, hladnjača sa nadstresnicom. Sve predato za legalizaciju. Kuća od 63m2, uknjižena , sa svim priključcima, može da se pretvori u kancelarijski prostor. Agencijska provizija 2% Agent:Nebojša Bucalo br.licence 509 "Art nekretnine"doo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052298. NOVI SAD, KEJ, DVOIPOSOBAN 63 m2 Na prodaju stan na Keju 63m² sa prelepim pogledom na Dunav + podrum 22m². Na ekskluzivnoj lokaciji, na samom Keju, prodaje se renoviran stan površine 63m² sa dodatnim podrumskim prostorom od 22m². Stan se nalazi u mirnom i zelenom delu....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 230.000 €, 63,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Vojvode Stepe, Voždovac, 230000€, 62m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vojvode Stepe, Voždovac Vojvode Stepe.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarička Padina, 230.000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarička padina, lokal na dva nivoa uknjižen na 62m2, mereno 75m2. Velike staklene površine, rešetke na prozorima, dva toaleta, čajna kuhinja, slobodan parking prostor. Uz lokal se prodaje i garaža od 18m2 za 25000 eura. Kupac plaća proviziju 2%. Obalskih Radnika.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
11.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je odličan trosoban stan na Voždovcu, u naselju Pašino brdo, ukupne površine 61m2. Stan se nalazi na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što pruža dodatnu privatnost i mir. Zahvaljujući izuzetnoj poziciji, stan je svetao i prijatan tokom celog dana, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan sa predivnim pogledom, ušuškan u mirnoj ulici u srcu popularnog beogradskog naselja. Černiševskog, Beograd, Srbija ; Vračar, Gradić Pejton, ul. Černiševskog. Hram na 550m..

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nova zgrada u blizini Bulevara Kralja Aleksandra i SC Olimp, potpuno opremljena modernim uređajima i sistemima, energetski efikasna izolacija od kamene vune. Odlična lokacija. Etažno grejanje, u stanu je ugrađena i jedna inverter klima. Ventilacioni sistem. Kompletne sanitarije u....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 234.000 € na 230.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 240.000 €
24.09.2025 - 237.000 €
14.01.2026 - 234.000 €
24.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju odličan trosoban stan površine 61m2 na prvom spratu manje stambene zgrade sa samo dva stana, što garantuje mir i privatnost. Stan zauzima čitav prvi sprat i nudi funkcionalan raspored idealan za porodični život. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prijatan i tih stan sa predivnim pogledom, ušuškan u mirnoj ulici u srcu popularnog beogradskog naselja. Odličan raspored prostorija će vam obezbediti komforan boravak ( odvojeni deo za spavanje od dnevnog boravka). Velux krovni prozori sa zastorima i senzorima za kišu, Italijanska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude veoma lep, funkcionalan stan, u dobro odžavanoj zgradi. Stan je dvostrano orijentisan, sa prostranim prostorijama i velikom terasom koja nije ušla u kvadraturu stana. Stan je u potpunosti renoviran pre desetak godina, te nisu potrebna dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban, svetao stan na prvom spratu u održavanoj troetažnoj zgradi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu. Ovaj stan je savršen izbor za porodice koje traže miran i skladan dom, a istovremeno žele blizinu svih gradskih sadržaja. Detalji nekretnine: • Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, bez većih ulaganja, uknjižen. Svetao, dvostrano orjentisan. 61m2 korisne površine + terasa. Odlično iskorišćen prostor, bez prolaznih soba. TA grejanje, na odličnoj lokaciji. Stan za svaku preporuku. Agent Marija Lazarević, lic.br.743 Telefon: 064/3510-885 Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, u ulici Branka Krsmanovića u blizini Đeram pijace. Stan se nalazi u mirnom delu Zvezdare, u zgradi starije gradnje sa urednim i održavanim ulazom (zgrada bez lifta). .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kralja Milana, Vračar, 230000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kralja Milana, Vračar Kralja Milana.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno renoviran dvosoban stan na Crvenom krstu, u ulici Branka Krsmanovića . Stan se nalazi u urednoj zgradi starije gradnje, ali bez lifta. Stan je detaljno renoviran: zamenjene su elektro i vodovodne instalacije, postavljena PVC stolarija, kvalitetna keramika, nova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan na Crvenom krstu, u ulici Branka Krsmanovića. Stan se nalazi u mirnom delu Vračara, u zgradi starije gradnje sa urednim i održavanim ulazom (zgrada bez lifta). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, svetlog dnevnog boravka, odvojene i prostrane kuhinje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 240.000 €
