• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima" pronađeno 1 299 nekretnina - prosečna cena 1.724 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PETROVAC, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u centru Petrovca na Mlavi. Poseduje dvorište sa garažnim mestom, podrum, dve terase, jedna je sa pogledom ka centru grada, druga ka dvorištu, 1/1 legalizovan, grejanje klima, kuhinja, dnevna soba, spavaća soba, hodnik. ag provizij 2% .

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 65.000 €, 95,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji, neposredno uz rukavac reke Tamiš, prodaje se porodična kuća površine 95 m, na placu od 10 ari. Nekretnina je potpuno funkcionalna, sa uvedenim gasom, strujom i gradskim vodovodom. Kuća je kompletno obložena izolacijom i demit fasadom, poseduje klima uređaj....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 65.000 €, 152,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična stambena zgrada sa dve stambene jedinice 152m2 uknjiženo plus 55m2 pomoćni objekti uknjiženi.Prva stambena jedinica ima dve spavaće sobe, novo kupatilo, kuhinju, trpezariju, veliku dnevnu sobu i hodnik koji je ustakljen.U dnevnoj sobi ima uzidana kaljeva peć koja greje ceo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 66.000 €, 66,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se luksuzno opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. U neposrednoj blizini Knez Mihailove i Kalemegdana, svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Stan je orijentisan ka mirnom dvorištu, pružajući potpunu tišinu i privatnost. Stanari imaju na raspolaganju....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 66.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2020.,

www.klikdooglasa.com

Kuca na prodaju u centru Mladenovca, odmah useljiva. Nalazi se u centru u mirnoj ulici na [telefon] min od opstine, pijace, doma zdravlja, poste. Parking besplatan, video nadzor i alarm, klima, kablovska, internet, ogradjeno dvoriste, telefon. Moze zamena za stan u Beogradu… [telefon]....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 66.950 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu garsonjeru na fenomenalnoj lokaciji - Bulevar patrijarha Pavla. Stan se nalazi u Subotičkoj ulici i veoma je dobro povezan autobuskim linijama do Univerziteta kao i do Centra grada. U samoj okolini ima mnogo manjih i većih marketa, osnovna škola, apoteka,....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 66.950 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća od 90m² u samom srcu Čerevića, smeštena na odličnoj lokaciji – u neposrednoj blizini stadiona i svega nekoliko minuta hoda od obale Dunava. Kuća se prostire na dve etaže i idealna je kako za miran porodični život, tako i kao vikendica ili investicija za....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 66.950 €, 62,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan u samom centru Bečeja. Stan je prelepoj zgradi. Prelepo dvoriste, ograniceno samo za stanare. Ovo je nekretnina za specifične kupce koji znaju šta traže. Prelepa zatvorena terasa koja gleda na ulicu a spavaći deo je dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u suturenu uknjižene površine 43m2. Stanu je dodata još jedana prostorija koji predstavlja sobu za ostavu, garderobu ili slično od oko 7m2. Zbog konfiguracije terena stan izlazi na pripadajuće dvorište gde je letnikovac koji pripada vlasniku i u tom delu je....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 67.000 €, 113,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća novije gradnje u Šidu. Sastoji se od kuće uvučene u dvorište oko 20m i pomoćnih objekata od čvrstog materijala. -na travnjaku ispred kuće se nalazi stari ozidani podrum -kuća poseduje pokrivenu terasu, hodnik, tri sobe, kuhinju, kupatilo i ostavu(pod – laminat) -dvorište....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17418 Fruška Gora Vrdnik kuća 55m2 uknjiženo + 20m2 neuknjiženo + 20m2 garaža na odličnoj lokaciji u Vrdniku.Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, ostavu i terasu. Dvorište je 135m2 ima mala bašta i 20m2 garaža montažna. Kuća....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 68.000 €, 38,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u prizemlju porodične stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na zastakljenu terasu i manje spavaće sobe. Dvorište je podeljeno na korišćenje vlasnicima stanova u prizemlju. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 68.000 €, 80,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštocvani, **Predstavljamo stan koji se nalaci u strogom centru grada a lociran je sa zadnje strane zgrade tako da imate mir kao da ste na periferiji grada** **Odmah ispred je Riblja pijaca, na 100 metara od Dunava, veliki i mali marketi, pekare, pozorište, kafići, i sve što može....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 68.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Komforna porodicna kuca na izuzetno mirnoj lokaciji, [telefon] min od Aviv Parka autom, pored autobuskih stanica, direktan izlaz na glavni put, bez ulaganja. Uknjizena u potpunosti, [telefon] / [telefon] . Gvozdena ograda, dvoriste pod "engleskom travom", ostrvo sa cvecem, zadnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina u samom centru grada, kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, Pašiceve ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije "Jovan Jovanović....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2024.,

www.indomio.rs

NAPOMENA;STAN NIJE U ZGRADI,VEC ZASEBNA JEDINICA PRIZEMNA ZA SEBE,KAO KUCA.Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama. Kompletno....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 70.000 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Kikindi, površine 64m2. Stan je u prizemlju, sa sopstvenim ulazom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i hodnika. Stan ima centralno grejanje (na gas), inverter klima uređaj, pvc stolarijusa roletnama i zebra zavesama.....

