• GoHome Professional
do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • do 200000 eura što jeftiniji 60 m2 - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura što jeftiniji 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura što jeftiniji 60 m2" pronađeno 13 902 nekretnina - prosečna cena 2.251 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • kablovska
    • opremljen
    • interfon
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 60,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Šifra:#v91 Vikendica sa prelepim pogledom na Kosmaju, na 50km od Beograda Od prostorija poseduje: -prvi novo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -drugi nivo: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, -treci novo: dve spavaće sobe Cena: 50.000€ Šifra:#v91 Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, APATIN, 50.000 €, 61,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

APATIN - ZAMENA STAN ZA KUĆU UZ DOPLATU - Nudimo dvosoban stan 61m2 na PRVOM SPRATU, koji se sastoji iz kuhinje sa trpezarijom, predsoblja, kupatila, spavaće sobe i dnevne sobe iz koje se izlazi na terasu.Ima podrum. Tražimo trosobnu kuću bez puno ulaganja uz našu doplatu Cena: ZAMENA....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 50.000 €, 61,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvorišni stan na 5 min od centra grada, kolski ulaz, dvorište i građevinsko zemljište 3894m2. Sastojii se od predsoblja, kuhinje, male trpezarije, dve sobe, ostave i kupatila. Građeno od mešanog materijala, trofazna struja, kanalizacija, inverter klima. Renovirano kupatilo i vodovodna....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 50.000 €, 62,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

STAN JE 62m2 KOMPLETNO RENOVIRAN NA PRIZEMLJU CENTAR CELAREVA (ZGRADA PORED HOTELA DUNAV) 20km od Novog Sada. 8km od Backe Palanke. Na svega par koraka su: Skola, Posta, Autobuska, Pivara, Market, Kafici, Menjacnica itd. Pvc, keramika, saniterije, gas, centalno grejanje, vodovod,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 50.000 €, 63,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica na Gocu, 63.50 m2, sa 4 ari placa. Podrum, u prizemlju predhodnik, hodnik, kupatilo, dnevna soba, Sa terasom I kuhinja. Na spratu dve spavace sobe I wc, jedna soba ima izlaz na terasu. Cena: 50.000 eura Kontakt Stella: 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 www.stellanekretnine.com....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 50.000 €, 58,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prizemna kuća na Bagljašu (u neposrednoj blizini bolnice) površine 56 m2 na placu od 3.46 ari. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju, ima GAS, nema kanalizaciju. Uknjižena 1/1. .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 56m2 u selu Staro Lanište. Poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i predsoblje. Urađena fasada, gradska voda, gas, struja, karatavan, nov krov, garaža, pomocni objekti. Na placu su mlade voćke koje radjaju, plac je ograđen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, TOPOLA, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 56m2 u centru Bačke Topole. Stan se sastoji iz dnevne i spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, odvojenog toaleta i kupatila, i dva balkona sa lepim pogledom. Nalazi se na prvom spratu u zgradi koja se sastoji iz prizemlja i 3. sprata. Grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na samo 10km od Kragujevca, na placu površine 8 ari prodaje se nova vikend kuća površine 56m2. Plac je ravan, zasađen voćem i uređen. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom sa koje su pruža pogled na celo dvorište.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Kertvaroš, 50.000 €, 64,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvorišni stan površine 64m2 na odličnoj lokaciji. Uknjižen. Bez tereta. Potrebno ulaganje. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski, br. licence 2112, N-NEKRETNINE, broj u registru posrednika 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad .

 
 
 
  Stan, APATIN, 50.000 €, 65,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Apatinu od 65 m2 koji poseduje spavaću sobu, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ima svoju pomoćnu prostoriju u dvorištu zgrade. Nalazi se na I spratu. Po podu su laminat i pločice, stolarija PVC, grejanje na klima uređaj i TA peći. .

