• GoHome Professional
do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2" pronađeno 882 nekretnina - prosečna cena 1.870 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 176.000 €, 74,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.140 €, 74,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan od stan 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na 10 min laganog hoda do strogog centra grada, Dunavske I Zmaj Jovine. Zgrada useljena 2015 godine.Stan je dvostrano orijentisan te je jedan od retkih koji nudi pogled na Gundulićevu i pogled na park iza zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 168.480 €, 74,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

492630-Izgradnja cena sa PDV-om. Urbana vila. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika. Ne pušači. Ne životinje. Za one koji vole komfor i urednost. Nov nameštaj. Renovirano. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.890 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, hrastov parket. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, NOVA DETELINARA / SAJAM, TROSOBAN STAN - odlična ponuda na sjajnoj lokaciji, u mirnom delu kvarta koji je ušuškan u zelenilo. Čini ga fantastičan, prostran dnevni boravak, potpuno odvojen radni deo kuhinje, trpezarija, dve vrlo komforne sobe, kupatilo i prelepa terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 194.000 €, 74,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Predstavljamo vam elegantan, trosoban dupleks stan na izuzetnoj lokaciji – Stari Košutnjak, jednoj od najtraženijih i najlepših rezidencijalnih zona u Beogradu. Ova nekretnina je savršen spoj udobnosti, luksuza i mirnog okruženja, idealna za sve koji žele kvalitetan život daleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.050 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je Fenomenalan duplex na odličnoj lokaciji potez Bulevara. Nekretnina se sastoji od dnevnog boravka, 3 spavaće sobe, kuhinje, dva sanitarna čvora i terase. Odlično je održavana, potrebna minimalna higijenska ulaganja. U blizini svih neophodnih stvari. Većina stvari sa slika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

541671-Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Telepu. U pitanju je četvorosoban stan odličnog rasporeda sa vrhunskom opremom. Grejanje je podno. Uz stan idu i gratis dva parking mesta. Zgrada je odlično pozicionirana u blizini je sve što Vam je neophodno za svakodnevno funkcionisanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban duplex od 74m2 na lokaciji Podbara, sa mnogobrojnim potencijalima. Idealno za Mini Hostel, izdavanje na dan ili apartmane, kao i za višečlanu porodicu Urađeno u "California" stilu. Poseduje na obe etaže dva u mermeru uradjena kupatila. Zgrada poseduje lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 191.610 €, 74,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji. Rok završetka je leto 2026. godine. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme poznatog investitora. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a! Pozovite nas za više informacija! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: EMAIL: office.nsgroup@gmail.com MOBILNI: 0616178229....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.800 €, 74,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Telep - Novi Sad prodaja 4,0 stana od 74m2. Stan se nalazi na prvom spratu troetažne zgrade izgrađene 2018. godine. Prostor ima idealan raspored sa četiri sobe, kupatilom, dva toaleta i terasom. Stan je nov i polunameštеn sa kuhinjskim elementima, plakarima i internet priključkom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.350 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-adice/542984 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Zvezdari, kod Đeram pijace, ulica Bulevar Kralja Aleksandra, u zgradi koja je zidana 1968. godine, na poslednjem 6. spratu, bez lifta, iznad stana tavanski prostor i mogucnost prosirenja stambenih kvadrata. Stan je uknjizen na 72m2 + 2m2 je lodja. Veoma funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 74,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan na odličnoj lokaciji, mir zelenilo, parking. Sa terasama ima 86 m2. Sobe velike komforne, odličan stan! uz stan ide i tavanski prostor oko 15 m2, koji je preuređen u atelje i pripada ovom stanu! Vredi pogledati! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.000 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZEN STAN,ODLICNOG RASPOREDA SVE IZ HODNIKA. U ZGRADI NEMA LIFT. DVORISNO ORJENTISAN. ZA VISE INFORMACIJA plus 3% agencijska provizija.069780578 Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 46.000 €, 74,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO LEGALIZOVANO Možete pozvati i preko aplikacije VIBER Prodajem uknjiženu useljivu kuću u selu Pridvorice kod Smederevske Palanke Šumadija od 103kvadrata na placu od 8 ari sa podrumom 15 kvadrata, pomoćnim objektom 15 kvadrata, montažni objekat za alat 6 kvadrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 duplex od 74m2 - ugao Novosadskog Sajma i Bulevara Oslobođenja. +3% agencijska provizija AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333 broj licence 4290 EXPO REAL ESTATE DOO Bulevar Zorana Đinđića 45V,Novi Beograd Upisan u registar posrednika 1817. Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Prostran i komforan stan odličnog funkcionalnog rasporeda, sa dve spavaće sobe ( većom i manjom ), kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom, dnevnom sobom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 154.000 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u neposrednoj blizini pravnog i ekonomskog fakulteta, na 200m od pešačke zone. Stan ima 75m2, nalazi se na 3. spratu, u zgradi sa liftom. Po strukturi je trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, špajza, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 75m2, u blizini Parka Sv. Save, na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na osmom spratu sa dva lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlaskom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 195.700 €, 75,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan trosoban stan na top lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dve spavaće sobe, 2 terase i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1, bez tereta i zabeležbi. Stan se može pogledati svaki dan uz prethodnu najavu. Za sve dodatne informacije pozovite. šifra 519912,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, u zgradi od fasadne cigle, odličnog rasporeda. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem kredita. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.600 €, 75,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na trgu kralja Aleksandra. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u samom centru grada, na par minuta od pešačke zone, Pravnog i Ekonomskog fakulteta, osnovne škole Radoje Domanović. Odlična investicija za porodični život. Stan je uknjižene kvadrature 75m2. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan i kompletno opremljen dupleks stan u mirnom delu Karaburme, idealan za porodični život ili kao investicija za izdavanje. Struktura stana: Donji nivo (45 m² – uknjižen): Hodnik Dve spavaće sobe Kuhinja Dnevni boravak sa izlazom na lođu Kupatilo Gornji nivo (30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i porodičnom delu Zvezdare, u kući sa zasebnim ulazom, nalazi se prostran i svetao stan koji je savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti. Okružen zelenilom i tišinom, a opet na par minuta hoda od autobusa, tramvaja, banaka, škola i marketa, ovaj stan nudi idealne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 75,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderan stan površine 75 m², smešten u novogradnji u samom centru grada. Stan se nalazi na poslednjem, osmom spratu kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je odličnog rasporeda i pruža visok nivo komfora za porodično stanovanje. Zgrada poseduje kompletnu infrastrukturu,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 628)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>