• GoHome Professional
do 210 m2 parking 2.sprat zadnjih 14 dana do 15000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210 m2 parking 2.sprat zadnjih 14 dana do 15000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 parking 2.sprat zadnjih 14 dana do 150000 eura

  • Za upit "do 210 m2 parking 2.sprat zadnjih 14 dana do 150000 eura" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 2.354 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Miljana Miljani��a, 2/3, gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se uknji��en 2.0 stan u ulici Miljana Miljani��a, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovi��a. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep trosoban stan u novogradnji, u naselju Telep, Novi Sad. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno dva, a površine je 71 m². Objekat je useljiv odmah, legalizovan i uknjižen, uz mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan dolazi i jedno parking mesto, koje je uračunato....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210 m2 parking 2.sprat zadnjih 14 dana do 150000 eura'
132.210 €
132.210 €
128.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.700 €, 40,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102280 CENA 134400e +3% agencijska provizija. Prodaje se nov ne useljavan jednoiposoban stan na Podbari blizu centra u neposrednoj blizini Riblje pijace. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan, na atraktivnoj lokaciji u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Ispred zgrade je dostupno autobusko stajalište, a nadomak su mnogi marketi, pošta, opština, piljare, škola, vrtić… Po strukturi je dvoiposoban, uknjižene površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini TC Big Fashion, u Uralskoj ulici, prodaje se poslovni prostor/kancelarija u poslovnoj zgradi. Prostor je pozicioniran na 2. spratu i ima površinu od 37 m². Grejanje je centralno, a obezbeđen je i parking, što dodatno doprinosi praktičnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 105.000 €, 51,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 51 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 104.000 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan 57m2, u novijoj, manjoj stambenoj zgradi, na lepoj, mirnoj lokaciji u Donjoj Vrežini. Stan se nalazi na drugom spratu, bez lifta. Osvetljen stan koji zrači toplinom i lepom energijom, sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mirijevski bulevar, 2/3, eg,-Stvarna povr��ina-37m2 , ugovorna povr��ina-37.00m2, Prodaje se odli��no pozicioniran svetao dvosoban stan na Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se ��kola, market, restoran i crkva. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, spava��e sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.600 €, 35,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Vitezova Kara��or��eve zvezde, 2/4, ta, uknji��en,-Stvarna povr��ina-35m2 , ugovorna povr��ina-35.00m2, Prodaje se kompletno renoviran stan na Mirijevu, sme��ten na drugom spratu pristojne zgrade sa ukupno ��etiri eta��e. Stan se odlikuje odli��nim rasporedom i savremenim enterijerom,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan površine 33m2 na jednoj od najtraženijih mikrolokacija u Krnjači, u blizini škole. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade novije gradnje (2012), koja se odlikuje odličnom izolacijom i održavanim ulazom. Grejanje: Na struju....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 31 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 64.756 €, 33,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi BOX nekrentina, na prodaju jednosoban stan površine 33 m², smešten u mirnom naselju Donja Vrežina, u Nišu. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, što dodatno doprinosi praktičnosti i udobnosti svakodnevnog života. Raspored prostora obuhvata ulazni deo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan je uknjižen, nalazi se na drugom spratu i orijentisan je na dve strane, što pruža obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>