• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura 80 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 Najnovije

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 najnovije" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.316 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 229.100 €, 79,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju stanova u izgradnji u blizini centra, pešačke zone, Bulevara Oslobođenja i mnogih drugih sadržaja koje nudi ova atraktivna lokacija. Objeka spratnosti - Po + Pr + 3 + Pk Visok kvalitet gradnje, renomirani investitor. Mogućnost kupovine garažnih parking mesta.....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 100.000 €, 84,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća 84 m² na placu od 3.8 ari, na odličnoj lokaciji, sa velikim potencijalom za porodično stanovanje ili investiciju. Nekretnina se sastoji od 3 odvojene stambene jedinice, svaka sa posebnim ulazom, što omogućava da funkcionišu kao manje zasebne celine. Jedna jedinica je useljiva....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.400 €, 80,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE TROSOBAN STAN POTPUNO SREĐEN I RENOVIRAN. DNEVNA SOBA JE OKO 40m2. GREJANJE NA GAS PA SU SAMIM TIM I MALI TROSKOVI. INFORMATIKA OKO 3000 RSD. DNEVNA SOBA SA TRPEZARIJOM, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, DVE SPAVACE SOBE, KUPATILO VELIKO, DVE TERASE SA POGLEDOM NA DVORISTE. PARKING....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura 80 m2 najnovije'
208.050 €
208.050 €
  Stan, ZRENJANIN, 115.500 €, 77,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijapragma.com

4. juli – trosoban stan površine 77m2 + terasa, lođa, ostava i podrumski prostor na drugom spratu u zgradi sa pet spratova bez lifta. Zamenjena spoljna stolarija pvc stolarijom, centralno grejanje, laminat, inverter klima. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 1)

<< <1> >>