• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji dvorište klima" pronađeno 1 304 nekretnina - prosečna cena 1.728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

na izuzetnom mestu, u samom centru, u mirnom delu zlatibora nalazi se apart hotel, lux kategorije, apartman koji se prodaje sastoji se iz predsoblja, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarije i spavace sobe. sve opremljeno vrhunskom opremom. Zgrada ima dvorište gde se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 88,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni prostor je oko 20m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila. Zapadne je....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan stambeno-poslovni kompleks u Novom Sadu koji se nalazi na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja. Kupovina direktno od renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj gradnji i poštovanju rokova. Kompleks se sastoji od 5 Lamela spratnosti 2Po+Pr+8....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119679, 2.32a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava. Odlična, ušuškana, prizeman kuća, na manjem i natkrivenom placu od 2,,32 m2 . Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. U zajedničkom dvorištu je i manja kuća, sa posebnim ulazom i strujomerom. Dvorište je ograđeno, u njemu je i ostava-šupa,dvoirište ima sopstvenu kapiju. Kuće nisu uknjižene. Deo jedne je uknižen-24m2.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.500 €, 54,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Plavi Horizonti - Mihajla Bandura 2.0, 54m2 + 40m2 dvorište, PR/3 , norveški radijatori, parking, klima. Odličan, svetao stan na dobroj lokaciji. Stan je opremljen kvalitetnim parketom, granitnim pločicama, PVC stolarijom, alarm sistemom, inverter klimom, sigurnosnim vratima.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.880 €, 72,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen svetao komforni dvosoban stan u novogradnji, povrat PDV-a, površine 72 m², smešten na prvom spratu, bez lifta, stambene zgrade sa uređenim dvorištem i parkingom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. Sastoji se od, Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 111.250 €, 36,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, nov, novogradnja 2015. 36m2 Uknjižen, u modernom delu grada. Stan ima terasu sa pogledom na dvorište, blizu Sajma, Srednje Umetničke i Osnovne Škole, dve mesare i tri supermarketa u krugu od 20m. Moguća kupovina putem kredita za mlade. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, KULA, 111.400 €, 106,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u mirnom delu Kule. Spratna kuća čvrste gradnje, opremeljena je PVC stolarjim, laminat kao podna obloga, domaća keramika. U osnovi su dve spavaće sobe, kupatilo, komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Sprat je identičnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.625 €, 45,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 112.000 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 62m² (52m² uknjiženo + 10m² dodatnog prostora) Nalazi se na visokom prizemlju, od ukupno dva sprata u mirnoj ulici Šandora Majora U stanu ostaju šporet, bračni krevet i dva velika plakara Stan poseduje terasu Zajedničko dvorište koje koriste svi stanari Na samo par....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledeće godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvorište i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvučna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledece godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvoriste i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvucna izolacija.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 113.000 €, 75,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, novije gradnje, 75m2 u blizini crkve Sv. Pantelejmona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevne soba sa kuhinjom i trpezarijom. Dnevna soba i jedna spavaća soba imaju izlaz na prelepo dvorište koje pripada stanu. Iz dnevne sobe postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 113.000 €, 33,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, OŠ, FAKULTETA Odličan jednoiposoban stan bez terase, ulično orijentisan. Sastoji se od komotnog pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Kuhinja odvojena sa prozorom, kupatilo sa prozorom,....

 
 
 
  Apartman, SREMSKA MITROVICA, 113.300 €, 130,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Etno kuća sa tri apartmana u Ležimiru površina kuće 130 m2, u procesu legalizacije 3 stambene jedinice površina placa 1048m2 5 soba grejanje na čvrsto gorivo struja / voda / telefon / kanalizacija/klima/grejanje na čvrsto gorivo i struju vlasništvo 1/1 privatna svojina ###bez tereta###....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u mirnoj ulici sa pogledom na dvorište. Svetao, osunčan, u odličnom stanju. U blizini Telepske doline Grande i novosadskog puta. Stan se prodaje namešten kao na slikama, nameštaj radjen po meri u odličnom stanju. U dvorištu zgrada je parking za stanare. Za sve dodatne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, stan sa odličnom terasom i lepim dvorišeom. Terasa ima oko 30 m2 i dvorišta oko 40m2. Sve uknjiženo na ime. Stan ima dve spavaće sobe. Izlaz iz dnevnog boravka na terasu. Terasa natkrivena i zatvorena. Dvorište, travnjak - sve uredno. 064/8222-146 ; 021/425-112 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji u mirnoj ulici u Sremčici idealno za porodice sa decom i sve koji žele prirodno, mirno okruženje u blizini grada. Stan je po strukturi 2.5 soban. 63 m2. Odličan, funkcionalan raspored. etažno grejanje i topla voda na gas Inverter klima PVC stolarija as komarnicima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 62,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • - Izuzetan kvalitet gradnje. - Energetska efikasnost C. - Šestokomorna PVC stolarija sa ALU roletnama. - Italijanska granitna keramika. - Woodura - švedski parket. - Etažno grejanje na struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.140 €, 40,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 114.200 €, 72,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na odličnoj lokaciji,nedaleko od pešačke zone,prodaje se lep i svetao uknjižen stan od 72m2 na prvom spratu.Sastoji se od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,kupatila ,ostave i hodnika.Po podovima je parket i keramičke pločice.Stan ima pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 114.770 €, 41,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 2. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 114.896 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan stan od 57m2, bez ikakvih ulaganja, koji se nalazi na mirnoj lokciji u Veterniku. U pitanju je duplex, na čijoj se donjoj etaži nalaze prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo i dve spavaće sobe, od kojih se sa jedne izlazi na terasu.....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 115.000 €, 70,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Savršena prilika za investiciju u turizam! Na prodaju dva potpuno opremljena glamping apartmana smeštena u prirodi, na samo nekoliko minuta vožnje od Pančeva, između Omoljice i Ivanova direktno na biciklističkoj ruti EuroVelo 6, idealno pozicionirana za sve ljubitelje aktivnog odmora....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 79,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

