• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210000 eura 80 m2 interfon - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 interfon

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 interfon" pronađeno 260 nekretnina - prosečna cena 2.194 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • useljiv
    • lift
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 73m2 , dvorište 0,9 ara , EG, VPR/II, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici u blizini centra naselja. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 1....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 212.867 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 73,15m2 i nalazi se povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 73,22m2, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 212.430 €, 73,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119289, VI/VI, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 127.850 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan stan , veliki komforan trosoban u Veterniku.Stan ima 73m2,nalazi se na 2.spratu urbane vile, grejanje na gas i topla protočna voda.Uz stan dobijate gratis i veliku terasu od 55m2,pvc 6 komora, komarnici na svim prozorima, gazišta i šank bukova daska,aluminijumske....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s416 Prodaje se odmah useljiv predivan stan površine 87 m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u najlepšem mladenovačkom naselju - Tozinom voću. Stan ima: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, toalet, kupatilo, predsoblje, hodnik i 2 terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-260 (od ukupno 260)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>