• GoHome Professional
do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura do 70 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura do 70 m2 što veći

  • Za upit "do 210000 eura do 70 m2 što veći" pronađeno 69 055 nekretnina - prosečna cena 2.400 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • uknjižen
    • klima
    • 1.sprat
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 25.500 €, 55,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U RADNIČKOM NASELJU, NA 2. SPRATU, SA UREDNIM PAPIRIMA. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA, KUPATILO, DNEVNA SOBA, DVE SPAVAĆE SOBE, TERASA I PRIPADAJUĆI PODRUM. STAN JE BEZ VEĆIH ULAGANJA, VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji kod Pravnog fakulteta. Površine je 77m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa dva lifa. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.300 €, 77,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna prodaja* Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI. Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Novogradnja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura do 70 m2 što veći'
20.000 €
199.900 €
185.000 €
  Stan, PANČEVO, 142.450 €, 77,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 193.250 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Apartmanski prostor na dva nivoa u zgradi lux gradnje. Atraktivna lokacija na Zlatiboru. Na prvom nivou sr nalazi: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, terasa. Na drugom nivou : hodnik, dve spavace sobe, terasa. Objekat poseduje kompletnu infrastrukturu: Fitnes,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Fontana - Pariske komune 2.0, 77m2 (dve terase i lođa 15m2), 9/9, CG, dva lifta, klima, interfon, parking Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, prodaje se funkcionalan i svetao stan u ulici Pariske Komune. Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1050460 SOMBORSKI BULEVAR, TROIPOSOBAN STAN 77M2 U ponudi je komforan troiposoban dupleks stan, na odličnoj lokaciji - Bulevar patrijarha Pavla. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, strukturno je odlično organizovan. Na donjoj etaži su kupatilo sa tuš kadom, kuhinja, dnevni....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.695 €, 77,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.000 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

CENTAR , UKNJIŽEN TROSOBAN STAN . Agencijska oznaka 1101875. Prodaje se trosoban stan u blizini strogog centra, Dunava, pijace . Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na tarasu odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom ,velike spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

U pitanju je nadogradnja, stan ima 77m2, poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpazarijom, kupatilo i dve terase. U sobama ima kosina. Vodomer u stanu, centralno grejanje, podna obloga parket, spoljna stolarija drvena. Stan poseduje i tavanski deo koji može da se pretvori....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2025.,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica u naselju Žarkovo na Čukarici. Deo grada koji obiluje zelenim površinama, igralištima i parkovima, sa dovoljno nezoniranih parking mesta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan dupleks u samom centru Žarkova u Trgovačkoj ulici, ukupne površine 100m2. .

 
 
 
  Stan, APATIN, 65.000 €, 77,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru Apatina, na I spratu, prodaje se dvosoban stan površine 77m2, koji se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne sobe, spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Prozori drveni, parket i ploćice po podu, grejanje na TA peći. Gradska voda i kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

****ODLIČAN DUPLEKS**** Stan se nalazi na odličnoj lokaciji! Uknjižen 1/1. Novija gradnja, prostorije su prostrane, renovirane. Uz stan ide i parking mesto. Za ostale informacije pozvati agente. .

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Opremljen trosoban stan u novogradnji. Na drugom od četiri sprata zgrade bez lifta. Površine 77m2 sa terasom i ostavom. CG, PVC stolarija sa roletnama, sigurnosna vrata, parket, interfon, klima. Uknjižen 1/1. Prodaje se namešten. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 165.000 €, 77,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kuća na Zlatiboru, naselje Zova. Ravnogorska ulica. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju, na oko 15 minuta lagane šetnje od centra Zlatibora i zone oko Kraljev trg. Kuća je ukupne površine 150 m², sa osnovom objekta od 77 m² i nalazi se na placu površine 3 ara. Objekat....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 77,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3. 0, 77m2 (terasa 5m2), 7/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi trosoban stan u izgradnji. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, dve prostrane spavaće sobe, degažman, terasa. Uz stan je moguće....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 15.000 €, 77,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuca u selu Vrbovac, stari put Boljevac-Zajecar.Kuca je staroseoska, mekog materijala, sa jako zanimljivim radom po zidovima.Ima podrum i tri prostorije u jednoj od njih nalazi se staro ognjiste.Kuca poseduje jako star namestaj koji je cini jos lepsom.Usamoj blizini je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.galerijanekretnine.com

