• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura/m2" pronađeno 24 858 nekretnina - prosečna cena 1.556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • namešten
    • renovirano
    • parking
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, ARADAC, 20.000 €, 42,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Vikendica u Aracu površine 42 m2. Na placu površine 21.61 ari. Vikend kuća se nalazi na okvirno 2 km od mosta na Tisi. Grejanje nema Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 25.000 € na 20.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 20.000 €, 45,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2025 - 25.000 €
24.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam stan u kući pored železničke stanice, koja datira iz 1930. godine. Stan je u izvornom stanju i pruža vam sjajnu priliku da ga adaptirate prema sopstvenim željama i potrebama. Kvadratura stana je 45m², a sastoji se od tri prostrane prostorije. Ova nekretnina je savršena....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Radnickom naselju. Struktura stana: hodnik, kuhinja i spajz, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, dve terase. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se samostalna kuća na placu od 2.162 m² u Bajskim Vinogradima - MZ Peščara blizu ulice Josipa Kolumba. Kuća ima 50 m², građena je od opeke. Sastoji se od natkrivene terase, sobe, kuhinje i kupatila. Podovi su betonski, a stolarija je klasična drvena. Struja je trofazna, voda....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem plac i kuću u Svilošu, Fruška gora. Plac 13 ari, kuća 50m2, na glavnom putu, nova PVC Stolarija. Struja, voda i gas dovedeni do placa, nije priključeno. Neophodno ulaganje. Uknjiženo. Kontakt telefon 063224900 Cena 20000€ .

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Ravnaji, Krupnju. Kuca 58m2, podrum oko 30m2 i plac 28a. Kuca je novogradnja, sastoji se od kuhinje, dnevne sobe, spavace sobe, kupatila i podruma. Nalazi se nedaleko od crkve u Mojkovicu.Kontakt: 0693003269 .

 
 
 
  Stan, SEČANJ, 20.000 €, 58,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem Stan u selu Šurjan opština Sečanj. Šurjan je lepo i mirno mesto pogodno za lov i ribolov zbog blizine reke Tamiš koja je udaljena samo par minuta od sela. Selo je idealno mesto za ljude i porodice kojima treba mir i uživanje. Stan je u odličnom stanju , nedavno uradjeno novo....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Somboru, naselje Prnjavor, prodaje se manja jednoiposobna kuća površine 63 m², pogodna za samca, par ili kao investicija. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: dnevnog boravka spavaće sobe kuhinje kupatila (bez WC-a) spoljnog (poljskog) WC-a U dvorištu se nalaze garaža....

 
 
 
  Kuća, SIĆEVO, 20.000 €, 63,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa vikendica u Sićevu. Nalazi se u naseljenom delu, okružena prirodom. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je uknjižene kvadrature 63m2, vrlo kvalitetne gradnje sa fasadnom ciglom. Unutrašnost vikendice je potrebno adaptirati. Nekretnina....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 20.000 €, 70,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju pristojna kuća u selu Jasunja nadomak Leskovca korisne površine 70m2 zidana kuća od čvrstog materijala cigla, ploča, krov. Kuća je u odličnom stanju sa velikim prostorijama i podrumom koji se prostire celom dužinom kuće. Na placu se pored kuće nalazi velika pomoćna prostorija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 20.000 €, 71,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća u Gakovu. -Povšrina kuća je 71 m2, a povšrina placa je 522 m2. -Kuća poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom, kao i dve spavaće sobe, -Grejanje je na čvrsto gorivo i struju. Struja je trofazna. -Po podu se nalaze pločice i laminat, stolaija....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 20.000 €, 72,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se seoska kuća u selu Majur za adaptaciju. Gradska voda ima ali nije sprovedena u kuću, karatavan, spoljna stolarija drvena. Kuća poseduje četiri prostorije. .

