• GoHome Professional
do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji kablovska klima 80 m2" pronađeno 885 nekretnina - prosečna cena 1.871 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.770 €, 77,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.450e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 166.550 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, najbolji odnos cene i kvaliteta! kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 209.090 €, 77,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno opremljen trosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora, ostavu i terasu. Uz stan dobija se i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan sta bez ikakvih ulaganja na odličnoj lokaciji. U blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 206.210 €, 77,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - na Limanu 1! Stan koji odiše komfornim sobama! Dva sanitarna čvora, dve terase sa kojih sa pruža fantastičan pogled ka Fruškoj gori! Retko u ponudi na jednoj od najboljih gradskih lokacija! Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.130 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova fantastična izgradnja se nalazi u najatraktivnijem delu Telepa u mirnoj ulici bez buke i saobraćaja. Udaljena je od Bulevara Patrijarha Pavla nepunih 100 m, Bulevara Evrope 450m a od centra grada 3.5 km. Funkcinalan, trostrano orijentisan stan u prizemlju sa prostranim dnevnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 189.480 €, 77,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.870 €, 77,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 487424 - kon.tel. 069/2244173 *** Odličan troiposoban stan na Adicama! Novogradnja! Izuzetan raspored prostorija, kao i izuzetno prostran dnevni boravak krase ovaj odličan stan! Izuzetna prilika! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. #1 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 214.000 €, 77,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 138.700 €, 77,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja u centru Veternika. Pozovite nas za više detalja. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 77,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan uknjižen trosoban stan okružen zelenilom. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 77,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, prodaje se trosoban dupleks stan površine 77 m², koji predstavlja savršen spoj funkcionalnosti i modernog načina stanovanja. Smešten u mirnom, a istovremeno urbanom delu grada, stan se nalazi u blizini škola, prodavnica, javnog prevoza i svih neophodnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 118.450 €, 77,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je lepa i funkcionalna montažna kuća, smeštena u Starim Ledincima, u jednom od najtraženijih naselja u okolini Novog Sada, poznatom po čistom vazduhu, blizini Fruške gore i opuštenom načinu života. Idealna je kako za porodični život, tako i kao vikendica za odmor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 161.000 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Novogradnja Kablovska Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena nekretnina na potezu Liman 3. Poznat kvalitet starogradnje sa odličnim rasporedom prostorija. Stan je dvorišno orijentisan sa fantastičnom terasom od cca 30m2. Bez buke puno parkinga i zelenila. Stan poseduje dva mokra čvora i pripadajuću ostavu od cca 5m2. Sav neophodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 155.600 €, 78,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 78,47m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 177.500 €, 78,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u blizini Margera, na samo nekoliko minuta od pešačke zone. Takođe su u blizini osnovna škola, gimnazija, vrtić, fakultet sporta i fizičkog vaspitanja, fakultet zaštite na radu, Pravni fakultet, Ekonomski fakultet, pošta, ambulanta,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.570 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78,10....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 176.750 €, 78,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Vrhunska nekretnina vredna Vaše pažnje, predstavljamo Vam izgradnju koja se nalazi na Mišeluku. Urbana vila sa svega tri stana. Fantastičan trosoban stan, sa savršenim rasporedom. Posreduje konforan dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe pravilnog oblika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 78,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban stan u blizini centra grada, na par minuta od pešačke zone. Površina stana je 78 m2 korisne površine plus dve terase. Stan se nalazi na devetom spratu stambene zgrade sa dva lifta, izuzetno je osvetljen i ima iz svih soba i terasa prelep panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno namešten, veoma svetao trosoban stan sa pogledom na Spens. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i terasa. Ulično orijentisan.....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 72.100 €, 78,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Titelu u samom centru! Sama kuća ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju . Poseduje kotlarnicu i lepo dvorište. Odlična investicija za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.300 €, 78,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan,odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, toalet, terasa,na 3 spratu bez lifta,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv,cena 850 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 212.100 €, 78,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan, četvorosoban stan u izgradnji. Nalazi se na odlicnoj lokaciji. idealan za porodično stanovanje. Kvalitetna oprema, nov, neuseljavan stan. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 78,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je svetao i izuzetno prijatan dupleks od 78 m², smešten u zgradi novije gradnje koja se pažljivo održava. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodnog svetla tokom celog dana i odličnu ventilaciju, čime dodatno doprinosi osećaju udobnosti. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.470 €, 78,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u samom srcu grada, pozicioniran u modernom stambenom objektu PO+P+VIII i PO+P+VI, na najtraženijoj lokaciji. Lokacija je idealna jer se nalazi na svega pet minuta od pešačke zone i centra grada, a blizina obrazovnih ustanova i drugih uslužnih delatnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 78,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 499199 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 202.910 €, 78,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan na lokaciji Socijalno. Na desetak minuta šetnje do pešačke zone. Zgrada koju je gradio investitor, poznat po kvalitetnoj gradnji. Uređeni hodnici, lift najnovije generacije, kao i oprema stanova. Prostrana, osvetljena dnevna soba izlazi na terasu koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje! Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 93.000 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama. Stan je odličnog i funkcionalnog rasporeda u donjem delu su dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom na terasu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten svetao trosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Nadomak TC Promenada i Spensa, u blizini pešačke zone, fakulteta, škole, vrtića Ovaj veoma komforan stambeni prostor u centralnom delu čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan duplex stan površine 78m² u novijoj zgradi na mirnoj lokaciji u Klisi. Stan je idealan za porodično stanovanje, sa funkcionalnim rasporedom prostorija i svim pogodnostima savremenog života. Donji nivo obuhvata prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu, idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na odličnoj lokaciji. Funkcionalnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u se prostorije. Tri spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena, izlaiz na terasu, gde se nalazi ostava, kupatilo i posebno wc. Parket u svim sobama, stolarija drvena. Stan je uredan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2 spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 629)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>