• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 210000 eura do 70 m2 2.sprat - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 2.sprat

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 2.sprat" pronađeno 2 618 nekretnina - prosečna cena 2.429 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • bazen
    • namešten
    • 1.sprat
    • pogodan
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 152.000 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan, trosobne strukture, useljiv, nalazi se kod parka Čair, u zgradi koja je napravljena iz temelja. Stan je istočno orjentisan, sunčan i svetao. Zgrada ima moderan i savremen lift, dok su podovi zgrade obloženi mermerom. Stan je funkcionalan i ima veliku lodju na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.420 €, 67,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, 67m2, na 2.spratu u zgradi bez lifta, pouzdanog investitora, u Petrovaradinu Povrat PDV-a. Zavrešetak gradnje planiran u septembru 2025.godine. Mogućnost kuovine parking mesta u dvorštu zgrade u iznosu od 5.000e. Za keš kupce pogodnost!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 228.000 €, 67,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude nov, dvoiposoban stan na Voždovcu u ulici Save Maškovića. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Prostorije: -hodnik, -kuhinjsko-dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -lođa, -ostava, -parking mesto ( 12m2 30.000e ) Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110530.Izdaje se delimično namešten trosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Jedna spavaća soba je prazna, a moguć je dogovor i oko ostalog nameštaja u stanu. Useljiv je od 1.10.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo predivan, veoma osvetljen i komforan stan. Nalazi se na veoma atraktivnoj i urbnanoj lokaciji, ali u veoma mirnoj ulici. Neposredna blizina Beograda na vodi, Palate pravde, škola, vrtića, marketa. Sve što je potrebno za miran i obezbeđen život. Stan je uknjižen 67m2(u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.550 €, 67,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

ADICE, 67m2, TROIPOSOBAN (cena 110.550€ sa PDV-om + 3% posrednička naknada) Prodaju se troiposobni stanovi u izgradnji površine 67m2. Stanovi se nalaze na 1. i 2. spratu zgrade. Grejanje je na gas, a svaki stan ima svoj gasni priključak. U dvorištu zgrade postoje pripadajuće garaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 114.300 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41698, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Pariske Komune. Zgrada okružena zelenilom i parking prostorom, raznim marketima,Blizina Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice. Nekretnina jako dobro održavana. Stan je na idealnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 123.690 €, 66,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Paliluli, iznad hotela Vidikovac. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan je površine 65,1m2 i po strukturi je dvoiposoban. Stastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 180.000 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u ulici Jo Lajoša, na drugom spratu nove zgrade sa šest spratova. Prozori stana gledaju prema zatvorenom dvorištu. Stan ima 66 m² i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, koja ima izlaz na terasu, dve spavaće sobe, kupatila i WC-a.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 214.900 €, 66,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac, Dušanovac - Ustanička; 66m2, 2.5, II/6, cg, lift, interfon, internet, garažno mesto; U ponudi je dvoiposoban stan na drugom spratu zgrade kvalitetne gradnje i moderne arhitekture na Dušanovcu. Zgrada se nalazi u mirnom okruženju a ipak u neposrednoj blizini autoputa i samim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054756 … PRODAJA STANOVA, NOVI SAD, LIMAN 3, DVOIPOSOBAN 66 m² Predstavljamo prodaju stana koji se ne propušta – retka prilika LIMAN 3, u Balzakovoj ulici, dvoiposoban od 66 m² , smešten na drugom spratu zgrade sa liftom, u jednoj od najtraženih ulica. ODLIČAN RASPORED - Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 136.000 €, 66,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju nov, trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla, na lokaciji koja je sve traženija i popularnija. U okruženju se nalaze svi neophodni sadržaji za normalno funkcionisanje. Sam stan je bez ikakvog ulaganja i u cenu je uračunat ugradni nameštaj i tehnika. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara. LUX PONUDA - KOMPLETNO NAMEŠTEN, TROSOBAN STAN U NOVOJ ZGRADI! Stan se nalazi u najatraktivnijoj ulici Novog Sada, u novoizgrađenom kompleksu stambenih zgrada na drugom spratu zgrade sa liftom. Odličan stan za izdavanje ili porodicu, po strukturi trosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 225.000 €, 66,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 3.0, 66 m2, terasa, II od II sprata, norveski radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 66 m2, starogradnja. Atraktivan, mladalacki stan na najlepsoj lokaciji Dorcola, na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 224.400 €, 66,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je trosoban stan smešten u ulici Cara Dušana,na jednoj od najtraženijih i najprestižnijih lokacija u Beogradu. Smešten je na drugom spratu dvorišne zgrade sa ukupno dva sprata. Stan pruža retku kombinaciju potpune privatnosti i mira u jezgru Starog grada, u blizini Skadarlije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, prekoputa novoizgrađenog Doma zdravlja. Iznad stana postoji tavanski prostor površine oko 50m2, pa je moguće proširiti stan. Stan je uknjizen, moguca je kupovina putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.150 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1082148-Trosoban stan u izgradnji u blizini CENTRA.Radi se najkvalitetnijim materijalima. Cena je sa PDV-om. Drugi sprat, lift, ,terasa, mogućnost kupovine garaže ili parking mesta. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 121.952 €, 66,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je svetao i funkcionalan stan u samom centru Kragujevca, sa pogledom na glavnu ulicu. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom, što ga čini odličnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan ima površinu od 66 m² i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 66,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Kertvaroš, prodaje se trosoban stan površine 66kvm koji se nalazi na drugom spratu od ukupno dva sprata. Stan u svom sastavu poseduje: dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Vrata i prozori su drveni, na podovima u stanu su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

