• GoHome Professional
do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura što manji 80 m2 do 2000 eura/m2" pronađeno 6 369 nekretnina - prosečna cena 1.544 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • 4.sprat
    • dvorište
    • klima
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.620 €, 73,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Stan idealan za mlađe ljude, izdavanje, starije ljude. Blizina fakulteta, marketa, autobuskog stajališta, apoteka, banaka. Izgradnja sa rokom useljenja septembar 2024. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti, naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.620 €, 73,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA!Trosoban nov. Blizina fakulteta, marketa, autobuskog stajališta, apoteka, banaka. Izgradnja sa rokom useljenja septembar 2024. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti, naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 159.000 €, 73,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnoj i porodičnoj ulici u Železniku, prodaje se prostran trosoban stan od 73m2 u novijoj zgradi – idealna prilika za komforan porodični život sa puno prostora i funkcionalnim rasporedom. Stan odiše svetlošću i komforom, uz pažljivo organizovan prostor koji zadovoljava sve potrebe....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 67.700 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA, NISKE SPRATNOSTI. U ZGRADI SA LIFTOM I GREJANJEM, CENA JE SA URAČUNATIM PDV-OM. STRUKTURA STANA, DNEVNA SOBA SA KUHINJOM, TRPEZARIJOM, HODNIK, DVE SPAVAĆE SOBE I LOĐA. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 67.700 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U NOVOGRADNJI, U STROGOM CENTRU GRADA, NA ODLIČNOJ LOKACIJI, NISKE SPRATNOSTI. SA CENTRALNIM GREJANJEM. STRUKTURA STANA: HODNIK, DVE SPAVAĆE SOBE, DNEVNA SOBA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, LOĐA. POVRŠINA STANA JE 73M2, CENA JE ISKAZANA SA URAČUNATIM PDV-OM OD....

 
 
 
  Stan, SVILAJNAC, 67.000 €, 73,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Svilajnac – Centar Na prodaju stan u centru Svilajnca, površine 73 m², smešten na 3. spratu. Stan je delimično namešten i sastoji se od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, kupatila i dve terase, od kojih je jedna zastakljena. Uz minimalna ulaganja, moguće je preuređenje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 65.000 €, 73,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od mešanog materijala na placu površine 300 m2. U svom sastavu ima predsoblje u kojem je smešten dnevni boravak, zatim kupatilo, spavaća soba i kuhinja. U dvorištu postoji garaža površine 27 m2 i još jedna prostorija površine 23 m2 koja može biti letnja kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Limanu 4 u ulici Ive Andrića. Mir, tišina i zelenilo krase ovu lokacija, takođe postoji dosta mesta za parking. Zgrada poseduje biciklanu. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja. Idealnog je rasporeda (iz hodnika u sve prostorije) Veoma komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen stan na top lokaciji u ekstra zgradi! Besprekoran. Postoji mogućnost kupovine i kompletnog nameštaja i tehnike. Sve novo i pod garancijom. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, hrastov parket, halogena rasveta.Sija. U blizini svih bitnih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka stana 1057033, Dvoiposoban, 73m2, Liman 4 . Oglašavamo prodaju odličnog dvoiposobnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila. Zgrada je uvučena od glavnih ulica, poseduje i biciklanu, sa dosta parking mesta ispred zgrade. Stan renoviran pre par godina i nema većih....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Petrovaradinu. Stan se prodaje kompletno namešten i lociran je u centru Petrovaradina, u blizini vrtića, škole, Doma Zdravlja i gradskog prevoza, na 3 km od centra Novog Sada. Strukturu stana čini velika dečija soba sa mogućnošću pregrade....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je Penthouse. Prodaje se namešten. Odlična lokacija mirna za život. Svi dostupni sadržaji u blizini. Odlično je povezan sa glavnom saobraćajnicom Preradovićeva ulica. Mogučnost kupovine i garaže uz stan. Stan je uknjižen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, troiposoban -penthouse stan, na 4.spratu u zgradi novije gradnje sa liftom na dobroj lokaciji u Petrovaradinu. Stan ima prostran dnevni boravak, odvojenu kuhinju, veliku dečiju sobu 24m2, koja moze da se preuredi u dve sobe, spavaću sobu, galeriju, ostavu, hodnik,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju trosoban stan u samom centru grada, 2 min od pešačke zone, u blizini samoposluge, pošte, vrtića. - Površina stana je 73 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Dvostrano orjentisan stan koji obuhvata hodnik, kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe. Lokacija centar Paraćina. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Troiposoban stan,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 37m² u Vikend naselju. U okviru kompleksa su wellness&spa, dva restorana, dečija igraonica, sportski tereni, tursko kupatilo, sauna, parking , dve recepcije. Preko puta apartmana su prodavnica i kladionica, a u neposrednoj udaljenosti i Maxi objekat. Apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 62.050 €, 73,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - Hram Ovaj salonac nalazi se na Vračaru kod Hrama Svetog Save . U svom okruženju ima apsolutne sve olakšice za svakodnevni život. Izuzetno je prijatan , svetao i miran, salonskog tipa sa visinom plafona preko 3m. Poseduje sopstveni video nadzor. Izdaje se polunamešten a po....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94191, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se stan koji je renoviran pre 2 godine. Sve je rađeno "po meri". Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavace sobe, wc-a i kupatila. Uknjižen. Postoji mogućnost dogovora da nameštaj ostane.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 60.000 €, 73,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.gsigma.rs