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 50.000 €, 65,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća površine 65m², na placu površine 37ari, uz jedan pomoćni objekat površine 15m². Kuća je udaljena oko 2km od magistralnog puta. Selo Mačkat je udaljeno 16km od centra Zlatibora i nalazi se na njegovim severoistočnim obroncima. Prosečna nadmorska visina od 850m, mesto....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 2s463 Na prodaju izuzetno funkcionalan stan površine 55 m2 koji se nalazi u mirnom i privlačnom naselju Tozinom voću, gde ćete uživati u miru i tišini, a opet ćete imati blizinu svih potrebnih sadržaja. Autobuska stanica, vrtić, škola, prodavnice, veliki marketi i centar grada....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, ZRENJANIN, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 60.000 €
01.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor površine 55m2 u centru grada i u blizini je veliki parking. Uknjžen je kao poslovni prostor, ali se može koristiti i kao stambeni. Sastoji se od ulaza sa stepenicama kojime se penje u potkrovlje, gde je kupatilo, i jedan veliki prostor koji je podeljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 50.400 €, 63,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Dvorišno orijentisan. Održavana zgrada novije gradnje, sa liftom. Namešten. Poseduje ostavu, terasu. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118882, III/VI, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Svetao i kompletno opremljen stan od 56m² na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici na Vračaru. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom u open space konceptu, spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upravo potpuno renoviran stan. U toku je opremanje novim nameštajem. Useljiv od 01.09.2025. Mesečno plaćanje. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 50.900 €, 58,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan u Novim Karlovcima, mirno mesto tačno na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Stan se nalazi u centru, kompletno je renoviran i poseduje centralno grejanje na gas! Autobuska stanica, marketi, apoteka, i sve ostalo neophodno za život je tu!....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 50.900 €, 58,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.920 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u samom centru Despotovca, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom za izdavanje na kratkoročno i dugoročno. Blizina svih gradskih sadržaja, kao i manastira Manasije i turističkih atrakcija, čini ovu nekretninu idealnom za ulaganje. Prednosti stana: • Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, PETROVAC, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u strogom centru Petrovca na Mlavi, Stigova zgrada, ulica Bate Bulića. Stan ima 60 kvadrata, ostavu, veliku dnevnu sobu, spavacu, zasebnu kuhinju, veliki hodnik, toalet i terasu. Stan se prodaje prazan bez namestaja, vlasnik 1/1, nije oglas preko agencije. Cena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Cvetnom trgu okružen Tašmajdanom, Slavijom, parkom Manjež, Jugoslovenskim dramskim pozorištem, Studentskim kulturnim centrom, Beograđankom, osnovnom školom "Vladislav Ribnikar", Trećom gimnazijom.Izolovan od gradske buke sa sopstvenim dvorištem i baštom. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 51.000 €, 62,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU GRADA. NISKA SPRATNOST, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR. TOPLA PREPORUKA! .

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 51.000 €, 65,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi, kvalitetno renoviran i adaptiran, moderno opremljen, DE LUX dvosoban stan, površine 65 m2, koji se nalazi u Prijepolju, na odličnoj lokaciji, na uglu Valterove i Sarajevske ulice, u poslovno-stamebnoj zgradi Blok "Pijaca". Ulaz održavan i uredan. Stan je svetao,komforan....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 51.000 €, 65,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna dvojna kuća površina 65m2 na ograđenom placu površine 320m2.Kuća je građena od mešanog materijala, izolovana demit fasadom, sa PVC stolarijom, betonom i laminatom na podovima i tavanicom na plafonu. Struja je monofazna, grejanje je na čvrsto gorivo i dve inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 51.300 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je lux opremljen ima svoje parking mesto. Posebna napomena, u stanu nema pušenja i kućnih ljubimaca! Infostan oko 2000 din. agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRILIKA KOJU NE TREBA PROPUSTITI – Dvosoban stan na odličnoj lokaciji! Zamislite stan sa savršenim rasporedom, u kojem je svaki kvadrat iskorišćen pametno. Stan u kojem se iz hodnika ulazi u svaku prostoriju – bez gubitka prostora, bez kompromisa. Lokacija: Širi centar grada, kod....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan, Čelarevo – Centar Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 60 m², koji se nalazi u samom centru Čelareva. Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kao i kupatila. Odlikuje ga odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 51.500 €, 62,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namesten dvorisni stan na Salajci.Stan ima 62m2.Uz stan ima jo i supa, Moze dogovor ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.500 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvosoban stan na Selenči, u blizini hotela "Barcode". -Površina stana je 57 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Mogućnost preuređenja u dvoiposoban stan. -Stan poseduje hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, spavaću sobu, kao i dve....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 51.500 €, 56,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća smeštena u mirnom i prirodnom delu Fruške gore na 3min hoda od manastira Krušedol. Kuća ima potencijal da bude vikndica, porodični dom , seosko gazdinstvo. Ispred kuće je dvorište,mali voćnjak.Lokacija je pogodna za beg od gradske guzve i odmor,a od grada je udaljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 547-588 (od ukupno 611)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>