• GoHome Professional
do 210000 eura 1.sprat podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 210000 eura 1.sprat podrum - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 1.sprat podrum

  • Za upit "do 210000 eura 1.sprat podrum" pronađeno 388 nekretnina - prosečna cena 1.902 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TOPOLA, 80.000 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

5.0, 75m2, 4.88ari placa, TA+ čvrsto gorivo, PR+I, terasa. Uknjižena. Delimično renovirana kuća u najlepšem delu Topole, u samom centru grada. Sastoji se od dve etaže PR i I sprat. Svaka etaža ima svoje brojilo tako damože da funkcioniše i kao dve stambene jedinice. PRIZEMLJA- hodnik,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je dvosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 78.180 €, 30,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Satelit - jednosoban stan - renoviran - I sprat 511850 Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.992 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija 9 Jugovića , naselje Tozino Voće U blizini TC Roda i Lidl, dečijeg vrtića, osnovne škole kao i gimnazije, u mirnoj ulici idealnoj za porodičan život , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih struktura. 1. Dvosoban stan broj 2, Suteren, pov. 44m2, cena: 53.240 Evra....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 77.000 €, 185,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u selu Trupale, udaljeno 10km od centra Niša. Nalazi se u mirnom delu sela bez velikog saobraćaja i buke. Kuća se nalazi na placu od 20 ari placa. Sam objekata je spratnog tipa, poseduje podrum, visoko prizemlje i sprat i ukupne je površine 187m2. Visoko....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 75.900 €, 30,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednosoban stan 30m2,uknjižen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada uvučena bez buke,okružena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtića,škole,marketa,pošte,brojne autobuske linije Na prodajnu cenu se dodaje 3% agencijske provizije.....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 75.000 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dvosoban stan ukupne površine 55m2 + terasa 9m2 + špajz 2m2, na 1. spratu stambene zgrade u Nacijama. Zgrada poseduje 2 lifta. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Stan poseduje CG i pripadajući....

 
 
 
  Kuća, GORNJA TREPČA, 75.000 €, 300,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste tražili miran dom u prelepom okruženju,izdvojenom od gradske buke,ali dovoljno blizu svih pogodnosti upravo ste ga našli. Predstavljam vam lepu I funkcionalnu kuću u nadaleko poznatom turističkom naselju Gornja Trepča kod Čačka,idealnu za porodicu koja želi da uživa u tišini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 73.000 €, 42,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 42m2, JEDNOIPOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra veternika. Stan je na idealnom prvom spratu. Grejanje u stanu će biti na električne kotlove koji greju po potrošnji i visoko efikasni su. Raspored stana je kao na skici, sadrži odvojenu....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 69.000 € na 70.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRUŠEVAC, 70.000 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 69.000 €
20.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na prvom spratu i pruža funkcionalan prostor za život. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, idealne za odmor, svetle spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom pogodnom za porodična okupljanja, kao i kupatila. Grejanje je na TA peć, a stan poseduje i svoj podrum, savršen....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od 42 m2. u novoj zgradi u centru Srbobrana. Dvosoban stan, na 1. spratu. Ima odvojenu sobu. Stan je dobro prirodno osvetljen. U sklopu zgrade ima rampu, komforan lift, ostavu u podrumu zgrade. 180m od centra Srbobrana, 500m do kanala. Stan je prazan. U stanu ostaju....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 69.000 €, 184,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na odličnoj lokaciji porodičnu kuću površine 184 m² sa pripadajućom okućnicom površine 179 m² koja se nalazi u Prijepolju, naselje Kolovrat, ul.Pionirska br.31 neposrednoj blizini Osnovne Škole i Doma zdravlja. Koncipirana tako da; u suterenu je smeštena garaža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 66.000 €, 20,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu garsonjeru u mirnoj i tihoj ulici sa svom infrastruktorom za udoban zivot. Naselje je planski projektovano i nalazi se u blizini škola, marketa, restorana, parkova, autobuskih stajališta i svih većih saobraćajnica. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 23m2, JEDNOSOBAN Prodaje se svetao i udoban stan u mirnom i zelenom naselju. Površina stana je 23 m², nalazi se na prvom spratu održavane zgrade. Stan je idealan za one koji cene tišinu, udobnost i privatnost. Stan se do sada izdavao kao stan na dan, tako da je u njemu sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.750 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan na prvom spratu, smešten u dvorištu zgrade, što pruža dodatnu privatnost i mir. Stan je u odličnom stanju, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, sem osnovnih higijenih. Prostor je funkcionalan i pogodan za brzo useljenje, a lociran je u blizini centra grada, sa lako dostupnim....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.800 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u Stanovu, kompletno renoviran i sredjen, povrsine 50m2, na 1 spratu, ima cg, lift, terasu, podrum. Sastoji se iz hodnika, kupatila, spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. Cena 62800. Stan se prodaje sa stvarima .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 62.000 €, 47,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Bubnju,povrsine 47m2,1 sprat,cg,lift,podrum. Stan je delimicno renoviran. Ostalo je da se okreci i ugradi pvc stolarija. Sastoji se iz hodnika,kupatila,kuhinje sa trpezarijom,ostave i dve sobe. Cena 62000 eura .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.000 €, 66,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se dvosoban stan koji se nalazi na prvom spratu i površine je 66kvm. U svom sastavu stan poseduje: dnevni boravak sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i balkon. Zgrada je građena od cigle. Vrata i prozori su drveni, na podu u kuhinji je....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 61.000 €, 201,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na mirnoj lokaciji porodičnu kuću površine 201 m2, sa pripadajućom okućnicom površine 232 m2. Udaljena 5 km od Prijepolja, naselje Brezovača. U suterenu smeštena je garaža i podrum, prvi sprat ima : terasu , predsoblje, dve spavaće sobe od kojih jedna soba ima....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, TRSTENIK, 60.000 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju dvoiposoban stan ukupne površine 56m2 na 1. spratu stambene zgrade u Trsteniku u blizini pijace. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, terase. Stan poseduje CG i pripadajući podrum. U blizini se nalaze....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 60.000 €
03.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan na prvom spratu površine 43m2 bez terase u mirnom delu grada u naselju Pivara. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, ostavom, kupatilom i velikom terasom. Poseduje i pripadajući podrum. PVC stolarija, podna....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran dvosoban stan na 1 spratu četvorospratnice kod učiteljske škole u Jagodini 54 m2 + terasa i podrum oko zgrade manji park , mesto za parkiranje .

