• GoHome Professional
do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2

  • Za upit "do 210 m2 klima do 91000 eura lift do 1700 eura/m2" pronađeno 1 451 nekretnina - prosečna cena 1.114 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 43.000 €, 37,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Radničkom naselju i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na V spratu, kvalitetne starije zgrade bez lifta. Veoma je lepe strukture i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 96.696 €, 54,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni objekat, spratnosti Po+P+6, gradi se na veoma traženoj lokaciji u naselju Pantelej, između Somborskog bulevara i hotela Zen, u neposrednoj blizini osnovne škole Čegar i Stefan Nemanja, okruženo velikim brojem prodavnica, apoteka, kafićima i ostalo. U blizini se nalazi i Pantalejska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.700 €, 58,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful one bedroom apartment in BW Sole. Just steps away from Galeria shopping center and Sava promenade. You have all you need at your fingertips. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 91.900 €, 80,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se svetao i funkcionalno organizovan trosoban stan u strogom centru Vrbasa, ukupne površine 80 m² (74 m² stambenog prostora + dve terase). Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade. 🏡 Raspored: Stan ima odličan raspored – iz velikog ulaznog hodnika ulazi se direktno u sve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 93.280 €, 52,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposban stan površine 51,82m2, na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Subotici, u ulici Šenoinoj, površine 66 m², na 5. spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta , u mirnom i funkcionalno organizovanom delu grada. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja kombinuje blizinu centra grada sa komforom porodičnog života . Ključne prednosti:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 88.000 €, 78,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s483 Prodaje se izvanredan stan od 78 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom naselju 25. maj, poznatom po svojoj uređenosti i blizini svih potrebnih sadržaja. Stan je potpuno renoviran i prepun dnevne svetlosti, sa dekorativnim....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.000 €, 71,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Prelep, komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, terase, ostave na terasi i hodnika koji je u potpunosti iskoristiv, Uknjižen, zgrada ima upotrebnu dozvolu. Grejanje je isključeno, ali se plaća 10%, klima,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.020 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja smeštena u mirnijem delu Pantelja koja ispunjava sve zahteve energetske efikasnosti i prilagođena je savremenom načinu života jedne porodice. Prodaje se jednoiposoban stan površine 48,90m2, na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.860 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 75.500 €, 42,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan 42m2 u Mokranjcevoj ulici u neposrednoj blizini hotela "Vidikovac" na II spratu u zgradi novije gradnje bez lifta.. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno, ugradjena....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.528 €, 37,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatila i terase. Osnovne karakteristike: Grejanje: Etažno podno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje 4. juli (D3). Površine 82 m2 + terasa. Sastoji se od predsoblja, trpezarije sa izlazom na terasu, komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, degažmana - dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima keramika, centralno gradsko grejanje, klima uređajStan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 79.195 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 63.000 €, 35,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 88.200 €, 49,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novoj zgradi iza Danubiusa. Dvosoban, 49 kvadrata, na drugom spratu, bez lifta. Kao nov, velika terasa, novo kupatilo sa đakuzi tuš kabinom, klima, centralno grejanje sa kalorimetrom, opremljen stvarima i uređajima. Cena je fiksna. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na Margiti od 50m2 na 4.spratu od 5 spratova, lift, grejanje eg na norveške radijatore, klima, biciklarnik, useljiv odmah. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AKCIJA: ZA KUPOVINU OVE NEKRETNINE KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU. Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku izmedju Kraljevih čardaka i MUJEN LUXA nalazi se zgrada sa stanovima koji će do 10. decembra biti useljivi . Na prodaju luksuzan stan (studio-garsonjera) od 31m2 u prizemlju zgrade koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-403 (od ukupno 403)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>