Stan u centru grada. Uknjižen na 73 m2, u prirodi je veći oko 100 m2. Prostrana terasa. Na podovima parket u dobrom stanju. Iz stana postoji pristup tavanu. Stanu pripada i deo dvorišta, koji se može koristiti za parking u centru grada. Potrebna adaptacija. Odlična lokacija, centar....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.600 €, 73,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Fenomenalna ponuda TROSOBAN STAN UKNJIŽENO Nalazi se u zgradi koja je veoma dobro održavana i koja ima lift. Lokacija je idealna, kako za mladalački život tako i za porodični, u blizini se nalaze škole, vrtići, ambulante, autobuske stanice.. Stan poseduje dnevni boravak, dve spavaće....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.400 €, 73,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 na drugom spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u samom centru Novog Sada, u ulici Ilije Ognjanovića. Karakteristike prostora: - salonski stan sa dve velike prostorije - opremljena kuhinja - klimatizovano - idealno za kancelarije ili druge tihe....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 56.650 €, 73,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u Banoštoru! Ukoliko ste u potrazi za nekretninom koja će za vas biti oaza mira, onda je ovo savršena ponuda za vas. Vikendica se nalazi na samoj obali Dunava, sa savršenim pogledom. Vikendica poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 55.000 €, 73,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 73m2, u naselju Palilula, u neposrednoj blizini "Kule". U samoj blizini je osnovna škola Kole Rašić i na 700m je udaljena od centra Niša. Plac je površine 2 ara, sa priključkom struje i vode. Kuća je potpuno za adaptaciju, ili za rušenje. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu kuće , koja se nalazi u blizini Vranjske Banje, Kumarevo, Vranje. Ova prostrana kuća od 73 kvadratna metra u osnovi, i druga starije gradnje,povr[ine 63m2savršena je za porodice koje traže dom u mirnom okruženju, van gradske vreve.....

 
 
 
  Kuća, BOGATIĆ, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Vikendica Banoštor, prvi red do Dunava Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu vikendicu, čvrste gradnje u Banoštoru u čijoj bašti se nalazi Dunav. Sama vikendica je površine 73m2, sastoji se iz dve etaže i nalazi se na placu od 227m2. Vikendica ima trofaznu struju i priključena....

 
 
 
  Stan, APATIN, 52.000 €, 73,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan, površine 73m2 u centru Apatina. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od dve spavaće sobe, svetlog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i predsoblja. Dvostrano orjentisan, grejanje putem TA peći. Stan se prodaje namešten i spreman je za useljenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Brigadira Ristića – četvorosoban dvorišni stan površine 73m2 + predsoblje. Trofazna struja, plin, kanalizacija. uknjižen 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 46.350 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosobna prizemna kuća sa svojim pripadajućim dvorištem u Šikari. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. U sklopu kuće i dvorišta nalazi se jedna pomoćna prostorija ( ostava ) i natkriveni letnjikovac. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 73,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! U Gogama se prodaje kuća veličine 73m2 na placu od 400m2. Sastoji se od hodnika, 2 sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i toaleta. Iziskuje određena ulaganja, ali je kuća gradjena kompletna od cigle, izolovana spolja, suva. U dvorištu se nalazi letnja kuhinja, pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 497)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>