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 65.000 €
01.05.2025 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo uknjiženu kuću u vikend naselju Ritopek. Građevinske površine 160,97 m2, korisne površine 140,81m2, uknjižen plac od 9,34 ari. U prizemlju kuće su: dve spavaće sobe, kuhinjsko-trpezarijski deo, kupatilo, hodnik, sa izlazom na veliku terasu, velika ostava....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 55.000 € na 53.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZAKLOPAČA, 53.000 €, 161,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 70.000 €
06.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 60.000 €
08.05.2026 - 55.000 €
13.05.2026 - 53.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, APATIN, 50.000 €, 61,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

APATIN - ZAMENA STAN ZA KUĆU UZ DOPLATU - Nudimo dvosoban stan 61m2 na PRVOM SPRATU, koji se sastoji iz kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, spavaće sobe i dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu.Ima podrum. Tražimo trosobnu kuću bez puno ulaganja uz našu doplatu Cena: ZAMENA....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 280,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana porodična kuća od 280m², smeštena u samom centru sela Majur, na velikom i ravnom placu od čak 38 ari – idealno za porodični život, ali i za poslovnu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran stan od 50 m², na 1. spratu, u strogoj centru grada, minut od Obilićevog venca. ✅ Nenamješten, kuhinja i kupatilo potpuno novi i spremni za korišćenje ✅ Miran i funkcionalan, idealan za život u srcu Beograda ✅ Terasa, balkon i podrum ✅ Centralno grejanje, internet....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 49.000 €, 36,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep jednosoban stan u Viogorskoj ulici, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini centra Zlatibora. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova, u uknjiženom i useljivom objektu. Zahvaljujući južnoj orijentaciji, stan je osvetljen i prijatan tokom celog....

 
 
 
  Stan, ŠID, 46.500 €, 63,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

tan 63m2 na odličnoj poziciji u centru Erdevika. Stan je dvoiposoban i dvostrano je orjentisan. Nalazi se na 1 spratu od 3 bez lifta. Stan uz sebe ima dve ostave u podrumu. Stan je izrenoviran podovi laminat i pločice, stolarija drvena. Terasa se nalazi na strani gde ima pogled na....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2024.,

www.klikdooglasa.com

U Krčedinu, opština Inđija prodaje se stan površine 62m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od dve sobe, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, ostavom, terasom na koju se izlazi iz hodnika. Stan je renoviran, PVC stolarija.Uz stan se prodaje dupla garaža, podrum, bašta.Zgrada....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo održavan dvosoban stan, smešten na prvom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Zahvaljujući istočnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao i prijatan za boravak tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno iskorišćen....