u ponudi stan sa dve spavace sobe na drugom spratu stambene zgrade koja u svom sklopu ima predivno dvoriste sa bazenom, letnjkovcima rostiljom. Dodatni sadrzaji se koriste sa svim stanarima a i trosak održavanja se deli na sve stanare. Stan se prodaje kompletno opremljen sa namestajem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 132.000 €, 66,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevo, Mirijevski bulevar, ul. Roda, BP Mol, Univer U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan nov, trosoban stan, 66m2, na 2. spratu od 3, u novoj savremenoj gradnji. Uredan ulaz. Uz stan pripadajuce parking mesto odmah ispred ulaza. Odlicna lokacija sa punom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.820 €, 66,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 66,72m2. Nalazi se na drugom spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 114.360 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Površina stana je 65.35m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, toaleta, terase i odvojenog spavaćeg bloka sa dve spavaće sobe i kupatilom. Prilikom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov,moderno opremljen stan,smešten na drugom spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od dve spavće sobe,prostranog dnevnog boravka povezanog sa kuhijnom i trpezarijom,kupatila,dodatnog sanitarnog čvora,kao i terase na koju se izlazi iz dnevne sobe.Stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007169.Prodaje se kompletno opremljen troiposoban stan površine 66m2 na drugom spratu zgrade na Novom naselju. Stan je savršenom rasporeda iz hodnika se ulazi u sve trostorije. Sastoji se iz dnevne sobe u čijem sklopu se nalazi trpezarija i kuhinja, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.920 €, 66,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uskoro useljiv trosoban stan na drugom spratu manje nove zgrade.Vrhunski kvalitet gradnje i opreme ,uredna dokumentacija,lep pogled na Frušku Goru,podno grejanje na gas.U cenu je uracunata agencijska naknada od 3%.Kontakt za sve dodatne informacije 0693831012. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. NOVOGRADNJA SA POVRATOM PDVa ,TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Stan se nalazi u novoizgrađenoj stambenoj zgradi niže spratnosti, na 1/2 spratu. Površine je 66m2 i u osnovi je trosoban, a sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i terasom (oko 5m2), dve spavaće....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 78.000 €, 66,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

De Lux stan u Somboru, komplet renoviran, na top lokaciji, ukupne veličine 66m² (63m² plus 3m² zatvorene terase), na drugom spratu. Stan ima uvedeno podno grejanje, sa termostatom u svakoj prostoriji za regulisanje temperature. Potpuno zamenjena elektro i vodovodna instalacija, zamenjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 179.900 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Uknjižen, u izvornom stanju, funkcionalan i adaptibilan. Nalazi se na drugom spratu održavane zgrade od osam spratova. Stan je dvostrano orijentisan, sunčan i svetao sa lepim pogledom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.690 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je severoistok-severozapad. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 87.700 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se namesten dvoiposoban stan u donjem delu Erdoglije, povrsine 65m2, 2 sprat, gas, terasa, pokriveno parking mesto. Stan je jako lep, ocuvan, sem krecenja ne treba drugo ulaganje. Sastoji se iz dnevne sobe, 2 spavace sobe, kuhinje, ostave, predsoblja, kupatila, degazmana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.050 €, 65,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054852, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN STAN, 65 m2. IZGRADNJA NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Izdvajamo iz ponude trosoban stan, površine 65 m2, pozicioniran na drugom spratu zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja i tražena lokacija ovu nekretninu čine idealnom za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.500 €, 65,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

UKNJIŽEN.LIFT.TERASA. DRUGI SPRAT. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 108.190 €, 65,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti P+2 i Po+P+4, projektovane površine 65,57 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 457)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>