3. 0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 77,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/550150 Terasa.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 235.000 € na 230.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 239.000 €
09.05.2026 - 235.000 €
14.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i prostran stan na odličnoj lokaciji na Banjici, mereno 80m². Smešten na 8. spratu uredne zgrade sa dva lifta. Stan je renoviran i spreman za završne estetske radove po želji novog vlasnika – uklonjen je lamelni parket, što pruža idealnu priliku da prostor uredite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101665, XI/XI, lift, terasa, uknjižen, renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Odlično pozicioniran, renoviran, svetao stan. Prodaje se sa kuhinjom i ugradnim plakarima. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 99.946 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim cenama i idealnim kvadraturama! Na samo nekoliko minuta od centra grada i neposredno uz auto-put, nalazi se ekskluzivni, moderno uređen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.290 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Potreban Vam je prostor koji je idealan za sve vrste kako ugostiteljske, tako i prodajne delatnosti. Upravo smo takvu nekretninu dobili. Lokal, površine 77m2, u jednoj od najprometnijih ulica. Osim samog lokala imate na korišćenje i baštu, površine 80m2, čija je namena idealna za....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 144.000 €, 77,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko vrtića, gimnazije, reke, gradskog parka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.550 €, 77,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 231.000 €, 77,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je stan u najlepšem delu naselja Braće Jerković. Stan je odličnog rasporeda, veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, toalet, ostava, degažman sa plakatima. Stan je renoviran pre nekoliko godina, EG, podrum. Jugozapadno orijentisan. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 144.200 €, 77,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2022.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan stan na atraktivnoj lokaciji. Stan u odličnom stanju. Dvostrano dvorišno orijentisan. Sigurnosna vrata, pvs stolarija, hrastov parket. Uz stan ide parking mesto u dvorištu. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.000 €, 77,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad, 190000€, 77m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar patrijarha Pavla, Novi Sad Bulevar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.000 €, 77,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalzi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 215.600 €, 77,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054379, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 76,93 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 220.000 € na 215.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 77,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 220.000 €
14.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U neposrednoj blizini Fontane, u parkovskom okruženju ulice Pariske komune, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Infrastruktura je izuzetna, u blizini se nalazi vrtić, škola, gimnazija, opština, razni marketi. Saobraćajna povezanost sa svim....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 115.000 €, 77,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2021.,

www.heroldo.com

Lokal u glavnoj ulici, preko puta školskog centra. Komforan lokal sa magacinskim prostorom. 77 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 77,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.indomio.rs

Lux, funkcionalan, svetao i potpuno renoviran 3.0 stan, 77m2 na traženom delu Braće Jerković, u mirnijem delu sklonjen od ulice, okružen zelenilom. Na par min. od škole, vrtića, pošte, prodavnica, pijace, tržnog centra..dobro saobraćajno povezan sa većim brojem linija gradskog saobraćaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 142.980 €, 77,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja sa rokom avgust 2022. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052376, KEJ, TROSOBAN STAN, 77m2 Prodaje se izuzetan stan na izuzetnoj lokaciji u Starom gradu, blizu Keja. Stan je trosoban, povrsine 77 metara kvadratnih sa terasom, podrumom i mestom za parkiranje u dvoristu. Kompletno renovinar, uknjižen. Prodaje se sa potpuno namesten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 174.000 €, 77,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114189, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodajem odlican cetverosoban dupleks stan na Somborskom bulevaru koji je gradio Galens. Uknjizen. Telefon. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 152.440 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan iza Banovine u ul. Stevana Branovačkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 193.000 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113572, I/, terasa. Prodaje se stan, 77m2, u Futoskoj ulici. Dnevna soba, kuhinja, tri spavace sobe, hodnik, dva kupatila, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 506)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>