• GoHome Professional
do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 e - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 e - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 eura/m2

  • Za upit "do 210 m2 parking do 79000 eura što veći do 1600 eura/m2" pronađeno 3 931 nekretnina - prosečna cena 1.111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BELOŠEVAC, 85.000 €, 116,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nova kuća u naselju Beloševac 116 m2 na 5.5 ari placa. Kuća se nalazi na prelepoj i mirnoj lokaciji. Sastoji se od hodnika, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i spavaće sobe. Ispred se nalazi velika natkrivena terasa od 30 m2. Na spratu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 116,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u naselju dva bresta iznad vrtica Carolija, kuca se sastoji od 2 stambena objekta glavna kuca 85m² i pomocni objekat od 31m² sa dva tavana, podrumom, garazom i bunarom. Za vise informacija kontakt 0665397422 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks stan kod Pravnog fakulteta. Ukupne površine je 116m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade bez lifta. Donji deo stana je uknjižen površine 62m2, gornji deo stana je 54m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban nenamešten stan na Paliluli sa prelepim pogledom na grad. Površine je 116m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 3 spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor četvorosobne strukture na Paliluli sa prelepim pogledom na grad. Površine je 116m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, četiri prostorije, odvojene kuhinje, dvojenog wc-, kupatila i dve terase. Prostor....

 
 
 
  Kuća, MALČA, 50.000 €, 116,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na 10-ak kilometara od Niša u selu Malča. Kuća je površine 116 m2 u osnovi, nalazi se na placu od 954 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje treba da se sređuje, sprat se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 84.900 €, 115,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću u Čurugu. Prelepo mesto nadomak Novog Sada. Kuća je građena čvstim materijalima i opremljena je PVC stolarijom, laminatom, domaćom keramikom. Sprat je završen i useljen pre tri godine. Odličan raspored, prostorija čini ovu nekretninu idealnu za porodice....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 55.000 €, 115,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121323, 8.67a, spratna, struja, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, mogućnost proširenja. Vikend kuća u izgradnji, u popularnom vikend naselju Mandjelos. U ponudi su dve parcele od po: 867m2 i 800m2, jedna....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 45.000 €, 115,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u izvornom stanju , potrebno ulaganje, lokacija odlicna, pogodna za investicije. Cvrsta gradnja, debeli zidovi(nema vlage) visoki prostrani tavan, veliki podrum sa zasebnim ulazom. Ima 115 kvadrata. Nalazi se na samo 200 metara od glavnog trga u Beceju. Cena je 45 000. Ovakva....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 39.000 €, 115,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca komplet sredjena kljuc u ruke sve novo u Backo Petrovo selo , kuca ima 115m2 , dvoriste 800m2 , odvojene 3 spavace sobe , dnevni boravak , trpezarija , kuhinja , hodnik , kupatilo , izolacija ,dvoriste velika nastresnica za 4 automobila , klima nova inverter pre mesec....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 31.830 €, 115,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u Loku, selu u opštini Titel, na oko 35km od Novog Sada. Nalazi se na placu od 1652m2. Kuća je, uz manja ulaganja, odmah useljiva. Sve prostorije u kući su komforne. Zidana je delom čvrstim materijalom, delom čerpićem, krov pretresen i sređen. Stolarija je u čitavoj....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 31.000 €, 115,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Kuća sa placem u Staroj Palanci, Bačka Palanka Prodaje se kuća za renoviranje ili rušenje, površine 115 m² , na placu od 204 m² u mirnom delu Stare Palanke. Nekretnina poseduje priključke struje, vode i kanalizacije . Cena: 31.000 € Idealan potencijal za gradnju nove kuće....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 85.000 €, 114,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

kuća u Bečeju na mirnom mestu kuhinja dnevni boravak i 3 sobe kupatilo i vece 1 posebno legalizovana ima upotrebnu dozvolu trofazna struja 2 klime Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 22.000 €, 114,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U Bečeju ( Novo Selo ) , prodaje se trosobna porodična kuća površine od 114 m 2 sa pomoćnim objektima zasebne površine 38m 2 , 25 m 2 i 15 m 2 na parceli površine od 1357 m 2 . Kuća je pretežno od mešovitog materijala i u solidnom stanju. Nekretnina poseduje monofaznu struju. Ova....

 
 
 
  Kuća, KULA, 82.400 €, 113,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Kuli, smeštena u mirnom i porodičnom okruženju, povučena od glavnog puta što pruža dodatnu privatnost i tišinu. Kuća se sastoji od tri komforne sobe, kuhinje, hodnika i kupatila, sa funkcionalnim rasporedom koji omogućava udoban život. Idealna je za porodice....

 
 
 
  Kuća, KAC, 79.560 €, 113,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na pordaju kuća u Kaću. Odlična pozicija kuća. Uknjižena 1/1. Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra: 552135 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 77.250 €, 113,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Čereviću na 100m od Dunava! U blizini se nalaze pošta, marketi, pijaca, apoteka, autobusko stajalište, sve neophodno za život. Kuća je čvrste gradnje. Odlična! Uknjižena na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Pozovite za više informacija! Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 77.250 €, 113,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Centru Čerevića. 100m od Dunava! U blizini se nalaze crkva, pošta, marketi, pijaca, apoteka, autobusko stajalište. Sve neophodno za živo! Kuća čvrste gradnje. Odlična! Uknjižena na vlasnika bez tereta i zabeležbi. Pozovite nas za više informacija! Agencijska oznaka:....