PORODIČAN STAN SA DVORIŠTEM – IZMEĐU CENTRA I AKVA PARKA! Ako tražite komfor, odličnu lokaciju i nešto što se retko nalazi na tržištu – ovo je pravi stan za vas! Na prodaju prostran trosoban stan novije gradnje, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija – između centra i Akva parka.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 136,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu 136m2 , naselje Korićani, na placu površine 14 ari. U pitanju je kuća površine 136m2. Kuća je osvetljena,prizemna, etažno grejanje postoji mogućnost priključenja gasa. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe,hodnika duž cele kuće, dve kihinje letnja kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban renoviran stan u centru NišaStan se nalazi u stambenoj zgradi novije gradnje na VI-spratu nije poslednji.U zgradi sa dva lifta. Povrsine od 46m2 sa centralnim grejanjem.Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika , kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 115.000 €, 87,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobna prizemna kuća u Ašanji, površine 87 m² , na placu od 11 ari . Kuća je građena 2006. godine , održavana je i odmah useljiva. Raspored prostorija: predsoblje, špajz, kupatilo, tri sobe i prostrana terasa. ✅ Kompletno nameštena ✅ Klima uređaj i kamin ✅ PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis nekretnine: U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra na obali reke Tise, nalazi se salonski stan u vili renomiranog arhitekte, koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične vile,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban, moderno uređen stan na visokom prizemlju nove kvalitetne zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe iz koje se izlazi u dvorište, trpezarije sa kuhinjom, komforne spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno uređen, ne zahteva nikakvo ulaganje, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno nameštenog dvosobnog stana u samom Centru Novog Sada. Nekrenina je uknjižena na 40m2 +3m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana. Stan je dvostrano orjentisan, dnevni boravak gleda na ulicu a spavaća soba sa izlazom na terasu gleda u dvorište. Idealan....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 115.000 €, 145,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća stambene površine 145m2. Centralno grejanje na gas. Kompletna izolacija. Garaža i nusprostorija. Malo ali lepo sredjeno dvorište. Bez ulaganja, odmah useljiva. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 115.000 €, 135,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Mladenovcu, kod Selters banje. Kuća je spratna sa korisnom površinom od 135m2 (gradjevnska 183m2). Plac je površine oko 3 ara. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija i kuhinja, terasa, potkrovlje. Grejanje u kući je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 94.500 € na 115.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Centar, 115.500 €, 48,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 76.500 €
16.10.2025 - 94.500 €
10.03.2026 - 115.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ Vrhunska lokacija centar grada kod Apelacionog Suda, 5 min hoda Do Pravnog fakulteta, novija gradnja, lep JEDNOIPOSOBAN stan, odv.,komotna spavaća soba, stan funkcionalan, odličan raspored, vrhunskog kvaliteta, idealan za izdavanje, PVC, VANJSKE ROLETNE, KOMARNICI,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 116.000 €, 179,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119749, 3.47a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), deljiv, stambeno-poslovna. Kuća za stanovanje, sa bezbroj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 116.000 €, 43,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude jednoiposoban stan površine 43m², prepravljen u dvoiposoban (od kuhinje napravljena soba), sa terasom od 18m², u prizemlju uredne i održavane zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila koje zahteva više....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 116.700 €, 96,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna,useljiva kuća sa prelepim dvorištem i baštom,smeštena u mirnom i porodičnom kraju. Kuća ima 96m2 i nalazi se na placu od 4039m2. Sastoji se od dve velike svetle sobe sa hodnikom i ostavom,dok se u drugoj kuci nalaze dve spavace sobe sa kupatilom i prelepom odvojenom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 573)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>