• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji pogodan barem 60 m2" pronađeno 3 152 nekretnina - prosečna cena 914 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 835 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • podrum
    • useljiv
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, TRUPALE, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 22.000 €, 602,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 6,02 ara u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 22.200 €, 1848,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak ili druge poljoprivredne namjene. Do zemljišta vodi pristupni put, a lokacija je mirna i lako dostupna. Idealna prilika za investiciju ili za....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 6178 m2, na putu za Donju Trnavu. Plac je poljoprivredno zemljište 3 i 4 klase. Plac se nalazi pored glavnog puta Niš-Donja Trnava , pravougaonog je oblika i širom, frontalnom stranom pored samog puta. Plac je pogodan za industrijskiu namenu, separacija, hala,....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 22.400 €, 6178,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 6,52 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 23.000 €, 5297,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Ratini, ukupne površine 5297 m2, udaljen 7 km od centra. Pogodan za različite namene. kp 1254/39 KO Ratina .

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 23.000 €, 652,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 23.550 €, 879,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan plac površine 8.79 ari, idealan za izgradnju porodične kuće ili poslovno–stambenog objekta. Nalazi se pored glavnog puta, što obezbeđuje izuzetnu vidljivost, pristupačnost i brzu komunikaciju sa svim delovima grada. Prednosti: Lokacija – mirna zona na nekoliko minuta....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Plac, GADŽIN HAN, 24.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje livada u selu Kosmovcu, mesto zvano Čuka.Livada se prostire na 40 ari ( kat.par. 1494 KO Kosmovac) Pogodno za izgradnju vikendice. Pogled na Trem, Devojacki grob i Sokolov kamen. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42547. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 24.000 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 18,5 ari na Štipljanskom putu pogodan za izgradnju porodične kuće. Svi priključci su u blizini placa. Prilaz je makadam. Idealan plac u mirnom delu grada za gradnju kuće, naše preporuke! .

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 24.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2023.,

www.indomio.rs

na prodaju plac P=15,22 ara u Vrtištu na samo 500 metara od "Milkhaus" Plac je pogodan za izgradnju kuće,vikendice ... za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3445. Libo agencija upisana u registar posrednika 495 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 24.000 €, 2352,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 2352m2, ulazni front oko 24m, dužina oko 100m, poljoprivredno zemljište. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih i skladišnih objekata i sl. Uknjižen, čisto vlasništvo,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Drača, 24.000 €, 3063,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Drači od 31 ara pored glavnog magistralnog puta Kragujevac - Gornji Milanovac. Pogodno za gradnju, plac je poljoprivredno zemljište po kulturi njiva pete klase. Pravougaonog je oblika, širine 25m a dužine 123m. Struja prolazi pored samog placa. Za sve informacije....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 24.000 €, 2834,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u mirnom građevinskom reonu, udaljenom od gradske gužve, u selu Golubinci koje pruža osnovne sadržaje poput prodavnica i škola, obdaništa, dom zdravlja. Ova lokacija je idealna za one koji traže tišinu i privatnost, ali ipak žele biti blizu potrebnih urbanih usluga.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 24.000 €, 1460,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo na poslednjim obroncima Fruške gore Plac 1460 m2 sa Pogledom na Dunav i na pola južne BačkePlac se nalazi u Slankamenačkim vinogradima u Vikend zoni,Građevinsko je zemljište izvan građevinskog područja sa umerenom konfiguracijom,prilazni put je tucanik....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 24.500 €, 1750,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju parcela od 17.5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni. Direktan izlazak na asfaltirani put, širina izlaza na put 22m. Na odličnoj lokaciji, asfaltirani put do placa, infrastrukturno obezbeđen....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 25.000 €, 114,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Sakulama, selu na udaljenosti od oko 45 kilometara od Beograda, na prodaju kuća od 114 m2, sa 15 ari placa. Kuća zidana od cigle, zidovi dobri, krov dobar, nema vlage. Kuća salonskog tipa sa visokim plafonima i velikim sobama, kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 30.000 € na 25.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BELA PALANKA, 25.000 €, 126,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 30.000 €
03.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica u selu Dolac, koje se nalazi na oko 20ak kilometara od Niša prema Beloj Palanci. Kuća je podignuta 90-ih godina i orijentisana je ka obroncima Svrljiških planina i ka Nišavi. Nišava je udaljena 70-ak metara od kuće. Vikendica poseduje 3 etaže, po 40-ak kvadrata....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 25.000 €, 130,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Površina objekata: oko 130 m² Površina dvorišta: oko 10 ari Lokacija: okolina Prokuplja (udaljeno oko 12 km) Pomoćni objekat: nalazi se na placu Cena: 25.000 € Opis: Na prodaju kuća sa pomoćnim objektom ukupne površine oko 130 m², smeštena u mirnom seoskom okruženju, na udaljenosti....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 25.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Parcela 40ari na odličnoj lokaciji, dimenzija 10x400 metara. Nalazi se u Fruškogorskoj ulici preko puta hladnjače, sa direktnim izlazom na asfaltni put i pristupom sa dve ulice. Zemljište se vodi kao voćnjak 4. klase u građevinskom području. Pogodno za različite namene, zbog dobre....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 25.000 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera , koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u građevinsko. Plac je površine 1160 m2, nalazi se kod rukavca gde je nekada bio stari put za Knić. U neposrdnoj blizini jezera. Lep pogled, pogodno za....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 29.000 € na 25.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 29.000 €
19.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 25.000 €, 4581,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 25.000 €, 3572,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od Ćuprije. * Osnovne karakteristike: Površina: 35,72 ari – idealno za gradnju porodičnih kuća, vikendica ili poljoprivredno gazdinstvo *Pristupni....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 25.000 €, 14000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela 1.4 hektara poljoprivrednog zemljišta u selu Katrga kod Mrčajevaca, na udaljenosti 3,5 kilometara od magistrale, u neposrednoj blizini novoizgrađenog autoputa. Pristup parceli obezbeđen sa lokalnog puta. Zemljište pogodno za uzgajanje svih vrsta poljoprivrednih....