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 20.000 €, 74,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bečeju ( Novo selo ) u blizini topolskog puta trenutna površina kuće objekta br.1 je 74 m 2 , površina će biti uvećana nakon okončanja upravnog postuka pretvaranja pomoćnog objekta u stambeni i uklanjanja svih nelegalnih objekata. Na nekretnini su započeti adaptacioni....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 20.090 €, 25,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižena garaža, rolo vrata, nalazi se u suterenu zgrade, na najtraženijoj lokaciji u gradu. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.150 €, 31,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji. Nalazi se na drugom spratu a prostire se na površini od 31m2. U potpunosti je opremljen lepim, potpuno novim i kvalitetnim, pažljivo biranim nameštajem. U cenu mesečne kirije uračunato je i numerisano parking mesto....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 20.200 €, 17,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u tržnom centru gorča, cg, dobra lokacija, Niš Na prodaju lokal u Obrenovićevoj ulici.Lokal se nalazi u prizemlju tržnog centra Gorča.Ukupna površina lokala je 16.85m2,u postupku je uknjiženja, a grejanje u lokalu je centralno.Odmah useljiv. Za više informacija slobodno pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Novi Naselje, Park Novi 🏡 📍 Lokacija: Novi Naselje, Park Novi 📏 Površina: 37m² 🏢 Sprat: 6. sprat 🛋 Nameštenost: Kompletno namešten 🚪 Useljiv od 18.03.2025. Izdaje se jednoiposoban stan od 37m² na šestom spratu stambene zgrade u Park Novom naselju.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban prazan stan u blizini Autokomande. Novogradnja prvo useljenje. Kuhinja, predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba, terasa. Etažno grejanje. Alu troslojna stolarija, hrastov parket,italijanska keramika, sanitarije. U stanu postavljeni kuhinjski elementi. Poseduje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 16,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.360 €, 17,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.400 €, 34,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo renoviran 1.5 stan u lepo održavanoj zgradi u ulici Vojislava Ilića na opštini Vračar. Sastoji se iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Izdaje se na duži vremenski period. Agent zadužen za izdavanje Biljana Rajović 0604398011 - broj licence....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118040, uknjizen. Dva garazna mesta (lift) povrsine 13,5m2 na etazi -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garazno mesto. Cena za oba garazna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 20.500 €, 13,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118040, uknjižen. Dva garažna mesta (lift) površine 13,5m2 na etaži -1. Cena 20.500 EUR je za 1 garažno mesto. Cena za oba garažna mesta iznosi 41000 EUR. Zgrada je sagradjena 2025. godine i lift je potpuno nov. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 20.500 €, 14,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000441. NOVI SAD, KRALJEV PARK, GARAŽA, 14m2. Oglašavamo prodaju garažnog mesta u podzemnoj garaži modernog i izuzetno traženog kompleksa Kraljev park u Novom Sadu. Vlasnička dokumentacija uredna. Garažno mesto je pravilnog oblika, lako pristupačno i pogodno za svakodnevno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Grbavica, Novi Sad - stan od 41m2 kompletno namešten - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, odvojena spavaća i terasa - stan je kompletno opremljen nameštajem i tehnikom (sudomašina, veš mašina, klima, tv), prirodna ventilacija u kupatilu i kuhinji - smešten u mirnom porodičnom kraju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan u centru Novog Sada, 41m2 , namesten, jednoiposoban, odvojena spavaca soba, dnevna soba i kuhinja su zajedno. Opremljenost: Klima, masina za ves, mikrotalasna, na terasi se nalazi masina za susenje u ormaru. Grejanje je gradsko. Kontakt 0691055909 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odličan stan za izdavanje u blizini centra grada. Stan se nalazi preko puta Dnevnika na Bulevaru Oslobođenja i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, odvojene sobe, kupatila i terase. Dozvoljen boravak manjih kućnih ljubimaca u stanu. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109237.Izdaje se kompletno namešten stan na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE,41m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se stan na Bulevaru Evrope kod Sheratona. Stan je na drugom spratu.Stan poseduje terasu, TV, klimu, veš mašinu, kuhinjske elemente, sudo mašinu, frižider, rernu, šporet, ležaj, plakar. Stan ima podnog grejanje. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 20.500 €, 42,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Beoexpert zastupa prodaju vikendice u okolini Banje Vrujci. Nalazi se pored magistralnog puta a od bazena je udaljena 8 km. Dvosobne je strukture, kjižne površine 42 m2 na parceli od 6,72 ara. Izgrađena je 1980. godine a renovirana 2018. godine. Voda je izvorska sa hidoforom a za....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 20.600 €, 56,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od Boljevca u ataru sela Osnic na samom brdascu ⛺️prodaje se staroseosko domacinstvo sa zemljistem od oko 1ha i 80ar.Domacinstvo poseduje staru kucu i dva ekonomska objekta.Kuca je staroseoska u solidnom stanju.Struje ima ali je iskljucena.Domacini su se snabdevali vodom....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 16,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.629 €, 17,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 20.750 €, 13,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130921, struja, uknjizen. Prodaje se garazno mesto 12.62m2 u stambenoj zgradi u Ljube Didica, Hadzipopovac - Palilula. Ulazak u garazu, na nivo -1 teretnim liftom. Pozivanje lifta i otvaranje vrata pomocu daljinca - ne izlazi se iz auta. U garazi ima ukupno 8 parking....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Terazije, 20.750 €, 13,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130921, struja, uknjižen. Prodaje se garazno mesto 12.62m2 u stambenoj zgradi u Ljube Didića, Hadzipopovac - Palilula. Ulazak u garazu, na nivo -1 teretnim liftom. Pozivanje lifta i otvaranje vrata pomocu daljinca - ne izlazi se iz auta. U garazi ima ukupno 8 parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.880 €, 36,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan od 36m2 u strogom centru(PET FRIENDLY) u Jevrejskoj ulici NA TREĆEM SPRATU BEZ LIFTA.O svakom detalju se vodilo računa, stan ima odvojenu kuhinju , spavaću sobi i dva mokra čvora.Slobodan od 01.10.2025.CENA 580E.POZOVITE 0637607888 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 123019, IV/IX, lift. Južni bulevar kod DMa. Namešten U cenu od 550€ su uračunati infostan i kablovska. Depozit 600. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 20.984 €, 17,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 538)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>