15.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Stjepana Ljubiše, u neposrednoj blizni TC Zira. Stan se nalazi na 4.spratu zgrade novije gradnje sa liftom. Funkcionalnog je raspopreda i sastoji se od dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom (open-space koncept), dve....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom i urbanom delu opštine Vračar – Crveni krst, sa brzom i lakom povezanošću ka centru grada. Kompletno je renoviran, uz korišćenje kvalitetnih materijala renomiranih proizvođača. Raspored prostorija: hodnik, dnevna soba sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram, Branka Krsmanovića, 60m2 60m2, 2.0, 3/4, EG, terasa, garaža, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran, lux. Dvosoban stan na potezu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno moderan i kompletno osvežen stan na Zvezdari, u mirnom i traženom delu grada. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj zgradi i odiše savremenim dizajnom i čistim linijama. Enterijer je uređen u minimalističkom stilu, sa upečatljivim dekorativnim zidnim panelima i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo renoviran stan na odličnoj lokaciju u Zemunu, u neposrednoj blizini Dunava, na Karađorđevom trgu. Nalazi se na drugom spratu sa pogledom na park i Kej. Sastoji se iz komotnog predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kvalitetno renoviran i odmah useljiv duplex na Čuburi, u mirnoj ulici, odmah ispod Čuburskog parka. Ovaj svetao stan, smešten na 4. (poslednjem) spratu zgrade sa liftom, pruža prelep pogled na grad. Ukupna površina stana je 57.75 m² (39.05 m² donji nivo + 18.70 m² gornji nivo). Unutrašnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 230.000 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Najlepši deo Lekinog brda. Prelep stan u kvalitetnoj zgradi staroj 12 godina. Treći sprat bez lifta. Uknjižena 72m2.. Može i kompletno namešten. Agencijska provizija 2% Miklosiceva.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 230.000 €, 56,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Bloku 45 ,u kompleksu koji predstavlja skladnu celinu modernog stambeno poslovnog objekta, prodajemo nov, izuzetno funkcionalan I kompletno opremljen dvosoban stan. Nalazi se na sedmom spratu zgrade koja je useljena 2021 godine. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, vrhunska stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 230.000 €, 56,00 m2 cca 4110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – renoviran i potpuno namešten stan u srcu Beograda U neposrednoj blizini Zelenog venca, u samom centru grada, nalazi se svetao, funkcionalan stan idealan kako za život, tako i za investiciju. Smešten u održavanoj starijoj zgradi sa dva lifta, ovaj stan kombinuje šarm klasične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo lep, dvoiposoban stan u 21.bloku u ulici Bulevar Zorana Đinđića u uredno održavanoj zgradi u mirnom kraju, u neposrednoj blizini osnovne i srednje škole, marketa, uključenja na autoput i TC " Ušće". Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, trepezariju i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvorno 2.0 adaptiran u 2.5, promenjena stolarija, instalacije (struja, voda). Prostorije: hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije, prostrana spavaća soba, dnevna soba, trpezarija, ostava, kuhinja, radna soba. Iz svake prostorije izlazi se na terasu (10m2) koja gleda na park. Prikaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Mar��ala Birjuzova, 1/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-54m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, U ponudi funkcionalan stan, nalazi se na prvom spratu. Stan je renoviran. Idealna prilika za one koji tra��e moderan funkcionalan stan u centralnoj zoni grada. Lokacija omogu��ava brz pristup....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 54,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nov stan. Zemun, Zemunske kapije, novogradnja,ulica Šumadijska. Lep dvosoban stan od 54m 2 , na drugom spratu od 7 sa cg .Stan se sastoji od predsoblja, trpezarije, kuhinje,lepog dnevnog boravka iz kog se izlazi na lepu terasu,velike spavaće sobe i kupatila. Stan je uknjižen. Stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Donji grad, Kej oslobodjenja, Zmaj Jovina, 2.0, 52 m2, bez terase, I od I sprata (iznad je veliki tavanski prostor), ta, bez lifta, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 52 m2, salonac, mogucnost koriscenja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 230.000 €, 52,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Zmaj Jovina, Zemun, 230000€, 52m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Zmaj Jovina, Zemun Zmaj Jovina.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Obalskih radnika Sprat: 3 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Renoviran 3.0 stan na odličnoj lokaciji, stara gradnja, salonska visina plafona, uknjižen, podrum. PROSTORIJE: predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 73,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lepi funkcionalni stanovi na atraktivnoj lokaciji, u potpuno novom uređenom kompleksu, opremljeni najnovijom tehnologijom i materijalima. Stan dvorišno orijentisan, sa odgovarajućom površinom prostorija, kao i odvojenom tehničkom prostorijom. Sam objekat izgrađen je po sistemu ''pametnih''....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 230.000 €, 51,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjižen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgrađenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez ulaganja u blizini gradskog prevoza , prodavnica , škola i vrtića. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 230.000 €, 51,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 105351, I/VII, lift, uknjizen, nov, novogradnja, ostava. Stan u novoizgradjenoj zgradi sa centralnim grejanjem , svetao , bez ulaganja u blizini gradskog prevoza , prodavnica , skola i vrtica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 396)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>