 
 
 
  Kuća, KULA, 66.950 €, 113,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, TITEL, 66.950 €, 113,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji nudimo vam dobro održavanu kuću, odličnog rasporeda. Kuća je uknjižena. 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-kuca/gardinovci-centar/510841 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KULA, 66.950 €, 113,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Kuli, smeštena u mirnom i porodičnom okruženju, uvučena od glavnog puta što pruža dodatnu privatnost i tišinu. Kuća se sastoji od tri komforne sobe, kuhinje sa trpezarijom,ostavom , hodnika i kupatila, sa funkcionalnim rasporedom koji omogućava udoban život.....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 36.500 €, 113,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18205 U jednom od najlepših vojvodjanskih sela na obroncima Fruške gore i prelepih jezera prodaje se kuća 113m2 na placu od 22 ara.Kuća ima pomoćne objekte , letnju kuhinju, terasu, tavan, podrum, baštu i voćnjak.Podovi su brodski pod i pločice.Kuća ima gradsku i....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 32.000 €, 113,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na velikom placu od30 ari jedna kuća je novije gradnje od čvrstog materijala druga kuća je starija ali je krov pretrešen. Jedna kuća ima 88m2 a druga 25m2. Obe kuće su uknjižene. Objekata ukupno ima 4 na placu. Struja je monofazna, voda gradska, kanalizacija. Podovi su laminat....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 65.000 €, 112,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se samostalna kuća u Novom Selu, u mirnoj ulici. Kuća se nalazi na lepom placu sa garažom. Na podovima se nalaze nove pločice, kupatilo je renovirano, u sobama se nalazi laminat. Svi prozori u kući su novi pvc. Gas je u ulici. Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 60.000 €, 112,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od centra Novog Bečeja ( Vrlo lepa lokacija ) u blizini reke Tise, prodaje se kuća etaže P+ Pk. Trenutno od celokupne kuće je delimično osposobljeno trosobno prizemlje površine prizemlja od 112 m 2 i u građevinskom smislu zavrešenim potkrovljem koji nije stambeno osposobljen,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 58.400 €, 112,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca je starija, ima 112 metara kvadratnih, a plac je na ukupno 277 metara kvadratnih. Nalazi se na izuzetno lepoj lokaciji u blizini pravoslavne crkve u Svetozara Miletica 72, sa komotnim prilazom i oko 18m duzina fronta sa ulice. Kuca je u funkciji, pogodna za renoviranje, a u slucaju....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 54.000 €, 112,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća blizu centra Srbobrana, blizu Doma zdravlja. kuća ima do ulice tri sobe, hodnik kupatilo, posebno dnevnu sobu, a posebno veliku kuhinju sa trpezarijom, ostavu pored kuhinje, veliku ulaznu zastakljenu terasu iz koje se ulazi u više prostorija. U kući ima još....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 45.000 €, 112,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepom i mirnom delu Krupnja, nedaleko od centra, sastavljena od tri nivoa, kvadrature 112m² (u kvadraturu su uračunati prizemlje i sprat koji su sredjeni i useljivi, dok potkrovlje nije). Kuca se nalazi u dvorištu površine 400m². Kuca je kompletno opremljena nameštajem....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 44.800 €, 112,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kući u naselju Pasi Poljana. Na odličnoj lokaciji za život za one koji vole da pobegnu od grada i gradske buke. Stan je površine 112m2, sastoji se iz dva nivoa. Na prvom nivou su predvidjene dve odvojene spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dok su....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 20-tak minuta vožnje od Novog Sada. Zidana kuća na parceli od 494m2. Postavljena Pvc stolarija u celoj kući. Urađeno centralno grejanje. Iz dva nivoa. U gornjem tri sobe, kuhinja, kupatilo, ostava i terasa sa koje se pruža prelep pogled. U donjem delu kupatilo i dve sobe. Odlično....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 43.260 €, 111,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća po povoljnoj ceni u mirnom i lepom delu Turije, blizu centra. Kuća ima tri sobe, posebno kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, ostavu i lepo veliko predsoblje. Kuća je svetla,prostorije komotne i uz jedno krečenje je odmah useljiva, ali se može renovirati po želji....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 35.000 €, 111,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća od čvrstog materijala u centru Svilojeva, u neposrednoj blizini vrtića, škole, crkve i ambulante. Kuća je prizemna, 111m2, sa okućnicom od 540m². Sastoji se od dve terase, hodnika, kuhinje sa trpezarijom, toaleta, špajza, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, podruma....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zasebna kuća na ravnom placu od 18 ari, održavana, promenjena PVC stolarija, renovirano kupatilo. Kuća je uknjižena sa građevinskom dozvolom, svojina 1/1. Korisne površine 70kvm+30kvm terase.Trenutno samo za keš kupce Prostorije: I nivo - predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 70.000 €, 110,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u širem centru grada površine 110 m2. Sastoji se od hodnika, kupatila, toraleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dve sobe, i garaža. Kuća građena od čvrstog materijala, po plafonima štukatur, struja trofazna, kanalizacija gradska, stolarija drvena. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 61.800 €, 110,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, na glavnom putu za centar Čerevića u naseljenom delu povezanom sa gradskim prevozom. Na placu od 520m2 se nalaze pomoćni objekti, bašta i mesta za parkiranje dva vozila. Kuća je prizemna, starije gradnje, strukturno je trosobna sa dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Kovin, Pločica - Kralja Petra I kuća, 110m2 (terasa5m2), prizemlje, TA, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 8. 88 ari Na 10km od Kovina, a na 40km od Beograda, u mestu Pločica, prodaje se kuća sagrađena na placu od 8. 88 ari. Prostorije: velika kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 594)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>