• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji do 70 m2 do 1900 eura/m2" pronađeno 24 858 nekretnina - prosečna cena 1.556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BELI POTOK, 19.000 €, 14,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Liman II, 19.000 €, 22,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve garaže na atraktivnoj lokaciji - Bulevar oslobođenja, Novi SadProdaju se dve garaže jedna pored druge, svaka površine 11 m2.Nalaze se na 6. spratu od ukupno 7 u garažnom objektu.Poseduju struju.Lokacija: preko puta TC Merkator, u blizini TC Pomenada - idealno za investiciju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 19.000 €, 24,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je površine 24m2 na placu 597m2 i sastoji se od dve sobe. Vikendica je u izgradnji....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 19.000 €, 37,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vikendicu u Pakovraću kod Čačka. na placu od 14 ari, kuća je uknjižena na građevinsku površinu 55m2, korisnu 44m2, urađena fasada, novi oluci, krov, pvc stolarija, laminat. Na placu je zasađeno voće. Nalazi se na 2km od Auto-puta, a na 150m od vinograda manastira Sretenje.....

 
 
 
  Stan, KULA, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju dvorišni stan u Sivcu u blizini centra. -Površina stana je 38m2, stan se nalazi u sklopu kuće u prizemlju. -Stan obuhvata dnevni boravak, kupatilo, kuhinju i spavaću sobu. -Grejanje je na struju. -Mogućnost kupovine sa stvarima uz dogovor. *ŠIFRA OGLASA: 284. *CENA ZA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog, namešten dvosoban stan. 9 sprat od 10, lift, cg, vm, tv, ODMAH USELJIV Cena mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5008, 0648295005, 021-633-7037, CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog 38 m2 - 500 Evra IZ 48230....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Centru. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orjentisan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Futoške pijace, pešačke zone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija - Namešten jednoiposoban stan na lepoj lokaciji. Nalazi se u centru grada. Stan je smešten na IV spratu. Čine ga prostorije sledeceg rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Useljiv odmah. Kontakt telefon: 0693831005 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je vikendica smeštena u mirnom okruženju, na svega 2 km od centra Jagodine. Nalazi se uvučena od glavnog puta, što pruža dodatni mir i privatnost, dok plac ima i bočni prilaz koji omogućava lak pristup. Vikendica se sastoji od dve prostorije – dnevnog boravka i spavaće sobe.....

 
 
 
  Apartman, JAGODINA, 19.000 €, 45,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.000 €, 50,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Bačkom Petrovom Selu u blizini Cigljarskog puta. Upisane površine: Porodična stambena zgrada 50 m 2 Pomoćni objekti površine 28 m 2 ; 22 m 2 Zemljište uz zgradu površine 500 m 2 Niva 1.klase površine 1554 m 2 S ve ukupne površine zemljišta u građevinskom području....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 19.000 €, 61,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća ima 61m2, i uz manja ulaganja se može u njoj živeti. Sastoji se od prizemnog dela i potkrovlja. Grejanje je na čvrsto gorivo. Asvalt je pored kuće. .

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 064-538-11-99 Agencija Gigant....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 16.000 € na 19.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 19.000 €
06.04.2026 - 16.000 €
27.04.2026 - 19.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Samošu, u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 70 m2 sa 15 ari placa. Kuća starije gradnje, delimično sređena, uz manja ulaganja i useljiva. Kuća ima struju i vodu u funkciji, dve sobe sa ulice, jednu manju iz dvorišta, trpezariju,kuhinju i kupatilo, te verandu polu otvorenog tipa....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 19.000 €, 70,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Save Kovacevica Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.250 €, 35,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan, idealan za život ili kao investicija. Nalazi se u mirnoj ulici u srcu Zemuna, na top lokaciji uz kej. U cenu uračunati svi troškovi (struja, voda, internet i tv) Minimum zakup: 6 meseci Funkcionalan raspored Blizina svih sadržaja Useljiv odmah –....

 
 
 
  Garaža, MALI MOKRI LUG, 19.500 €, 13,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117781, struja. Prodajemo garažno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaža je čista, suva, pokrivena video nadzorom. Odličan prilaz i manevarski prostor u garaži. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109447.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je dvorišno orijentisan, tako da ćete imati potpuni mir bez obzira što se nalazite skoro u samom centru grada. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.500 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac gradjevinsko zemljište, površine 34 ari sa kućom i pomoćnim objektima. Svi objekti su ucrtani, i za sve je potrebna potpuna adaptacija. Plac se nalazi u selu Žučkovcu, na samom ulazu u Soko Banju, udaljenog od centra svega 10km. Smešten je pored glavnog asfaltnog puta....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 16,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 19.661 €, 17,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9104641. Izdaje se kompletno namešten, jednoiposoban stan (40 m2), na drugom spratu u zgradi sa liftom, na Grbavici. Stan poseduje svoje parking mesto koje je uračunato u cenu zakupa. Useljiv je od 01.08.2025. Poreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 19.800 €, 36,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110665 Kompletno namešten jednoiposoban stan površine 36m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane u Železničkoj ulici. Stan je dvorišno orijentisan i ima lepu terasu površine 4m2. Stan je useljiv od 01.06.2025. godine. Potreban depozit u visini mesečne....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 26.000 € na 19.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.900 €, 12,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 26.000 €
08.05.2026 - 19.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi, u kompleksu Zelena Avenija, Skadarska - Tošin Bunar. Garažno mesto je na klackalici, novo i nekorišćeno. Površina je 12 m2. Cena je 26.000 Eur. Agencijska provizija 1000 eur. 069/2191-847 i 011/2283-734 .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 61, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garaža, Blok 61, Jurija Gagarina, 11m2 Na prodaju garaža u Bloku 61 površine 11m2, dimenzije 2,3m x 4,5m. Ulazna vrata 2,15m x 1,8m. Uknjižena. Provizija 750 eura. Milomir Đenadić 065/21-21 -989 ... Prikaži broj Garaza, Beograd - Blok 61 | Prodaja · 11m² · 20.000€.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 11,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11.5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 11,50 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Sazonova Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%. Gročanska, Beograd, Srbija ; Vračar, Crveni krst, Gročanska, garaža.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11. 5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 538)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com