• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2" pronađeno 3 152 nekretnina - prosečna cena 914 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 835 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, Futog, 41.500 €, 2244,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Futogu kod pruge Građevinski Plac 2244 na POGODNOJ LOKACIJIParcela se vodi kao Građevinsko zemljište na kome ima ucrtan manji objekat od 6 m2Plac se nalazi u Zaštitnom Zelenom Pojasu ne može gradnja samo Poljoprivredadimenzije 30X70 metaranalazi se na 200 metara....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 42.000 €, 76,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Nadalja. Kuća je površine 76m2 i nalazi se na placu od nepunih 17 ari. Kuća se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, špajza, dve spavaće sobe i kupatila. Poseduje vodu, trofaznu struju sa ugradjenim novim digitalnim brojilom, gas i telefon. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 42.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

POGODAN GRAĐEVINSKI PLAC 1100 m2 ZA UŽIVANJE SA VINOGRADOM I MLADIM VOĆKAMA Prodajemo u Čortanovcima Građevinski Plac 1100 m2 na TOP LOKACIJIPlac je ravan i osunčan gde dominira vinograd kao i mnoštvo mladih voćki krušaka,kajsija,šljiva itdna placu postoji započeta manja....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 1650,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac na prodaju u Jovanovcu. Pogodan za gradnju kuće ili poslovnog prostora. Nalazi se pored glavnog asfaltnog puta. .

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 34.000 € na 42.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KAMENICA, 42.000 €, 1088,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 34.000 €
22.04.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo na Fruškoj gori u Sremskoj Kamenici Uknjižen Građevinski Plac 1088 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pretežno ravan Idealan za Vikendicu i za Uživanjena Placu postoji nelegalizovan manji objekatdimenzije 12 x 96 metarastruja je pored Placaput je....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 42.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Donjem Vlasu površine 20ari. Plac izlazi na asfalt, front prema ulici 20m. Pogodan je za gradnju kuće, vikendice. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 42.000 €, 220,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću sa placem i susedni plac na odvojenoj katastarskoj parceli u Crepaji na atraktivnoj lokaciji,. Kuća je uknjižena, vlasnik 1/1, dve stambene jedinice od 138 m2 i 140 m2 na 9 ari placa sa pomoćnim objektima, kao i poseban plac na susednoj parceli površine od oko 4 ara.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 42.516 €, 3600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P544 Odličan plac površine 35,43 ari se nalazi u podnožju Kosmaja; vrlo je blizu i popularnog turističkog kompleksa, koji je u izgradnji. Pogodno mesto za stvaranje kutka za odmor, a udaljeno je svega 60 km od Beograda. Na placu ima struje, a priključak za vodu je udaljen 10....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 43.000 €, 61,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju u Milatovcu, u blizini manastira Grnčarice i sale Balkan, kuća prizemlje i potkrovlje, površine 61 m2, na placu površine 1087 m2. Kuća je smeštena u mirnom delu naselja, na placu je i pomoćni objekat, i zasađeno je voće. Pogodno za svakodnevni život, za odmor, može se koristiti....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 44.800 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Bulevaru Oslobođenja – idealan za IT sektor ili kombinaciju stanovanja i rada Izdaje se prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Pogodan je za IT kompanije, timove ili pojedince koji žele da spoje životni i radni prostor. Stan se nalazi u blizini....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 45.000 €, 76,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jazak, Prodaje se uknjižena kuća od 46 m² u mirnom delu Jaska, u podnožju Fruške gore – idealno mesto za sve koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u prirodi i čistom vazduhu. Osnovni podaci: • Kuća: 46 m² (uknjiženo) • Pomoćni objekat: 30 m² (uknjižen) • Plac: 241 m² (uknjižen)....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 45.000 €, 83,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju višenamenski prostor u suterenu nove stambene zgrade , 86 m2, u blizini bulevarske pijace. Pogodan je za poslovni prostor ili čak stambeni s obzirom da postoji prirodna svetlost. Prostor je u sivoj fazi, kompaktan i lako deljiv u manje celine. Potrebno je naknadno uvesti....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 45.000 €, 84,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu i plac u Žablju ulica Njegoševa 21. Kuća uknjižena 84 m2 vlasnik 1/1. U kući je uvedena trofazna struja, gas, voda. Plac je ravan ociscen i pogodan za gradnju. Front placa je 19.5 metara. Na placu se nalazi 13 stabala lesnika. Plac je ogradjen. Srećna kupovina. Tavan.

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 45.000 €, 2617,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište na mirnoj lokaciji sa panoramskim pogledom, podeljeno u 6 manjih parcela, pogodno za izgradnju objekata u funkciji turizma /vikend kuće, turistička naselja, pansioni, apartmani, elitni i ugostiteljski objekti/ na planini Zlatar,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 3358,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Korićanima od 33,58 ari. Zemljište je po kulturi njiva treće klase, a po vrsti poljoprivredno zemljište. Na parceli nema struja i voda, ali su u neposrednoj blizini. Prilaz do parcele asfaltnim putem. Pogodno za gradnju na 100m od magistralnog puta u blizini Krčme.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 1254,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 45.000 €, 1254,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, VINIK, 45.000 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac P=20 ari u blizini doma Čegarska Dolina, pogodan za izgradnju kuće ili vikendice, gradska voda i struja do placa, Za više informacije i razgledanje pozovite;065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 4336,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno zemljište po kulturi njiva 3.klase, moguća prenamena u građevinsko zemljište. Pogodno za hale i magacinske prostore, dobar prilaz i blizina....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.500 €, 81,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo idealnu nekretninu za one koji traže mir i prostor za život ili poljoprivredu, svega 5 minuta od centra Ćuprije. Domaćinstvo se sastoji od dva objekta čvrste gradnje: Glavna kuća površine 80 m², koja zahteva izvesna ulaganja, ali pruža odličan potencijal za uređenje....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 46.000 €, 5757,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Pogodno za hale, benzinske pumpe itd. Plac s jedne strane puta od 14a=11000e Plac s druge strane od oko 44a=35000e Moguca odvojena prodaja ! .

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 46.000 €, 4599,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje struje Nije fiksna cena .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan ulični lokal površine 66m2. Pogodan za razne vrste delatnosti. Ispred lokala se nalazi prostran parking. Dobro osvetljen, vidljiv sa mogućnošću postavljanja velike reklame, ceo prednji deo lokala u portalima. Lokal poseduje 2 kupatila. Centralno grejanje. Po potrebi....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog oblika 50x20. Put do samog placa, ravan, ograđen sa tri strane, u blizni su priključci za vodu, struju i kanalizaciju. Uknjižen. Svojina....

 
 
 
  Plac, BANJA, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.500 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI.Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguracijuOvo je fantastična....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokala u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se iz dva nivoa, donji je oko 35 m2 i gornji oko 20 m2. Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 47.600 €, 23100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali postoji i ulaz sa sporednog puta. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću gradnje, a usled položaja i veličine pogodan je za sve namene....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2023.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo ovaj izuzetan lokal u novoj zgradi, smešten na jednoj od veoma prometnoj lokaciji i pruža beskrajne mogućnosti za različite poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u potpunoj novogradnji. Veliki i dobro osvetljeni prostor, idealan za izložbu proizvoda ili usluge. Prostor....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada pa je ovo odlična prilika za sve kojima je lokacija presudna za obavljanje delatnosti. Prostor je površine 60m2, nalazi se na I spratu. Prostor je nov i dolazi sa kompletnom kancelarijskom opremom, što može biti velika prednost za potencijalne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 394)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>