 
 
 
  Plac, JUNKOVAC, 25.000 €, 5245,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u selu Junkovac, kod Topole, površine 5245m2. Plac čine dve parcele, koje su poljoprivredno zemljšte, ali se može izvršiti prenamena. Dozvoljena je izgradnja. Postoji mogućnost priključka struje i vode. Obe parcele imaju direktan izlaz na magistralni put Rača Topola.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Apelovac, 25.300 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac 12.6 ara Donje Medjurovo. U blizini starog auto puta, pogodan za sve vrste delatnosti ukrupnjavana sa parcelom u okruzenju. Politika poslovanja Agencije za nekretnine “LIBO” jeste da u opisu oglasa o nepokretnostima ne prikazuje tačnu lokaciju, već približnu lokaciju nepokretnosti.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 25.500 €, 1759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veći, čist, ravan građevinski plac pogodan za gradnju porodične kuće. Širina u frontu je 28m, dok je dužina cc62m. Gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se „kuća na lakat“ u Despotovu, površine 260m2, na placu površine 16 ari, sa priključkom za struju i vodu. Kuća ima tri velike spavaće sobe sa prozorima prema ulici, svečanu trpezariju sa prozorima prema dvorištu, odvojene toalet i kupatilo u kući, kuhinju i ostavu, letnju....

 
 
 
  Kuća, DESPOTOVAC, 25.750 €, 260,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. 3.122 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 26.000 €, 3122,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac, pogodan za izgradnju kuce ili vikendice. Mogućnost cepanja parcele. Plac, Jagodina - Ribare | Prodaja · 3122m² · 26.000€.

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 26.000 €, 2942,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju plac, zemljište u građevinskom području, u Somboru-Venac Petrove gore, u blizini Apatinskog puta, iza Elektrodistribucije. -Površina placa je 2942m2. -Frontalno do puta je cca13m. -Svi priključci su u blizini placa. -Pogodno za razne vrste delatnosti, kao i za stambene....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 26.000 €, 1059,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prazan građevinski plac pogodan za gradnju porodične kuće. Svi gradski priključci su na ulici. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 55,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 17650m2 nalazi se na pristupačnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa asfaltiranog puta.Na jednoj od parcela je ranije bila upisana kuća koja je uklonjena ali su moguće prednosti toga što je objekat bio legalizoan.Zemljište je ravno pogodno....

 
 
 
  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2024.,

www.heroldo.com

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obrađivanje. *Na placu ima objekat sa strujom 3.707 m 2 0 0 0 .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 394)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>