 
 
 
  Kuća, KULA, 70.000 €, 197,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća u Crvenki, opština Kula, ukupne površine 197 m², smeštena na ograđenom placu od 872 m². Kuća je funkcionalno podeljena u dva odvojena stambena dela, što je čini idealnom za višečlanu porodicu, dve generacije ili kombinaciju stanovanja i izdavanja. Raspored....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 70.000 €, 89,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Titelu, 89 kvadrata stambene površine. Kuća ima i dva pomoćna objekta kao i prostrano dvorište. Kuća je u vlasnistvu 1/1, kompletno legalizovana i uknjižena. PVC stolarija i novi podovi. Ukupna površina parcele: 353 metara kvadratnih. Iznad cele kuće prostire se tavan.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 71.010 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima 22 m2 i nalazi se na 5. spratu stambene zgrade. Iako manje kvadrature, prostor je izuzetno funkcionalno organizovan, što ovu nekretninu čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.064 €, 25,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 71.250 €, 57,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u zgradi Beograda na Vodi - Park View .Stan je lepo sređen, potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom, komforan, poseduje jednu spavacu sobu,dnevnu,poseduje kupatilo, podrum i terasu. Stan ima pogled na Centar grada i Kulu. Grejanje je centralno, iz toplane, sa mogućnoscu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.800 €, 38,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan stan u savremenoj zgradi vrhunskog kvaliteta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj luksuza, udobnosti i investicionog potencijala. Stan raspolaže privatnim dvorištem, što ga čini retko dostupnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.800 €, 39,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.880 €, 26,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 72.000 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, superkomforan stan u novoj urbanoj vili na Zlatiboru, u ul. Zlatiborska pletilja. Stan se nalazi u prizemlju urbane vile, koja ima ukupno pet stanova u zgradi, sa prijatnim komšijama. Zgrada ima svoje dvorište, mesto za sedenje i odmor i parking mesto. Okruženje....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 72.000 €, 37,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117750, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Prodaje se lux apartman na Cigoti, 9km od centra Zlatibora.Prelepo mirno mesto,pravo za odmor i opustanje.Okruzeno zelenilom....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 72.100 €, 78,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća u Titelu u samom centru! Sama kuća ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, odvojenu kuhinju . Poseduje kotlarnicu i lepo dvorište. Odlična investicija za porodičan život. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.100 €, 29,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu zgrade sa dva sprata. Stan je polurenoviran, gleda na ulicu i dvorište, a potrebno je manje renoviranje prema željama budućeg vlasnika. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 72.100 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u mirnoj ulici na 10 minuta od centra grada. Stan je površine 40m2. Sastoji se od dnevne sobe,kuhinje i kupatila. U sklopu dnevne sobe se nalazi i ostava, što je retkost na tržištu. Grejanje je na podno na gas. Protočna topla voda, što doprinosi niskim troškovima.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 72.100 €, 36,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 73.000 €, 329,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 329m2 sa 3 stambene jedinice u selu Susek 30km od Novog Sada, plac 658m2 . Dve stambene jedinice su kompletno sredjene a jedna treba da se završi. Ima 13 soba, 4 kupatila, dve kuhinje, dva hodnika i pomoće objekte koji su uknjiženi. Centalno grejanje je sprovedeno po celoj kući,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.000 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DVOSOBNOG STANA NA PODBARI – 44m² upisanih u katastar, poseduje Rešenje o ozakonjenju objekta (u prirodi preko 60 m²) Lokacija: Podbara – Stari Novi Sad, jedan od najlepših delova grada, na samo desetak minuta do strogog centra grada peške Temerinskom ulicom ili preko Almaškog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 74.500 €, 42,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114470, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan povrsine 38m²+4m² terase u manjoj zgradi,ulica nije mnogo prometna,tako da je prilicno mirno. U blizini ima dosta linija prevoza,velikih marketa,restoranastan....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 74.500 €, 144,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – prelepa kuća u centru Nadalja, svega 30km od Novog Sada! U ponudi je lepo održavana i renovirana kuća u samom centru Nadalja – mirnom mestu sa svim potrebnim sadržajima za svakodnevni život, a udaljena svega 30 minuta vožnje od Novog Sada. Kuća je 88m2 + 56m2 pomoćnog....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu kuću na lokaciji Slavujev venac u širem centru Beograda , blizina gradskog prevoza u Cvijićevoj , marketa i svih ostalih potreba . Kuća je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
  Kuća, STANCI, 75.000 €, 140,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 571)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>