• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 prizemlje - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura 80 m2 prizemlje - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 prizemlje

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 prizemlje" pronađeno 586 nekretnina - prosečna cena 1.750 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • renovirano
    • 1.sprat
    • za studente
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 193.500 € na 167.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 167.000 €, 86,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 193.500 €
01.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni lokal površine 86 m, smešten u prizemlju stambeno-poslovne zgrade na Novom Beogradu, Blok 61, u ulici Jurija Gagarina, jednoj od najfrekventnijih i poslovno najatraktivnijih ulica ovog dela grada. Lokacija je okružena velikim brojem stambenih zgrada i poslovnih....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 20.000 €, 86,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Jug Bogdanovcu, površine 86 m2, nadomak Merošine. Smeštena je na placu površine 30 ari. Kuća je dvoetažna, prizemlje je malterisano i postavljena je drvena stolarija. Sprat do koga vode zasebne spoljne stepenice nije sređen, samo je ozidan. Nalazi se na oko 200m....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 140.000 €, 74,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stambeno-poslovni prostor u jednom od lepsih i zelenijih delova Vidikovca, uknjizen kao poslovni prostor. Koncipiran je tako da se u prizemlju nalazi poslovni prostor (tako se i izdavao), dok se na spratu nalazi stambena jedinica od 42 kvadrata. Pruza mogucnost da se poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.800 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks od 86m2 u odličnoj zgradi u blizini autobuske stanice. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka kuhinje i kupatila. Gornja etaža poseduje 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i kupatilo. Stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten. Pozovite nas za ovu priliku! kontakt:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 151.410 €, 86,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam četvorosoban komforan duplex u Kisačkoj ulici. Stan je prostran i svetao, u mirnom i uređenom delu grada u blizini svih važnih sadržaja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova i obezbeđuje mir i privatnost. Strukturu stana čine dve etaže ukupne površine....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 106.000 €, 74,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji za porodičan život u Bomanskoj ulici na Telepu prodaje se troipisoban stan a nalazi u prizemlju spratne kuće sa dve stambene jedinice. Kuća sadrži dva stana, jedan na prizemlju a drugi na spratu, fizički su odvojeni spoljnim stapenicama a i papirološki su nezavisni.....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 35.000 €, 86,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća površine 86 m2 u osnovi sa potkrovljem koje je nedovršeno (razvedena struja) na placu od 4,30 ari. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Prizmelje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostave, velike sobe (koja se može pregraditi)....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 87.000 €, 74,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Temerinu, 73 kvadrata, više prizemlje,centralno grejanje,gas,vlasništvo 2-1, u bloku 22.Cena 87000e.Može i na kredit.Cena je fiksna. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 137.200 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Heroja Pinkija , prizemni trosoban stan, parking mesto+++Agencijska oznaka 1057537. Prodaje se trosoban stan u maloj zgradi u dvorisnom delu parcele. Stan je u prizemlju sa svojim posebnim kotlom za grejanje . Sastoji se od ustakljene prelepe terase, dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 105.000 €, 86,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komplet renoviran stan salonskog tipa na Somborskom putu. Visina plafona je 3,7 metara, grejanje je na dve inverter klime, podovi laminat i keramika, pvc stolarija. Uknjižena površina stana je 86 m2 + 20 m2 zatvorena terasa koja je naknadno dograđena i koja nije legalizovana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 121.950 €, 74,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u izgradnji vrhunskog kvaliteta. Nalazi se u prizemlju zgrade. Pogodan za razne namene. Za više informacija poizovite. Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 117.760 €, 74,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na lepoj lokaciji na Novom naselju. Pogodan za razne namene, ugostiteljstvo, ordinacije, kancelarije. Uz određena ulaganja može se prilagoditi nameni. U prizemlju je otvoren prostor sa previdjenim mesom za kuhinju i kupatilo sa izlazom na terasu.Na galeriji je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-438 (od ukupno 438)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>