• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2" pronađeno 6 415 nekretnina - prosečna cena 1.542 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • klima
    • uknjižen
    • renovirano
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Adice, 121.950 €, 74,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan na samom uzlazu u Veternik. Lokacija odlična za miran porodičan život. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Za više informacije slobodno nas pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, trosoban stan 74m2, na 7.spratu, u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na Novoj Detelinari kod Sajma. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuihinje, posebno je i trpezarija sa velikim trpezarijskim stolom i klupama, dve spavaće sobe, kupatila,, hodnika, i velike nadkrivene....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, NOVA DETELINARA / SAJAM, TROSOBAN STAN - odlična ponuda na sjajnoj lokaciji, u mirnom delu kvarta koji je ušuškan u zelenilo. Čini ga fantastičan, prostran dnevni boravak, potpuno odvojen radni deo kuhinje, trpezarija, dve vrlo komforne sobe, kupatilo i prelepa terasa sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 152.440 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican stan na Limanu 3! Za vise informacija kontaktirajte nase agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 152.440 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan 74m2 u odličnom stanju bez ulaganja. Stan je sa vrlo lepim rasporedom, ima veliku terasu, dvorišno orijentisan. Nalazi se na 7 spratu zgrade sa liftom, iznad su tavanske prostorije od kojih jedna pripada ovom stanu. Centralno gradsko grejanje i protočna....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi mirnoj ulici u Borci, u blizini Doma zdravlja, vrtica, MaksijaStan je po strukturi cetvorosoban, na dva nivoa. Na prvom nivou se nalazi prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, toalet,ostava i predsoblje. Na drugom nivou su tri spavace sobe, kupatilo, dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Satelit, 118.900 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na Futoškom putu. Dugo godina bio izdat, sada je prazan zbog prodaje. Useljiv odmah po isplati.Ima izlaz i sa dvorišne strane. Pogodan za razne delatnosti. Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra: 530100 Starija gradnja, Internet, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican lokal na Satelitu.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Novogradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.850 €, 74,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju koja se nalazi na odličnoj lokaciji na Adicama. Dobra povezanost brzim putem sa centrom grada. Jednom rečju.u blizini sva potrebna infrastruktura. Odlična oprema sigurnosna ulazna vrata, pločice, pvc stolarija. Rok je maj 2025 godine. Za kupce prvog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 118.150 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok završetka radova je septembar 2026. *Prvi sprat *Za više informacija, pozovite 021/221-5500 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite naše agente. Terasa.

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 123.300 €
06.02.2026 - 122.500 €
15.02.2026 - 122.000 €
08.03.2026 - 121.500 €
20.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom stambenom delu grada, na 150m od autobuske veze za grad, Blizu stajališta Vršačkog prevoznika koji saobraća direktno do Beograda, i Tri velika marketa (Maksi, Mere i Stokomak), pešaka 10 min., Na ograđenom placu 4,36 ari, nalazi se novija, prizemna montažna kuća. Trostrano....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 119.500 € na 118.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PANČEVO, 118.000 €, 74,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 122.000 €
06.03.2026 - 121.500 €
22.03.2026 - 121.000 €
05.04.2026 - 119.500 €
01.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nova montažna kuća od 74m2 sa dvorištem u blizini benzijske pumpe Petrol na Novoseljanskom putu. Na placu od 4.3 a, pored kuće nalaze se garaža od 35m2 sa rolo-vratima i bunar sa tehničkom vodom. Plac je ograđen celom dužinom i idealan je za porodični život. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 117.760 €, 74,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji za porodičan život u Bomanskoj ulici na Telepu prodaje se troipisoban stan a nalazi u prizemlju spratne kuće sa dve stambene jedinice. Kuća sadrži dva stana, jedan na prizemlju a drugi na spratu, fizički su odvojeni spoljnim stapenicama a i papirološki su nezavisni.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 113.300 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,ulicni lokal sa garsonjerom na galeriji i ogradjenom bastom.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Starija gradnja.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan ulični lokal na lepoj lokaciji na Novom naselju. Pogodan za razne namene, ugostiteljstvo, ordinacije, kancelarije. Uz određena ulaganja može se prilagoditi nameni. U prizemlju je otvoren prostor sa previdjenim mesom za kuhinju i kupatilo sa izlazom na terasu.Na galeriji je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.000 €, 74,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban duplex sa odlicnim rasporedom, vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 111.840 €, 74,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 111.615 €, 74,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 368 U ponudi stan od 74m2 na izuzetnoj lokaciji u naselju Banovci Dunav, uz samu obalu reke. Stan ima veoma lep raspored koji čine dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, predsoblje, kupatilo i dve spavaće sobe. Kompleks Dunavske kapije se gradi od najkvalitetnijih materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 110.200 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam,Bez ulaganja, stan je kompletno renoviran , uknjižen 1/1, odlična lokacija, dva mokra čvora, italijanske tehnike na zidovima, sigurnosna vrata, poseduje ostavu na tavanu i manju pored ulaza u stan, zgrada ima 2 lifta od kojih je jedan teretni, biciklana u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

APATIN! Nedaleko od centra Apatina, prodaje se kuća uknjižene površine od 74m2, na terenu je veća, cca 150m2, jer ima i spratni deo. U dvorištu se nalazi još i garaža. Pored na parceli se prodaje još oko 1500m2 prostora na kojem je armirani beton, velika zidana nadstrešnica, pomoćni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića na sedmom spratu sa dva lifta. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi. Stan ima ulazni hodnik, levo je ulaz u dnevnu sobu koja je drvenom pregradom pregrađena od kuhinje, trpezariju i izlaz na veću terasu. Levo iz hodnika je spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme, cena sa pdv-om. šifra:548550 b122 Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda! ! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra povoljno!! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prilika cetvorosoban Povrat pdv-a . Dobar raspored. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan stan u izgradnji u Lipovom Gaju, stan će biti odlično opremljen. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Šifra: 548550 .

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prizemnu porodičnu kuću u centru Vrdnika. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kuhinje,kupatila i ostave. U sklopu kuće nalazi se i garaža. Terasa kuće je tako orijentisana da se pruža prelepi pogled na Frušku goru. Dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prizemnu porodičnu kuću u centru Vrdnika. Ova šarmantna kuća nudi udoban i prostran dnevni boravak sa direktnim izlazom na terasu, dve udobne spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i praktičnu ostavu. Uz to, kuća dolazi i sa garažom za dodatnu praktičnost.Terasa kuće je....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuca u Vrdniku.Ima odredjenih ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.580 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 106.306 €, 74,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dva identična stana u izgradnji od 74,34 m2 u Staroj Pazovi, u ulici Zmaj Jovinoj. Stanovi su po strukturi dvosobni, nalaze se na drugom i četvrtom spratu. Sastoje se od ulaza , kuhinje i trpezarije , dnevne sobe , terase , wc-a , kupatila , hodnika , ostave i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 74,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 155000€, 74m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Generala Milojka Lešjanina, Medijana Generala....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 106.000 €, 74,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, prizemlje. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Nova Detelinara ,odličan svetao trosoban stan bez ulaganja ,ima svoje parking mesto u dvorištu.Uknjižen 1/1 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052467 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Nova Detelinara,u jednoj od najkvalitetnijih zgrada u Novom Sadu, odličan uknjižen porodičan trosoban. Stan je fantastičnog rasporeda , komforne spavaće sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, ostava u zgradi postoji i dupla garaža od 50m2 koja može da se kupi uz stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 498)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>