• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 klima 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 klima 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 klima 4.sprat

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 klima 4.sprat" pronađeno 48 nekretnina - prosečna cena 1.842 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.370 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan 86,75m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 226.600 €, 86,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Petrovaradinu, površine 86 m², na četvrtom spratu stambene zgrade. Stan je kompletno namešten, bez ulaganja. Raspored prostorija je funkcionalan: prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo i poseban toalet, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Moderan dupleks sa stilom – 87m² elegancije u zgradi sa liftom! ✨ U ponudi je jedinstven, svetao i funkcionalan dupleks stan na četvrtom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom . Idealna prilika za one koji žele spoj udobnosti, kvaliteta i savremenog dizajna! Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 48)

<< <1 2> >>